Vivo X Fold 3 varētu kļūt par vieglāko saliekamo grāmatu

HONOR šobrīd ir tirgū vieglākais grāmatu stila salokāmais viedtālrunis HONOR Magic V2. Ņemiet vērā, ka gan stikla, gan vegānas ādas modeļi ir vieglāki par 240 gramiem, bet vegānas ādas modelis ir vieglāks – 231 grams. Paturot to prātā, šķiet, ka Vivo varētu pārņemt kroni. Pamatojoties uz jaunām baumām, Vivo X Fold 3 varētu kļūt par pasaulē vieglāko grāmatu stila salokāmo.

Vivo X Fold 3 varētu kļūt par vieglāko grāmatu stila salokāmo

Šī informācija nāk no Digital Chat Station, kas ir viens no pazīstamākajiem un precīzākajiem ķīniešu padomu sniedzējiem. Ņemot vērā avotu, tam nav grūti noticēt. Padomdevējs savā amatā atklāja ne tikai svara diapazonu, bet arī biezumu. Ņemiet vērā, ka viņš īpaši nepieminēja Vivo X Fold 3, taču viņš nesen pieminēja šo tālruni un apgalvoja, ka tas būs ļoti viegls tam, kas tas ir, tāpēc GizmoChina pieņēmums izriet no tā.

Jebkurā gadījumā Vivo X Fold 3 svērs 22x gramus. Citiem vārdiem sakot, tas svērs mazāk nekā 230 gramus un tādējādi būs vieglāks par HONOR Magic V2. Atlocītā veidā tas būs 5 mm biezs, salokot – 10,5 mm.

Tomēr tas nebūs plānāks par HONOR Magic V2

Plānākais Magic V2 modelis ir 4,7 mm biezs, kad tas ir atlocīts, un 9,9 mm, kad tas ir salocīts. Tātad HONOR klausule saglabās vainagu biezuma departamentā, šķiet.

Vivo X Fold 2 ieradās pagājušā gada aprīlī. Mēs neesam pārliecināti, vai Vivo gaidīs tik ilgi, lai atbrīvotu savu pēcteci, taču tas ir iespējams. