Alpine Loop siksniņa norāda uz melno Apple Watch Ultra

Internets ir brīnišķīga pasaule, kurā galu galā gandrīz viss nāk gaismā. Jaunākie attēli, kas pārpludina tīklu, ir prototips Alpine Loop siksniņa tumši zilā krāsā ar titāna āķiem, kas pielāgoti tam, kas būtu Apple Watch melnā krāsādodot spēku baumām par Apple plāniem 2023. gadā laist klajā šī modeļa tumšo versiju.

Pēc vienas krāsas (titāna) Apple Watch Ultra izlaišanas un pirms Apple Watch Ultra 2 izlaišanas, Bija daudz baumu, ka Apple laidīs klajā Apple Watch Ultra melnā krāsā (vai vismaz tumšāks par pašreizējo titānu). Izmantojot šo Alpine Loop siksnas attēlu, Šķiet, ka ir apstiprināts, ka tas bija Apple plānos, taču tas beidzot tika atcelts kopš septembra Keynote Apple Watch Ultra 2 tika prezentēts tikai vienā krāsā.

Alpine Loop versija Šī tumši zilā krāsa tika izlaista kopā ar Apple Watch Ultra 2 tāpēc tas ļoti atbilst baumām un tam, kas varētu būt jauns modelis šajā jaunajā krāsā.

Iemesls, kāpēc Apple ir atcēlis šo modeli, ir pilnīgi nezināms, taču vienmēr ir norādīts uz krāsas noturību, jo jebkurš trieciens var noņemt krāsu no titāna un izraisīt krāsotā titāna īstās krāsas (pašreizējās) redzamību, atstājot daudzas pēdas uz melnā Apple Watch Ultra, ir ietekmēta. tomēr Mēs neizslēdzam, ka nākotnē Apple laidīs klajā tumšo versiju Ja atrodat jaunu veidu, kā krāsot titānu, kas ir daudz izturīgāks, Šogad viņš to jau ir paveicis ar iPhone Pro Max zilo krāsu.