Labākās iPhone lietotnes Valentīna dienai

Tuvojas tas gada laiks, kad vēlamies pateikties partnerim, kas mums jau ir, vai arī vēlamies parādīt savas jūtas savai simpātijai.

Lai gan šis jau ir lielisks gadījums, lai atzīmētu mīlestību, kuru dalāties ar savu partneri, vairums Valentīna dienas ideju pēdējos gados ir kļuvušas diezgan novecojušas. Tāpēc jums ir jācenšas izkļūt no ikdienas dzīves un, iespējams, šī saraksta Labākās iPhone lietotnes Valentīna dienai var tev palīdzēt. Apskatīsim viņus!

Ar 1800Flowers varat nosūtīt ziedus savam mīļotajam

1800 Ziedi

Ziedi ir nevainojams veids, kā parādīt savu mīlestību pret mīļajiem. Lielāko daļu laika tie kļūst par mīlestības simbolu starp pāriem. Tātad, ja vēlaties pārsteigt savu partneri tālsatiksmes vai darbā Valentīna dienā, nav labākas lietotnes par 1800Flowers.

Lietotne izmanto reģistrētus vietējos floristus, lai nodrošinātu ziedu un dāvanu piegādi tajā pašā dienā. Protams, ar tādiem gadījumiem kā Valentīna diena tieši aiz stūra, jūs atradīsiet daudz dāvanu grozu un ziedu kompozīciju šai īpašajai dienai. No rozēm un neļķēm līdz lilijām un jauktiem pušķiemJā, jūs to visu atradīsiet šeit!

Lietojumprogrammai ir pārsteidzoši liela sasniedzamība, kas ļauj nosūtīt ziedus vai atrast tuvumā reģistrētus floristus neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Turklāt maksājumu sistēma ir ātra un bez problēmām. Lietotne ir pilnīgi bezmaksas un ir vērts izmēģināt! Bet atceries to iespējams, tas nav pieejams jūsu reģionā.

Lietotne vairs nav pieejama veikalā App Store

Izmantojot OpenTable, jūs nekad nepalaidīsit garām rezervāciju

Atverams galds

Valentīna diena aicina uz romantiskām vakariņām elegantos restorānos. Tomēr lielākā problēma, ar kuru jūs varētu saskarties, plānojot Valentīndienas vakariņas ar savu partneri, ir atrast galdiņu savā iecienītākajā restorānā. Par laimi, OpenTable var palīdzēt bez problēmām rezervēt iecienītāko galdiņupat Valentīna dienā.

Lietojumprogramma ne tikai palīdz izvēlēties savu restorānu no dažādiem reģistrētiem un visaugstāk novērtētajiem restorāniem jūsu reģionā, bet arī varat skenēt ēdienkartes un lasīt atsauksmes no citiem pusdienotājiem. Turklāt, ja Valentīna dienu pavadāt kopā ar savu partneri jaunā pilsētā un vēlaties piesēst galdiņu labākajos restorānos, OpenTable jums palīdzēs.

Tomēr galvenā lietotnes iezīme, kas maina spēli, ir tāda, ka jūs varēsiet sūtīt ziņojumu tieši restorānam, lai uzzinātu un rezervētu. Izmantojot šo īpašo funkciju, OpenTable ir lietotne, kurai vienmēr vajadzētu būt blakus, un tā neapšaubāmi ir viena no labākajām Valentīna dienas lietotnēm Apple iPhone.

OpenTable (AppStore saite)
OpenTableBezmaksas

iHeart Radio atrod klasiskas mīlas dziesmas

iPhone Valentīna dienas lietotnes

Nekas neizrāda vairāk mīlestību kā ziedošanās konkrēta dziesma radio savam mīļotajam. Tas ne tikai iedrošina mīlestību, tūkstošiem cilvēku klausoties, bet arī darbojas kā līdzeklis, lai izteiktu savu mīlestību pret savu partneri. Ja plānojat to darīt nākamajā Valentīndienā, skatiet iHeart Radio.

