Samsung Good Lock: galīgais ceļvedis jūsu Galaxy pielāgošanai 2024. gadā

Daži dod priekšroku Android, nevis iOS, jo Android atļauj pielāgošanu. Tomēr Samsung ir gājusi soli tālāk, pielāgojot savu lietotni Good Lock. Šī lietotne ļauj pielāgot katru jūsu Galaxy ierīces operētājsistēmas daļu. Tomēr tas var būt nedaudz biedējoši, ņemot vērā to, ka ir pieejamas tik daudz iespēju. Tāpēc šajā rakstā mēs apskatīsim visu, ko varat darīt ar Good Lock.

Kas ir Samsung Good Lock?

Good Lock ir pielāgošanas lietotne, kas ir pieejama tikai Samsung Galaxy ierīcēm, un tā ir pieejama tikai Samsung App Store (nevis Google Play veikalā). Tas sastāv no daudzām dažādām “spraudņu lietotnēm”, kuras varat lejupielādēt, lai paplašinātu Galaxy ierīces pielāgošanu. Tas ietver tādas lietas kā tematiskais parks, kas ļauj mainīt ātro iestatījumu fonu, lietotņu ikonas un daudz ko citu. Tas patiešām paceļ Material You uz nākamo līmeni.

Tam ir arī citi spraudņi, kas ļauj mainīt to, kā S Pen mijiedarbojas ar ierīci vai kā izskatās skaļuma slīdnis, un jaunākajā salokāmajā versijā ir daži spraudņi, kas ļauj paplašināt funkcionalitāti, piemēram, darbināt katru lietotni. Galaxy Z Flip 5 priekšējā displejā.

Tas patiešām var radīt sajūtu, ka izmantojat pielāgotu ROM, lai gan tā nav, un jūsu garantija joprojām ir neskarta.

Kur ir pieejams Samsung Good Lock?

Mēs jau minējām, ka Good Lock ir pieejams tikai Samsung ierīcēm. Taču tā pieejamība reģionos ir arī ierobežota. Tālāk ir norādīts to valstu saraksts, kurās tiek atbalstīts pakalpojums Good Lock.

Argentīna

Austrālija

Austrija

Beļģija

Brazīlija

Kanāda

Čīle

Ķīna

Kolumbija

Čehu Republika

Dānija

Somija

Vācija

Honkonga

Indija

Malaizija

Meksika

Nīderlande

Jaunzēlande

Norvēģija

Peru

Polija

Portugāle

Singapūra

Slovākija

Zviedrija

Dienvidkoreja

Taizeme

Apvienotie Arābu Emirāti

Apvienotā Karaliste

Savienotās Valstis

Kā instalēt Good Lock

Good Lock ir pieejams Galaxy App Store. Tāpēc, lai to lejupielādētu un instalētu, vienkārši atveriet Galaxy App Store un meklējiet “Good Lock”.

Pēc tam pieskarieties Instalēt, lai sāktu instalēšanas procesu. Kad tā ir instalēta, varat atvērt lietotni un sākt lejupielādēt citus lietotnes komponentus, piemēram, atrakciju parku, sākumlapu un citus.

Labas bloķēšanas funkcijas

Kad es saku, ka Good Lock ir daudz funkciju un moduļu, mēs pat nejokam. Šajā sadaļā mēs apskatīsim katru no tiem un pievienosim katras darbības pamata aprakstu. Protams, daži būs populārāki nekā citi.

Kameras palīgs

Izmantojot Camera Assistant, lietotāji kameras lietotnes lietotāja saskarnē var pievienot virkni uzlabojumu. Tas ļauj lietotājiem ieslēgt Auto HDR kad tālrunis konstatē pareizos apstākļus. To var arī aktivizēt Automātiska objektīva pārslēgšana, ļaujot tālrunim izvēlēties pareizo objektīvu jebkuram konkrētam kadram. Ir arī vēl viens atļaušanas slēdzis Tīri priekšskatījumi HDMI displejos, tostarp šeit ir dažas citas iespējas.

Pulksteņa ciparnīca

Tālāk mums ir Clockface. Tas, kā jūs varētu gaidīt, ļauj mainīt pulksteni vienmēr ieslēgtajā displejā vai bloķēšanas ekrānā. Šim modulim ir pieejami daži desmiti iespēju. Un tas ietver analogo un digitālo pulksteņu vai pat teksta izmantošanu. Kad būsiet iestatījis pulksteņa ciparnīcu, izmantojot šo moduli, varēsiet to iestatīt bloķēšanas ekrānā un/vai vienmēr ieslēgtā displejā.

