Ikviens var ģenerēt mūziku, izmantojot šo jauno AI rīku

Mēs esam situācijā, kad mākslīgais intelekts var radīt gandrīz jebko, un laika gaitā tas kļūst arvien patiesāk. Mēs esam dzirdējuši par AI mūzikas veidotājiem pēdējo pāris mēnešu laikā, un tie ir nākamā ģeneratīvā AI robeža. Ir jauns AI mūzikas ģenerators ar nosaukumu Suno, kura mērķis ir vadīt šo robežu.

Ja vēlaties izmantot šo pakalpojumu, jums būs jāizveido konts. Lai to izdarītu, varēsiet izmantot savu Discord kontu un Google kontu. Kad esat pievienojies, jums būs piekļuve 50 kredītiem, pirms jums būs jāmaksā par abonementu. Lētākais abonements maksā 8 USD mēnesī, un tas ļauj ģenerēt aptuveni 500 dziesmas katru mēnesi. Ir arī 30 $/mēnesī līmenis, kas ļauj katru mēnesi izveidot aptuveni 2000 dziesmu.

Suno ir AI rīks, kas ļauj ģenerēt mūziku

Lai sāktu veidot mūziku, dodieties uz oficiālo Suno Create lapu. Tur jūs redzēsit diezgan vienkāršu saskarni ar teksta lauku ekrāna kreisajā pusē. Šeit jūs ievadīsit dziesmas vārdus, ko vēlaties savai dziesmai. Dziesmu tekstos varat norādīt, kur vēlaties atrasties dzejolis un koris. Varat arī iezīmēt citas sadaļas, piemēram, bungu solo, ģitāras interlūdiju, outro u.c. Debesis ir robeža ar šo rīku.

Kad būsiet uzrakstījis vārdus, varēsiet pielāgot savas jaunās dziesmas skanējumu. Varat ierakstīt, kādā žanrā vēlaties iekļaut dziesmu. Nav nolaižamās izvēlnes ar žanru sarakstu, tāpēc jums tas būs jāievada manuāli. Mēs nezinām, cik žanros tas var radīt mūziku, tāpēc nebrīnieties, ja mēģināt veidot mūziku žanrā, kas nav rīka datu bāzē.

Šķiet, ka tas ir jautrs rīks, ko izmēģināt un eksperimentēt. Jūs nekad nezināt, vai radīsit savu nākamo iecienītāko hitu. Šis rīks ir pieejams arī kā Microsoft Copilot paplašinājums.