Alienware paziņo divus "pasaulē pirmais" spēļu monitori CES

Alienware šogad atgriežas CES ar diviem jauniem spēļu monitoriem, kurus tā sauc par “pirmajiem pasaulē”. Alienware 32 un jaunais Alienware 27 ir jaunākie Dell spēļu zīmola displeji, un tie piedāvā tirgū dažas īpaši aizraujošas funkcijas. Ja skatāties uz spēļu monitoru datora iestatīšanai, iespējams, ka aplūkojat dažādus faktorus. Bet jūs, iespējams, vairāk nekā citas aplūkojat divas lietas. Displeja izšķirtspēja un kadru ātrums.

Ar šiem diviem jaunajiem CES monitoriem Alienware būtībā ir vērsta uz patērētājiem, kuri aplūko šīs divas detaļas. Gan Alienware 32, gan Alienware 27 ir aprīkoti ar uzņēmuma QD-OLED tehnoloģiju, taču tas nav tas, kas padara tos par pasaulē pirmās etiķetes cienīgus. Tas tomēr ir ar to saistīts. Alienware 32 ir pasaulē pirmais QD-OLED monitors, kas ir aprīkots ar 4K izšķirtspējas displeju un Dolby Vision HDR. Tikmēr Alienware 27 ir pirmais QD-OLED monitors, kam ir 360 Hz atsvaidzes intensitāte.

Abi šie jauninājumi būs piemēroti spēlētājiem, kuri vēlas monitorus ar izcilu vizuālo skaidrību. Un atkarībā no tā, kas jums rūp vairāk (izšķirtspēja vai kadru nomaiņas ātrums), šķiet, ka Alienware ir kaut kas jums piemērots.

Abi jaunie spēļu monitori būs pieejami no Alienware uzreiz pēc CES

Ja esat gatavs jaunināšanai, jums nebūs ilgi jāgaida, lai paņemtu kādu no monitoriem. Alienware saka, ka gan Alienware 32, gan Alienware 27 būs pieejami tūlīt pēc CES. Sākot ar 11. janvāri, Alienware 27 būs pieejams Ziemeļamerikā ar sākuma cenu 899,99 USD. Alienware 32 sāksies nedaudz augstāk par 1199,99 USD, taču jūs saņemat lielāku ekrānu ar augstākas izšķirtspējas paneli. Līdz ar to cenu lēciens.

Tiem jābūt pieejamiem tieši Alienware vietnē, kā arī no tā mazumtirdzniecības partneriem.

Izliekta vai plakana, vizuālie attēli vai ātrums — Alienware sniedz jums izvēles iespējas

Alienware 32 (2)
Alienware 32 (3)
Alienware 27 (1)
Alienware 27 (2)
Alienware 27 (3)
Alienware 32 (1)
Alienware 32 (2)
Alienware 32 (3)
Alienware 27 (1)
Alienware 27 (2)
Alienware 27 (3)

Katram no šiem diviem monitoriem ir ko piedāvāt jums kā datora spēlētājam. Ja vēlaties iegūt labākus vizuālos attēlus, Alienware 32 ir monitors, kuru vēlaties. QD-OLED panelim ir 4K izšķirtspēja, kā arī Dolby Vision HDR un VESA DisplayHDR True Black 400. Tas ir arī izliekts panelis, un Alienware saka, ka tas viss apvienojas, lai “uztvertu paplašinātu perifēro redzi ar bezgalīgiem kontrastiem un patiesiem melnajiem toņiem”. Monitoram ir arī maksimālais spilgtums līdz 1000 nitiem. Kas ir īpaši spilgts monitoram, un tam vajadzētu palīdzēt samazināt atspīdumu.

Turklāt tam ir 240 Hz atsvaidzes intensitāte, tāpēc šajā nodaļā tas nav slinks. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat jauku kompromisu starp augstas izšķirtspējas displeju, kas joprojām nodrošina lietas kadru nomaiņas ātrumu.

Ja vēlaties kaut ko vēl ātrāku, Alienware 27 paaugstinās līdz 360 Hz, pārejot no 4K uz QHD. Tomēr tas ir mazāks displejs, tāpēc vizuālā skaidrība joprojām būs ļoti laba. Tāpat kā Alienware 32, arī Alienware 27 reakcijas laiks ir 0,03 ms no pelēkā uz pelēko krāsu, kam vajadzētu gandrīz novērst izplūšanu un dubultošanos. Abi monitori atbalstīs arī HDMI 2.1 ar ātrumu 4K 120 kadri sekundē ar PlayStation 5 un Xbox Series X.