Fintech startup Apex Fintech konfidenciāli iesniedz ASV IPO

Apex Fintech Solutions, klīringa pakalpojumu lielvalsts, otrdien paziņoja, ka ir konfidenciāli pieteicis ASV sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO) Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), norādot uz jaunu virzību uz akciju publiskošanu. Apex neatklāja akciju skaitu, ko tā plāno pārdot, vai piedāvāto cenu diapazonu.

Uzņēmums, kas atrodas Dalasā, Teksasas štatā, sākotnēji bija plānojis publiskot 2021. gadā, apvienojoties ar tukšo čeku firmu Northern Star Investment Corp II, darījumā, kura vērtība bija 4,7 miljardi ASV dolāru, kas galu galā izgāzās, liecina Reuters ziņojums.

Apex, kas pieder Peak6 Investments, lepojas ar tādiem klientiem kā akciju brokeru uzņēmums eToro, fintech uzņēmums SoFi Technologies un mazumtirdzniecības brokeris Webull Financial. Apex piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kuru mērķis ir racionalizēt, automatizēt un uzlabot piekļuvi finanšu tirgiem vairāk nekā 23 miljoniem brokeru kontu, kas aptver vairāk nekā 220 klientus. Apex pakalpojumus izmanto lielākie fintech uzņēmumi, tostarp Betterment, eToro, SoFi un WeBull.

“Apex Fintech Solutions šodien paziņoja, ka ir konfidenciāli iesniedzis Vērtspapīru un biržu komisijai (“SEC”) reģistrācijas paziņojuma projektu S-1 veidlapā saistībā ar ierosināto akciju sākotnējo publisko piedāvājumu,” teikts uzņēmuma paziņojumā. ziņu izlaidums.

Šis solis notiek laikā, kad investoru noskaņojums pakāpeniski atgūstas pēc ieilgušā sausā perioda darījumu slēgšanā, ko raksturo tirgus nestabilitāte un augstas procentu likmes. Kā ziņots, privātā kapitāla uzņēmums General Atlantic pirmdien iesniedza pieteikumu ASV IPO, un Apollo piederošā Aspen Insurance pagājušajā nedēļā paziņoja, ka apsver publisku piedāvājumu 2024. gadā.

Apex, kas dibināts 2012. gadā, piedāvā glabāšanas risinājumus, maržas finansēšanu, vērtspapīru aizdošanu un norēķinu risinājumus, kas aptver darījumus starp brokeriem, DVP/RVP apstrādi un ex-klīringa norēķinus.

Uzņēmums nodrošina arī platformu, API un pakalpojumu ekosistēmu, kas ļauj uzņēmumiem orientēties un gūt panākumus strauji mainīgajā finanšu vidē. Šobrīd starta uzņēmums pārvalda vairāk nekā 115 miljardus dolāru glabātos aktīvus, liecina tā tīmekļa vietnē pieejamā informācija.