Galaxy S24 noplūde atklāj ar AI darbinātu fotoattēlu rediģēšanas rīku

Šķiet, ka Samsung nevar uztvert Galaxy S24 noplūdes. Pirms baumām paredzētās debijas 17. janvārī noplūdes ir atklājušas gandrīz visu, kas mums jāzina par ierīcēm. Nav daudz aparatūras jauninājumu, ko gaidīt, taču vadošā trijotne var piedāvāt daudzas jaunas programmatūras funkcijas ar mākslīgo intelektu (AI). Jauna noplūde ir atklājusi divas jaunas funkcijas, tostarp ģeneratīvo AI fotoattēlu rediģēšanas rīku.

Samsung Galaxy S24 būs AI fotoattēlu redaktors

X lietotājs @MysteryLupin nesen kopīgoja fotoattēlu šķiet, ka tas ir slaids no Galaxy S24 sērijas oficiālā mārketinga materiāla. Tajā ir sniegta informācija par jaunām funkcijām un citiem gaidāmā vadošā klāsta svarīgākajiem aspektiem. Starp tiem ir funkcija ar nosaukumu Ģeneratīvā rediģēšana. Dokumentā ir paskaidrots, ka rīks izmanto AI, lai pārvietotu vai noņemtu objektus no attēla. AI ģenerēs atbilstošu informāciju, pamatojoties uz apkārtējiem objektiem, lai aizpildītu vietu.

Šī nav pirmā reize, kad mēs dzirdam par šo funkciju. Iepriekšējās noplūdes arī atklāja, ka objektus var pārvietot no viena fotoattēla uz otru. Varat arī izvērst attēlus un noņemt objektus no videoklipiem. Tomēr tagad esam apstiprinājuši, ka rīks nedarbojas bezsaistē. Tam nepieciešams interneta savienojums un Samsung konts. Tātad tas ir uz mākoņiem balstīts risinājums, ko Samsung ir integrējis Galaxy S24.

No tā, ko mēs līdz šim zinām, ģeneratīvā rediģēšana ir uzņēmuma atbilde uz Google Magic Eraser rīku pikseļiem. Tomēr šī ir tikai viena no daudzajām jaunajām mākslīgā intelekta funkcijām, ko Samsung ieviesīs ar Galaxy S24. Tviena no tām ir tiešā tulkošanas funkcija zvaniem. Tas izmanto AI, lai sniegtu jums audio zvanu tulkojumus un transkripcijas reāllaikā. Jūsu balss vai teksta atbilde arī tiek pārtulkota oriģinālvalodā.

Samsung paziņoja par šo funkciju, atklājot savu ģeneratīvo AI modeli Samsung Gauss. Nesenajā ziņojumā tika atklāts, ka šī funkcija darbosies pat tad, ja runājat ar kādu, kas izmanto ierīci, kas nav Galaxy. Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra arī nodrošinās uzlabojumus vājā apgaismojumā uzņemtajiem tālummaiņas fotoattēliem un videoklipiem, iespējams, izmantojot AI. Kartēs ir arī uzlabojumi augstas izšķirtspējas fotoattēliem (200 MP un 50 MP).

Jaunie flagmaņi debitē pēc divām nedēļām

Šobrīd Samsung nav oficiāli paziņojis Galaxy S24 sērijas palaišanas datumu. Tomēr, kā teikts iepriekš, noplūdes atklājušas, ka lielā atklāšana notiks 17. janvārī Sanhosē, ASV. Paredzams, ka Korejas behemots tuvākajās dienās sāks sūtīt plašsaziņas līdzekļiem uzaicinājumus uz Galaxy Unpacked notikumu. Tālruņi pārdošanā varētu nonākt šī mēneša beigās.