Vai vēlaties uzzināt vairāk par ģeneratīvo AI? Google piedāvā jums bezmaksas kursus

Ģeneratīvā AI mūsdienās ir norma mūsu sabiedrībā, un lielākajai daļai cilvēku tā var būt diezgan sarežģīta tēma. Ja jūs interesē, kas ir ģeneratīvais AI, un vēlaties par to uzzināt vairāk, Google piedāvā jums kaut ko. Google ir uzsācis dažus noderīgus kursus, lai palīdzētu cilvēkiem uzzināt vairāk par AI un tā sniegtajām iespējām.

Tas notiek tieši Google izlaižot Gemini. Šis ir uzņēmuma jaunākais multimodālais mākslīgā intelekta modelis, kas kaujas laukā sasniegs GPT-4. Tas ir daudz spēcīgāks par Bardu… labi, tā ir puse patiesības. Google faktiski papildināja Bardu ar Gemini Pro. Jebkurā gadījumā jūs varat tai piekļūt šādā veidā. Patiesībā ir vairāki veidi, kā piekļūt Dvīņiem.

Google piedāvā kursus, lai palīdzētu jums mācīt par ģeneratīvo AI

Google piedāvā bezmaksas kursus, lai palīdzētu cilvēkiem mācīties. Ja vēlaties apgūt Android izstrādi, ir pieejams pilns kurss, kas iemācīs lietot Android Studio un kodēt Kotlinā. Šis ir starp vairākiem citiem.

Šodien ziņa no X lietotāja Šruti Mišras izklāsta šos kursus. Ziņojumā teikts, ka šos kursus varēsit apgūt tikai 12 dienu laikā. Kopumā ir 11 īsie kursi, un tie visi ir diezgan īsi; pirmā ir tikai 22 minūtes gara. Jūs varat tos paņemt jebkurā brīdī un pat pabeigt tos vienā dienā.

Kursos tiks apskatīti ģeneratīvā mākslīgā intelekta pamati un iemācīts par daudzām smalkākajām tehnoloģijas daļām. Jūs nekad nezināt, vai atklāsiet savu aizraušanos ar AI.

Tā kā ģeneratīvais AI ir ārkārtīgi sarežģīts un sarežģīts priekšmets, jums nevajadzētu gaidīt, ka kļūsit par ekspertu tikai divu nedēļu laikā. Šī ir mikromācību pieredze, lai sniegtu jums AI pamatus. Būtībā nesāciet aizpildīt darba pieteikumu Google DeepMind pēc kursu apguves. Tomēr, ja vēlaties uzzināt vairāk par mākslīgo intelektu un to, kas to padara ķeksīti, šie kursi ir paredzēti jums.