ASUS ROG Phone 8 nokrīt janvārī ar IP68 novērtējumu

ASUS tagad ir apstiprinājis oficiālo ROG Phone 8 izlaišanas datumu, izmantojot savus ROG sociālos kanālus. Joprojām nav apstiprinājuma par to, cik tālrunis maksās, kad to varēs iegādāties vai kādos reģionos tas būs pieejams izlaišanas brīdī. Bet tagad ir skaidrs, ka oficiālā palaišana ir tuvu, jo ASUS sāk palielināt hype vilcienu savam nākamajam spēļu viedtālrunim. ASUS šajā ziņā nav viens, jo daudzi citi zīmoli mēdz ķircināt ierīces, izraisot paziņojumu.

Līdz šim uzņēmums ir apstiprinājis ROG Phone 8 esamību, taču tas nav oficiāli paziņojis vai atklājis tālruni. Bet tā ir nesen ķircināja savā ROG Global kontā vietnē X, ka mobilo spēļu spēlētāji janvāra sākumā varēs redzēt tālruni visā tā krāšņumā. ASUS arī sāk ķircināt dažas tālruņa specifikācijas. Un jaunākā ķircināšana ir viena no izmaiņām, ko iepriekšējo ierīču lietotāji noteikti novērtēs. IP68 vērtējums. Oficiālajā ROG Weibo kontā ASUS apstiprina, ka ROG Phone 8 būs IP68 vērtējums.

Šis būs pirmais gadījums ROG tālruņu sērijai, un tas nodrošina, ka tālrunis būs ūdens un putekļu izturīgs atbilstoši standartam, kas mūsdienās ir izplatīts lielākajai daļai vadošo modeļu.

ASUS ROG Phone 8 izlaišanas datums ir 8. janvāris

Ir dažas interesantas lietas par izlaišanas datumu, kuras vērts pieminēt. Pirmkārt, šķiet, ka ASUS arvien agrāk izlaiž jaunus ROG tālruņus. Ar iepriekšējām iterācijām tālrunis tiks palaists vasaras beigās. Tad pagājušajā gadā ASUS aprīļa beigās izlaida ROG Phone 7 sēriju. Šķiet, ka šogad tas ir paredzēts janvāra vidum līdz beigām pēc 8. janvāra paziņojuma.

Otra interesanta detaļa ir pats datums. Iespējams, nav pārliecības, ka “8. datums” ir datums, kad ASUS paziņos par ROG Phone 8. Uzņēmums šeit nepārprotami izspēlē skaitlisko vērtību. ASUS arī šoreiz ķircina bezmalu rāmi tālrunim. Izvēlēties perforatora tipa priekšējo kameru, nevis novietot kameru rāmjos.

Kā norāda Wccftech, tam ir trūkums. ROG Phone 8 nebūs divu priekšpusē vērstu stereo skaļruņu. Tas joprojām nodrošinās stereo audio, bet apakšējais uz priekšu vērstais skaļrunis tagad atradīsies ierīces apakšā, kur atrodas uzlādes ports.

Lai gan ASUS to neapstiprināja, lielākā daļa citu specifikāciju un funkciju ir noplūdušas

Daudz kas jau ir zināms par to, kā izskatīsies ROG Phone 8 un kādas specifikācijas tam būs. Pateicoties nesenajām noplūdēm, kas, šķiet, ir tukšas. Dažas no lielākajām izmaiņām ir smalkāks dizains, kas atņem daudzus spilgtos, uz spēlētājiem orientētos stilus. Piemēram, aizmugurē esošais ROG Vision displejs, kas bija kļuvis par tālruņa daļu ar ROG Phone 5 sēriju. Tam būs arī plakans displejs, un tiek ziņots, ka vienam modelim būs līdz pat 24 GB RAM.

Noplūde parāda arī jauno AeroActive Cooler, kas, šķiet, ir nedaudz kompaktāks nekā iepriekšējās versijas.