Tālruņu salīdzinājumi: Google Pixel 8 vs Samsung Galaxy S24

Gan Google, gan Samsung piedāvā nedaudz kompaktus augstākās klases viedtālruņus. Mēs esam šeit, lai salīdzinātu šos divus viedtālruņus, Google Pixel 8 un Samsung Galaxy S24. Šie divi tālruņi patiesībā ir ievērojami atšķirīgi. Viņi abi izmanto Android, un tie abi ir diezgan kompakti, taču tie joprojām ir diezgan atšķirīgi. Viņiem ir ne tikai dažādas iekšpuses, tostarp SoC, bet arī atšķiras to turēšana un cita starpā kameras veiktspēja.

To sakot, mēs vispirms uzskaitīsim to specifikācijas un pēc tam salīdzināsim to dizainu, displejus, veiktspēju, akumulatora darbības laiku, kameras un audio veiktspēju. Viņu cenu zīmes sākas krietni zem 1000 USD, kas varētu būt ideāla augstākās klases viedtālruņa izvēle tiem, kas nevēlas milzīgu tālruni. Paskatīsimies, ko viņi var piedāvāt, vai ne?

Specs

Attiecīgi Google Pixel 8 vs Samsung Galaxy S24

Ekrāna izmērs:
6,2 collu Actua AMOLED displejs (120 Hz LTPS, HDR10+, maks. 2000 nits)
6,2 collu dinamiskais AMOLED 2X (plakans, 120 Hz, maksimālais spilgtums 2600 nits)
Displeja izšķirtspēja:
2400 x 1080
2340 x 1080
SoC:
Google Tensor G3
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
RAM:
8 GB (LPDDR5X)
8 GB (LPDDR5X)
Uzglabāšana:
128 GB/256 GB (UFS 3.1)
128 GB (UFS 3.1)/256 GB/512 GB (UFS 4.0)
Aizmugurējās kameras:
50 MP (f/1,68 apertūra, 82 grādu FoV, 1,2 um pikseļu izmērs), 12 MP (īpaši plats, f/2,2 diafragmas atvērums, 1,25 um pikseļu izmērs, 125,8 grādu FoV)
50 MP (plats, f/1.8 diafragma, OIS, divu pikseļu PDAF), 12 MP (īpaši plats, 120 grādu FoV, f/2.2 diafragmas atvērums, 1,4 um pikseļu izmērs), 10 MP (telefoto, f/2.4 diafragma, OIS, PDAF, 3x) optiskā tālummaiņa)
Priekšējās kameras:
10,5 MP (f/2,2 diafragmas atvērums, 1,22 um pikseļu izmērs)
12 MP (plats, f/2,2 diafragmas atvērums, divu pikseļu PDAF, 22 mm objektīvs)
Akumulators:
4575 mAh
4000 mAh
Uzlāde:
27W vadu, 18W bezvadu, 5W reverss bezvadu (lādētājs nav iekļauts)
25 W vadu, 15 W bezvadu, 4,5 W reverss bezvadu (lādētājs nav iekļauts komplektā)
Izmēri:
150,5 x 70,8 x 8,9 mm
147 x 70,6 x 7,6 mm
Svars:
187 grami
167/168 grami
Savienojamība:
5G, LTE, NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth 5.3
Drošība:
Pirkstu nospiedumu skeneris displejā (optiskais) un sejas skenēšana
Displejā ievietots pirkstu nospiedumu skeneris
OS:
Android 14
Android 14 ar vienu lietotāja interfeisu 6.1
Cena:
$699+
$799,99+
Pirkt:
Google Pixel 8 (labākais pirkums)
Galaxy S24 (labākais pirkums)

Google Pixel 8 pret Samsung Galaxy S24: dizains

Abi šie tālruņi ir izgatavoti no metāla un stikla. Viņi abi izmanto alumīniju, un tiem abiem ir noapaļoti stūri. Abos viedtālruņos atradīsit arī plakanus displejus ar centrētu displeja kameras atveri. Tagad abiem ir ļoti plāni ietvari, bet Galaxy S24 ir plānāki. Turklāt Galaxy S24 atšķirībā no Pixel 8 ir vienādi ietvari, lai gan arī šī tālruņa rāmji ir gandrīz vienādi.

Galaxy S24 rāmis visapkārt ir plakans, ar nelielu izliekumu virzienā uz malām. Tas tā nav Pixel 8 gadījumā, jo sāni ir nedaudz noapaļoti. Tas, kā arī fakts, ka Galaxy S24 ir par aptuveni 20 gramiem vieglāks, padara Samsung klausuli mazliet patīkamāku rokās un lietošanā, vismaz tā bija mūsu gadījumā. Galaxy S24 ir arī nedaudz īsāks un plānāks nekā Pixel 8, neskatoties uz to, ka tiem ir vienāds displeja izmērs.

Ja mēs tos apgriezīsim, jūs pamanīsit ievērojami atšķirīgus kameru izpildījumus. Pixel 8 ir kameras vizieris ar divām kamerām. Šis vizieris savienojas ar tālruņa rāmi kreisajā un labajā pusē. Galaxy S24 aizmugurē ir trīs kameras. Šīs kameras nav daļa no kameru salas, bet katra no tām atsevišķi izvirzīta aizmugurē. Abos tālruņos ir fiziskas pogas labajā pusē.

Tie abi ir pietiekami kompakti, lai tos varētu lietot ar vienu roku, vismaz tāds ir mūsu viedoklis. Tomēr tie abi ir diezgan slideni, tāpēc korpusa izmantošana var nebūt slikta ideja, neskatoties uz to, ka tas abām ierīcēm palielināsies.

Google Pixel 8 pret Samsung Galaxy S24: displejs

Google Pixel 8 ir aprīkots ar 6,2 collu FullHD+ (2400 x 1080) OLED displeju. Šis panelis ir plakans, un tas ir 120 Hz panelis. Šajā displejā tiek atbalstīts HDR10+ saturs, un paneļa spilgtums maksimālajā laikā sasniedz 2000 nitus. Šeit mēs aplūkojam displeja malu attiecību 20:9, ja jums radās jautājums. Google Pixel 8 displeju aizsargā Gorilla Glass Victus no Corning.

Google Pixel 8

Galaxy S24 otrā pusē ir 6,2 collu fullHD+ (2340 x 1080) dinamisks LTPO AMOLED 2X displejs. Šis panelis ir arī plakans, un tas atbalsta 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Šeit tiek atbalstīts arī HDR10+ saturs, un šī displeja maksimālais spilgtums sasniedz 2600 nitus. Displeja malu attiecība ir 19,5:9, un šo paneli aizsargā Gorilla Glass Victus 2, arī no Corning.

Šeit nav daudz par ko sūdzēties, kad runa ir par displejiem, nemaz. Abi paneļi ir diezgan spilgti, un tiem ir lieliski skata leņķi. Pieskāriena reakcija ir laba, un tie abi ir arī pietiekami asi. Arī melnie ir diezgan dziļi abos. Galaxy S24 displejs tehniski var kļūt nedaudz gaišāks nekā Pixel 8 panelis, taču regulāras lietošanas laikā atšķirība nav tik liela. Abi ir pietiekami spilgti, lai tos izmantotu ārpus telpām, tāpēc tas jums nevajadzētu traucēt. Nevar kļūdīties ne vienā, ne otrā veidā.

Google Pixel 8 pret Samsung Galaxy S24: veiktspēja

Google tālruni darbina Google Tensor G3 procesors. Tā ir Google trešās paaudzes mikroshēma, un tas ir 4nm procesors. Šī mikroshēma ir savienota pārī ar 8 GB LPDDR5X RAM un UFS 3.1 zibatmiņu. No otras puses, Galaxy S24 dažos tirgos darbina Snapdragon 8 Gen 3, kas paredzēta Galaxy, savukārt Exynos 2400 tiek izmantots citos tirgos. Abas tās ir 4nm mikroshēmas. Samsung ietver arī 8 GB LPDDR5X RAM (līdz 12 GB dažos tirgos) un UFS 4.0 zibatmiņu (UFS 3.1 pamata 128 GB krātuves modelim).

Abos tālruņos veiktspēja ir patiešām laba. Galaxy S24 piedāvā lielāku jaudu un ir labāka izvēle spēlēm. Tas tā ir ne tikai tā SoC un uzglabāšanas dēļ, bet arī tāpēc, ka tam ir labāka dzesēšana nekā Pixel 8. Pixel 8 var tikt galā ar dažām prasīgākām spēlēm, taču ne tik labi kā Galaxy S24, tas ir skaidrs. Šādos gadījumos tas arī kļūst karstāks nekā Galaxy S24.

Regulāras ikdienas lietošanas laikā abi viedtālruņi lieliski darbojas. Atšķirība lietotņu atvēršanā, lēkšanā starp tām un tā tālāk nav tik liela. Protams, ja salīdzināsiet tos blakus, jūs redzēsiet nelielu atšķirību, taču kopumā tie abi ir ļoti ātri neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Citiem vārdiem sakot, jums par to nevajadzētu uztraukties. Viņi abi darbojas šajā ziņā.

