Samsung sagatavo jaunus ātro lādētājus, tostarp 50 W dubulto lādētāju

Samsung drīzumā varētu laist klajā divus jaunus ātro lādētājus Galaxy ierīcēm. Uzņēmums gatavo atjauninātu 45 W strāvas adapteri un 50 W dubulto lādētāju. Tomēr neviens no šiem uzlādes risinājumiem netiks piegādāts komplektā ar Galaxy S24 sēriju. Korejas uzņēmums pārtrauca piegādāt lādētājus mazumtirdzniecības kastē jau sen. Tie varētu būt pieejami kā atsevišķs pirkums kopā ar jaunajiem flagmaņiem, kas debitēs 17. janvārī.

Samsung varētu izlaist divas jaunas ātrās uzlādes līdzās Galaxy S24

Saskaņā ar uzticamo X padomu sniedzēju Roldanu Kvantu, Samsung gaidāmais 50 W dubultais lādētājs ir modeļa numurs EP-T5020. Atbilstoši saukts par Charger Duo, tas var vienlaikus ātri uzlādēt divas Galaxy ierīces, izmantojot USB-C ar ātrumu līdz 50 W. Diemžēl uzņēmuma viedtālruņi nepārsniedz 45 W uzlādes ātrumu. Galaxy S24 flagmaņu jauda ir arī 45 W, un bāzes modeļa uzlāde ir ierobežota līdz 25 W.

Ja plānojat paķert Galaxy S24+ vai Galaxy S24 Ultra un jums mājās vēl nav 45 W lādētāja, Samsung tiek ziņots par jaunu 45 W jaudas ķieģeli. Tam ir modeļa numurs EP-T4511, un šķiet, ka tā ir atjaunināta esošā risinājuma versija (EP-T4510). Nav skaidrs, kā jaunais lādētājs atšķirsies no pašreizējā. Neatkarīgi no tā, vai Samsung ir uzlabojis iekšējos elementus, mēs uzzināsim, kad tas nonāks tirgū.

Ņemot vērā nenovēršamo notikumu attīstību nākamajās nedēļās, Korejas lielvalsts varētu sākt pārdot jaunos lādētājus līdzās Galaxy S24 sērijai. Mums nav apstiprinājuma, bet tas būtu loģisks solis. Tomēr, kā minēts iepriekš, jūs neiegūsit nevienu no tiem kastē. Mazumtirdzniecības kastē būs tālrunis, USB-C kabelis, SIM izņemšanas tapa un daži dokumenti. Tas arī viss.

Lai gan Samsung nav paziņojis Galaxy S24 trio izlaišanas datumu, baumas vēsta, ka jaunie flagmaņi tiks pārdoti 30. janvārī. Iepriekšēja pasūtīšana sāksies lielākajā daļā tirgu, tostarp ASV, pašā izlaišanas dienā. Lielā trio atklāšana notiks Sanhosē 17. janvārī plkst. 10:00 PT/6 PM GMT. Laika starpības dēļ notikums iekrīt 18. janvāra agrās stundās dažās austrumu valstīs, tostarp Samsung dzimtenē Dienvidkorejā.

Atklāšanas pasākumu varēs vērot tiešraidē

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas Galaxy S24 palaišanas pasākuma sākuma laiks būs atšķirīgs. Tomēr pasākums tiks straumēts tiešraidē visā pasaulē Samsung oficiālajā YouTube kanālā un vietnē. Uzņēmums piedāvā 50 ASV dolāru kredītu, ja rezervējat jaunos tālruņus pirms palaišanas. Kredīts tiks izpirkts, iegādājoties piederumus, kad būsiet iepriekš pasūtījis Galaxy S24, Galaxy S24+ vai Galaxy S24 Ultra. Jūs varat veikt rezervāciju šeit.