Amerikāņi patiešām vēlas izdzēst savus YouTube TV un Netflix abonementus

Cilvēki ir jāizklaidē, tas ir tikai dzīves fakts. Šī iemesla dēļ ir daudz straumēšanas pakalpojumu, kas piedāvā cilvēkiem izklaidi. Tomēr daudzi cilvēki abonē straumēšanas pakalpojumus tikai tāpēc, lai galu galā anulētu abonementu neskaitāmu iemeslu dēļ. Saskaņā ar jauno ziņojumu cilvēki, šķiet, ir pārāk priecīgi dzēst savus YouTube TV un Netflix abonementus.

Uzņēmums var lepoties ar to, cik daudz jaunu abonementu viņi saņem ceturkšņa laikā. Tomēr svarīgs faktors ir arī tas, cik daudz cilvēku izvēlas atteikties no abonementa. Pirms dažiem gadiem Netflix nodarbojās ar milzīgu abonentu aizplūšanu, kas pārsniedza miljonu. Šķiet, ka uzņēmumam tagad klājas labāk, pat pēc tam, kad tas apturēja paroles koplietošanu.

Amerikāņi patiešām vēlas izdzēst savus YouTube TV un Netflix abonementus

Gan YouTube TV, gan Netflix iepriekš ir piedzīvojuši cenu kāpumu, un Netflix bija jaunākais. Šie ir daži no populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem. YouTube TV (sākot no plkst 72,99 USD mēnesī) sniedz piekļuvi daudziem kabeļtelevīzijas kanāliem, kurus varat straumēt vairākās ierīcēs. Kas attiecas uz Netflix (sākot no USD 6,99 mēnesī), tajā ir milzīgs straumējamu filmu un TV šovu krājums, ko varat iegūt pēc pieprasījuma. Tas ietver tā populāro oriģinālo sēriju bibliotēku, piemēram, Stranger Things, Bridgerton, Squid Game utt.

Lai kā arī būtu, ne visi ir pārsteigti. QR Code Generator Hub veica pētījumu par populārākajiem straumēšanas zīmoliem. Vietne aplūkoja meklēšanas apjomus ASV tirgū, izmantojot Google atslēgvārdu plānotāju. Tā meklēja tādus vārdus kā “kā anulēt X abonementu” un “dzēst kontu X”. Pēc tam tas saskaitīja rezultātus.

Visvairāk cilvēki vēlas atteikties no pakalpojumiem

No visiem populārākajiem straumēšanas zīmoliem ASV tirgū vairāk cilvēku meklēja, kā dzēst savus YouTube TV abonementus, vairāk nekā jebkurš cits piegādes pakalpojums. Tā savāca aptuveni 35 491 meklē katru mēnesi.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka šis skaitlis tieši nenozīmē to lietotāju skaitu, kuri ir anulējuši YouTube TV abonementu. Tas nosaka, cik cilvēku ir meklē anulēt abonementu. Tātad, nedaudz skumjā pavērsienā, dzēsto abonementu skaits varētu būt daudz augstāks. Tas varētu būt saistīts ar cilvēkiem, kuri meklē, kā dzēst abonementus, kā arī to cilvēku skaitu, kuri faktiski zina, kā izdzēst savus abonementus.

Otrajā vietā mums ir Netflix. Lai gan Netflix ir otrajā vietā, šis skaitlis ir daudz mazāks nekā YouTube TV. katru mēnesi, 10 160 cilvēki meklēja, kā izdzēst savus Netflix kontus, kas ir par 71% mazāk nekā YouTube TV.

Virzoties uz leju sarakstā, Hulu ieņēma trešo vietu ar 5350 ikmēneša meklējumi. Ceturtajā vietā Crunchyroll nāk ar nedaudz mazāku 5150 ikmēneša meklējumi. Beidzot labāko piecinieku, mums ir Disney+ ar vidējo rādītāju 3557 ikmēneša meklējumi.

Lai gan tik daudz cilvēku vēlas dzēst savus abonementus, šķiet, ka nevienam no šiem straumēšanas pakalpojumiem nav lielas problēmas. Cilvēku abonēšanas atcelšana ir tikai dabiska jebkura straumēšanas pakalpojuma mitināšanas sastāvdaļa.

Laikam ejot un cenām turpinot augt, mēs noteikti esam pārliecināti, ka palielināsies to cilvēku skaits, kuri vēlas anulēt abonementu. Mums būs tikai jāredz, kā viss ies. Pašlaik ir janvāris, tāpēc mums vajadzētu redzēt 2023. gada 4. ceturkšņa pārskatus par šiem uzņēmumiem, lai tie sniegtu priekšstatu par to, cik cilvēku patiesībā samazinās.