Šajā konkrētajā lietotnē var atrast simtiem AM un FM radiostaciju. Papildus aplādes un ziņu klausīšanai lietotne tiešraidē straumē arī jaunākos sporta notikumus. Tomēr iHeart Radio atskaņošanas saraksti ir tas, kas jums patiks šajā Valentīndienā. Lietotnes atlasītie atskaņošanas saraksti, īpaši Valentīna dienai, Viņiem ir dažas no labākajām mīlas dziesmām, kuras varat iedomāties.

Turklāt lietotnei ir arī iknedēļas miksēšanas funkcija, kas izmantos jūsu dziesmu izvēles modeļus un atlasīs miksteipu jums un jūsu partnerim. Kopumā tā ir pienācīga Valentīna dienas lietotne iPhone tālrunim, kuru ir vērts izmēģināt!

Lietotne vairs nav pieejama veikalā App Store

Etsy – personalizētas dāvanas, kas pielāgotas jūsu partnerim

iPhone Valentīna dienas lietotnes

Ja šajā Valentīndienā vēlaties uzdāvināt kaut ko personalizētu vai pielāgotu savam partnerim, Etsy ir piemērota lietotne. Etsy darbojas kopš 2005. gada un ir kļuvusi par vienu no labākajām lietotnēm personalizēti pirkumi mūsdienās. Pat tagad, kad to ir pārskatījuši vairāk nekā 4,2 miljoni lietotāju, lietotne saglabā vērtējumu 4,9 no 5!

Lietotnē ir dažādas dāvanas, no kurām izvēlēties, neatkarīgi no tā, vai meklējat unikālus ar rokām darinātus priekšmetus vai vintage apģērbu. Turklāt jūs varēsiet runāt tieši ar pārdevēju vai veikalu, lai pielāgotu preci savam partnerim. Turklāt jūs vienmēr atradīsit daudz lieliskas mākslas pārdošanai. Maksājums ir arī vienkāršs, pateicoties Apple Pay integrācijai ar lietotni.

Lietojumprogrammai nav daudz kļūdu. Tomēr meklēšanas parametri ir vairāk jāsaskaņo ar datu bāzi. Piemēram, ja meklējat kaut ko ļoti konkrētu, lietotnes datu bāze rādīs plašāku meklēšanu, nevis sašaurinās jūsu iespējas.

Etsy: amatniecība un dāvanas (AppStore saite)
Etsy: amatniecība un dāvanasBezmaksas

Valentīndienas kartītes un vēlējumi

iPhone Valentīna dienas lietotnes

Šis nākamais ieraksts labāko Valentīna dienas lietotņu sarakstā iPhone tālruņiem ir pats par sevi saprotams. Ko darīt, ja jums un jūsu partnerim ir tālsatiksmes vai arī Valentīndienā neparedzētu apstākļu dēļ nevarat sanākt kopā? Šajās situācijās, Dāvanas, ko pavada ideāls vēstījums, var likt jūsu partnerim justies mīlētam un novērtētam.

Tomēr uzrakstīt ideālu vēstījumu Valentīna dienā ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Tātad, ja jūs burtiski zaudējat vārdu, šīm Valentīndienas kartītēm un vēlējumiem vajadzētu jūs izkļūt no grūtībām. Lietotne nodrošina jums e-kartes, attēlus, GIFcitātus un jebko citu, kas jums var būt nepieciešams, lai izveidotu šo mīlestības vēstījumu savam partnerim.

Tas ir pilnīgi bez maksas lietojams un noteikti ir vērts izmēģināt. Tomēr lietotnes lietotāja interfeiss ir jāpārveido, ņemot vērā, cik neērts tas izskatās.

Valentīna dienas kartītes un vēlējumi (AppStore saite)
Valentīndienas kartītes un vēlējumiBezmaksas

Secinājums

Izmantojot šo labāko Valentīna dienas lietotņu sarakstu iPhone tālruņiem, jums vajadzētu atrast daudz ideju, kā pavadīt šo īpašo notikumu kopā ar savu mīļoto. Ja jums ir iecienīta Valentīndienas lietotne, kuru lietojat jau labu laiku, rakstiet par to vairāk komentāros zemāk!