Google Pixel 8 pret Samsung Galaxy S24: akumulators

Google tālrunim ir 4575 mAh akumulators, savukārt Galaxy S24 ir 4000 mAh vienība. Pixel 8 ir lielāks akumulators, un tas faktiski nodrošina labāku akumulatora darbības laiku, vismaz tā bija mūsu gadījumā. Lielākajā daļā dienu mums bija viegli nodrošināt aptuveni 6,5–7 stundu ekrāna darbības laiku. Tas nemaz nav slikts akumulatora darbības laiks. Tas nav lieliski, tas ir skaidrs, tam ir labāki tālruņi, bet tas ir labi.

No otras puses, Galaxy S24 var nodrošināt ekrāna darbības laiku vairāk nekā 6 stundas atkarībā no jūsu darbības, taču ne vairāk. Tas arī mēdz būt zem šīs zīmes atkarībā no jūsu lietojuma. Protams, jūsu nobraukums var atšķirties, vienkārši ir pārāk daudz faktoru. Ņemiet vērā, ka lielāko daļu dienu mēs nespēlējām spēles, taču mēs izmantojam savus tālruņus dažādiem citiem paredzētiem uzdevumiem, piemēram, pārlūkošanai, ziņojumapmaiņai, attēlu uzņemšanai, attēlu apstrādei utt.

Ja akumulators izlādējas pirms laika, Pixel 8 atbalsta 27 W vadu, 18 W bezvadu un 5 W reverso bezvadu uzlādi. No otras puses, Galaxy S24 atbalsta 25 W vadu, 15 W bezvadu un 4,5 W reverso bezvadu uzlādi. Tātad neviens viedtālrunis nepiedāvā īpaši ātru uzlādi. Turklāt jums būs jāiegādājas atsevišķi lādētājs abiem, jo ​​neviena no tiem nav iekļauts mazumtirdzniecības kastē.

Google Pixel 8 pret Samsung Galaxy S24: kameras

Google Pixel 8 ir aprīkots ar 50 megapikseļu galveno kameru un 12 megapikseļu īpaši platu ierīci (126 grādu FoV). Galaxy S24 aizmugurē ir trīs kameras, 50 megapikseļu galvenā ierīce, 12 megapikseļu īpaši platā kamera (120 grādu FoV) un 10 megapikseļu telefoto kamera (3x optiskā tālummaiņa). Pixel 8 acīmredzami trūkst telefoto kameras, kas ir Galaxy S24. Redzēsim, kā viņi salīdzina.

Samsung Galaxy S24 sērija AM AH 040(1)
Samsung Galaxy S24

Ja jums patīk attēli, ko nodrošina Google Pixel tālruņi, ar Pixel 8 jūs būsiet kā mājās. Jūs iegūsit kontrastaino izskatu, kas cilvēkiem tik ļoti patīk. Attēli izskatās lieliski, kaut arī nedaudz nereāli. Tie ir pop un sniedz daudz detaļu. Galaxy S24 piesātinājums ir samazinājies salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Tā ir atšķirība, ko pamanīsit, un tā ir virzība pareizajā virzienā. Attēli joprojām nodrošina daudz detaļu un kopumā izskatās labi. Vājā apgaismojumā Galaxy S24 patiesībā cenšas saglabāt lietas tuvāk reālajai dzīvei, kas ir pretējs tam, ko darīja Galaxy S23. Pixel 8 mēdz padarīt ainu nedaudz spilgtāku. Tomēr attēli no abiem tālruņiem šādos apstākļos izskatās patiešām labi.

Īpaši platas kameras abās ierīcēs labi saglabā galveno kameru krāsu profilu. Tomēr atkarībā no ainas neviena no tām nav ideāla. Arī kvalitātes kritums ir manāms. Tuvināto kadru ziņā Galaxy S24 uzvar viegli, jo Pixel 8 nav telefoto kameras. Ir vērts teikt, ka Google digitālā tālummaiņa faktiski ir apstrādāta, un tā nav slikta, taču tā nevar konkurēt ar īpašu telefoto šāvēju.

Audio

Katram no šiem diviem tālruņiem ir stereo skaļruņu komplekts. Viņi abi ir diezgan labi un pietiekami skaļi. Galaxy S24 skaļruņi kļūst nedaudz skaļāki, taču lielākā daļa no jums to pat nepamanīs. Starp citu, abi komplekti ir labi sabalansēti.

Abiem šiem viedtālruņiem trūkst audio ligzdas. Tomēr mūsdienās tas attiecas uz lielāko daļu augstākās klases ierīču. Jūs vienmēr varat izmantot to C tipa portus. Ja vēlaties izmantot bezvadu savienojumu, kad runa ir par audio, jūs priecāsities uzzināt, ka abi viedtālruņi ir aprīkoti ar Bluetooth 5.3.