Dropship

Pašlaik šis modulis ir pieejams tikai Dienvidkorejā, taču tas ļaus jums koplietot failus. Tas ļauj izveidot saites uz saturu un kopīgot šīs saites ar Android ierīcēm, iOS un daudz ko citu. Lietotājiem ir arī iespēja izveidot koplietošanas ierobežojumus, piemēram, ierobežot saites kopīgošanas reižu skaitu un pat to, cik ilgi tā paliek aktīva.

Edge Touch

Vēl viens interesants modulis šeit ir Edge Touch. Šī ir potenciāli noderīga lietotne, ja bieži rodas problēmas ar nejaušiem pieskārieniem. Kaut kas līdzīgs Galaxy S23 Ultra, visticamāk, gūs lielu labumu no šī moduļa. Tagad, lai gan tas jau pastāv One UI bez nevienas lietojumprogrammas instalēšanas, Edge Touch šeit pievieno nedaudz vairāk. Tas ļauj palielināt vai samazināt izmēru labākai lietošanai. Un mazāk nejaušu pieskārienu jūsu ierīcei.

Galaxy koplietot

Vai tuvākajā nākotnē pārslēgsit Galaxy tālruņus? Tad šis modulis jums ir obligāts. Tas ļauj dublēt un koplietot savus Good Lock iestatījumus visās Samsung ierīcēs. Tā ir lieliska iespēja tiem, kam ir diezgan sarežģīti Good Lock moduļa iestatījumi, kurus viņi vēlētos atkārtot nesen iegādātā tālrunī.

Sākums Uz augšu

Kā norāda nosaukums šeit, Home Up ir modulis, kas sniedz jums daudz vairāk iespēju One UI palaidējam. Tas ļauj mainīt tādas lietas kā režģa lielums un lietotņu atvilktnes režģa lielums un pat mainīt izplūšanas apjomu, ko redzat, atverot lietotņu atvilktni.

Vēl viena interesanta funkcija šeit ir sadaļa Share Manager, kas ļaus jums pielāgot noklusējuma kopīgošanas izvēlni. Tātad jūs varat iekļaut vai neiekļaut noteiktas lietotnes. Ļauj noņemt lietotnes, kuras, iespējams, nekopīgojat pārāk bieži, piemēram, Facebook, Threads un WhatsApp.

Keys kafejnīca

Iespējams, viens no mazāk populārajiem Good Lock moduļiem ir Keys Cafe. Tas ļauj pielāgot Samsung tastatūru. Tagad, ja esat tāds pats kā es un izvēlaties instalēt Gboard, tas jums nedarbosies.

Ja vēlaties, varat mainīt Samsung tastatūras izkārtojumu, izmantojot Keys Cafe. Varat arī mainīt krāsu, padarot to neatkarīgu no motīva, kā arī pievienot dažus lieliskus tastatūras efektus.

LockStar

Kā jau jūs varētu gaidīt, šis ļauj pielāgot bloķēšanas ekrānu. LockStar nodrošina WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktoru, kas atvieglo bloķēšanas ekrāna rediģēšanu un tā pielāgošanu tieši tā, kā vēlaties. Varat pārvietoties pa esošajiem elementiem, kā arī mainīt fona attēlu un pulksteni, kā arī pievienot bloķēšanas ekrānam papildu vienumus, tostarp lietotņu īsceļus.

Samsung Good Lock AM AH 1

MultiStar

Tagad šis modulis ir vairāk kā modulis salokāmiem tālruņiem. Bet tajā ir dažas iespējas nesaliekamām ierīcēm. Šis ir modulis, kuru varat izmantot, lai piespiestu visas lietotnes darboties jaunā Galaxy Z Flip 5 vāka ekrānā. Tam ir arī daži citi diezgan noderīgi uzlabojumi, piemēram, piespiežot lietotnes atvērt pilnekrāna režīmā salokāmajā ekrānā. Turklāt lietotņu turpināšana uz vāka ekrāna, kad aizverat tālruni, cita starpā.

NavStar

Šis ir vairāk modulis tiem, kuri joprojām izmanto programmatūras taustiņus navigācijai, nevis žestiem. Bet tam ir iespējas abiem. NavStar ļauj mainīt noklusējuma trīsstūra, apļa un trīs līniju ikonas atpakaļ, mājas un nesen. Šeit ir vairākas iespējas, no kurām varat izvēlēties. Vilkšanas žestiem varat arī mainīt aizmugures žestu jutību un mainīt ekrāna apakšdaļā esošās mājienu joslas krāsu.

