Galaxy S23, Fold 5 un Flip 5 saņem 2024. gada februāra atjauninājumu visā pasaulē

Dažas dienas atpakaļ Samsung sāka ieviest 2024. gada februāra Android drošības ielāpu Galaxy S23 sērijai un jaunākajām Galaxy salokāmajām ierīcēm, ti, Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5. Sākotnējā izlaišana aptvēra tikai ierīces ASV. Uzņēmums tagad ir ieviesis atjauninājumu starptautiskajos tirgos. Jaunākais drošības ielāps ir pieejams arī Galaxy M34 un Galaxy F34.

Samsung februāra atjauninājums ir pieejams visā pasaulē Galaxy S23

Samsung februāra SMR (Security Maintenance Release) Galaxy S23 sērijai ir pieejams visā pasaulē. 2023. gada vadošais klāsts saņem atjauninājumu ar programmaparatūras būvējuma numuru S911BXXS3BXAD Āzijā, Āfrikā, Eiropā un citos reģionos. Lietotājiem dažos atlikušajos tirgos arī drīzumā vajadzētu saņemt atjauninājumu. Tomēr negaidiet papildu labumus. Samsung ierīcēs ievieš tikai jaunākos drošības labojumus.

Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5 stāsts lielākoties ir nemainīgs. Šķiet, ka 2024. gada februāra atjauninājums salokāmajam duetam nav pieejams tik plaši kā Galaxy S23 trio, taču tagad tas ir tikai laika jautājums. European Fold lietotāji, uzmanieties no OTA (over the air) atjauninājuma ar būvējuma numuru F946BXXS1BXBE tuvākajās dienās (tas ir F946NKSS1BXAD lietotājiem Dienvidkorejā).

Kas attiecas uz Flip modeli, mēs šobrīd varam tikai apstiprināt februāra SMR pieejamību Dienvidkorejā. Ierīce saņem atjauninājumu ar programmaparatūras versiju F731NKSS1BXAF. Tāpat kā Galaxy S23 sērija un Fold, atjauninājums nesniedz neko vairāk kā šī mēneša drošības ielāpu. Samsung jaunākais drošības atjauninājums izlabo 69 ievainojamības, no kurām vismaz trīs ir kritiski labojumi.

Lai gan jaunākajā šo ierīču atjauninājumā, iespējams, nav nekādu jaunu funkciju, ir gaidāms interesantāks atjauninājums. Paredzams, ka Samsung drīzumā ieviesīs One UI 6.1 ar jaunām mākslīgā intelekta funkcijām un uzlabojumiem sērijā Galaxy S23, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 un citiem piemērotiem modeļiem. Mēs jūs informēsim, kad sāksies izlaišana. Viens UI 6.1 debitēja ar Galaxy S24 sēriju.

Galaxy M34 un Galaxy F34 arī iegūst jaunāko SMR

Līdzās 2023. gada flagmanim Galaxies Samsung ir atjauninājis arī Galaxy M34 un Galaxy F34 uz februāra SMR. Šie vidējās klases tālruņi netika pārdoti visā pasaulē, un tie tika pārdoti tikai Indijā un apkārtējās valstīs. Ierīces saņem jauno drošības atjauninājumu ar būvējuma numuriem M346BXXS3BXB1 un E346BXXS3BXB1, attiecīgi. Maz ticams, ka Galaxy M34 un Galaxy F34 saņems One UI 6.1.