Šādi varētu izskatīties Google palīgs ar Bardu

Microsoft ir piekritusi AI, apgalvojot, ka Edge ir AI pārlūkprogramma. Tomēr Google arī iegulda daudz enerģijas AI, un mēs esam gaidījuši, ka tas apvienos Google palīgu ar Bardu. Noplūde tikko atklāja, kā varētu izskatīties Google palīgs ar Bardu.

Ja jūs nezināt, Google jau kādu laiku plāno ieslēgt palīgu ar Bardu. Lai gan Google palīgs izmanto diezgan lielisku AI, Bard pievieno dziļāku līmeni, izmantojot ģeneratīvo AI. Tas bija uzņēmuma vadošais AI rīks, pirms tas atklāja Gemini. Ir atšķirība starp Bard un Gemini, tie abi ir ļoti spēcīgi AI rīki.

Jauna noplūde parāda, kā varētu izskatīties Google palīgs, ko nodrošina Bard

Tā kā šī ir noplūde, jūs vēlaties uztvert informāciju ar nelielu sāls graudu. Mēs zinām, ka Google plāno laist tirgū Assistant with Bard, taču nevar precīzi pateikt, kā tas izskatīsies. Tātad, tā kā mēs runājam par nopludinātu informāciju, nebrīnieties, ja kaut kas mainīsies.

Mums visiem ir jāzina, kā izskatās Google palīgs. Asistents izlec no paneļa ekrāna apakšā. Nu, skatoties uz pirmo ekrānuzņēmumu, šķiet, ka palīgs saglabās savu apakšējo paneli, taču tas izskatīsies nedaudz savādāk.

Asistents ar Barda noplūdi (3)
Asistents ar Barda noplūdi (2)
Asistents ar Barda noplūdi (1)
Asistents ar Barda noplūdi (3)
Asistents ar Barda noplūdi (2)

Paneļa augšdaļā redzams Bard sparkle logotips. Tas nozīmē, ka Asistenta smadzeņu spēks būs Bards. Jūs joprojām, iespējams, dzirdēsit piešķirto Google asistenta balsi, taču teksts tiks ģenerēts, izmantojot Bard. Citā ekrānuzņēmumā mēs redzam Google lietotni. Šķiet, ka virs Google meklēšanas joslas ir sekundāra meklēšanas josla, kurai ir arī The Bard sparkle logotips. Tas, visticamāk, ir īsceļš, lai piekļūtu Bard, neapmeklējot faktisko vietni.

Šajos noplūdušajos attēlos ir redzamas dažas izmaiņas precizējumos, salīdzinot ar iepriekšējiem. Tas varētu nozīmēt, ka Assistant with Bard ir tuvu palaišanai.