Jauka loms

Šis ir diezgan foršs modulis, lai gan tas ir aizstāts ar paziņojumu vēsturi operētājsistēmā Android. Būtībā tas tiks reģistrēts katru reizi, kad tālrunis iepīkstas, vibrē, zvana vai kaut kas notiek tālrunī, tostarp izmaiņas jūsu iestatījumos. Jūs varat redzēt visu, ko esat paveicis, vienkārši ievadot lietotni Nice Catch un noklikšķinot uz atbilstošās kategorijas. Tas var neizklausīties kā patiešām noderīgs rīks, bet patiesībā tas tā ir.

NotiStar

Tagad šī lietojumprogramma koncentrējas uz paziņojumu vēsturi, lai gan sākotnēji tā bija paredzēta paziņojumu pārvaldībai, taču tai bija jāattīstās pēc operētājsistēmas Android 11. Tagad varat atlasīt lietotnes, no kurām vēlaties saņemt paziņojumus, vai iekļaut melnajā sarakstā tās, kuras nevēlaties. Jums ir arī iespēja pievienot filtru, kas ietver atslēgvārdus no dažām lietotnēm.

Darbība ar vienu roku+

Kā norāda nosaukums, šis modulis ļaus jums padarīt darbību ar vienu roku vēl labāku. Tagad ir trīs dažādi vilkšanas veidi, kurus varat izmantot katrā pusē. Ar šo moduli jūsu Galaxy ierīcē varat nodrošināt bezgalīgas pielāgošanas iespējas.

Pentastisks

Šis modulis ir paredzēts S Pen. Tas sniedz jums dažas ērtas S Pen opcijas, piemēram, dažādus kursorus, kurus varat iespējot. Tam ir arī papildu skaņa, kad izmantojat S pildspalvu, kā arī papildu saīsne, kas atver lietotni, un jūs pat varat mainīt Air Command izkārtojumu.

Samsung Good Lock AM AH 2

QuickStar

Izmantojot QuickStar, varat pielāgot statusa joslu. Agrāk tas ļāva jums pielāgot ātros iestatījumus, bet tagad tematiskais parks to galvenokārt apstrādā.

Ja nepieciešams, statusa joslā varat pievienot vai noņemt ikonas. Tātad, ja jums šķiet, ka statusa josla ir pārāk pārblīvēta, varat to mainīt un noņemt dažas ikonas.

Rutīnas+

Izmantojot šo moduli, varat pievienot vairāk funkcionalitātes Bixby Routines. Tas ietver jaunus makro un kontekstuālos aktivizētājus, lai jūs varētu izveidot vēl labākas Bixby rutīnas.

Jums ir arī iespēja aktivizēt kādu no Samsung gatavajām darbībām, tostarp pārveidot S Pen par fizisku bulttaustiņu vai saņemt skaņas brīdinājumu, kad akumulators ir zems.

Sound Assistant

SoundAssistant sniegs jums daudz pielāgojumu jūsu tālruņa audio. Tas ietver iespēju iestatīt skaļuma paneļa motīvu, mainīt soļu skaļumu, lai iegūtu detalizētāku skaļuma iestatījumu, kā arī atlasīt, kuras lietotnes var un kuras nevar atskaņot audio vienlaikus.

Samsung Good Lock AM AH 4

Atrakciju parks

Tagad šī ir lielākā. Šis būs modulis, kuru ikviens vēlas nekavējoties lejupielādēt. Tematiskais parks ļauj izveidot tēmu gandrīz katram Galaxy ierīces aspektam. Varat veikt Material You soli tālāk un izmantot vienkrāsainus paziņojumu nolaižamajam fonam un pat izvēlēties dažādas krāsas gaišajiem un tumšajiem režīmiem. Pielāgojumi šeit patiešām ir bezgalīgi.

brīnumzeme

Šis ir modulis, kas izveidos dzīvās tapetes jūsu Galaxy ierīcei. Ir daži sākotnējie iestatījumi, kurus varat izmantot, lai saprastu, kā lietotne faktiski darbojas. Jums būs jāizvēlas pamatattēls un pēc tam jāatlasa citi attēli, ko novietot virs tā. Pēc tam jūs varat izvēlēties dažādus efektus un pat tekstu.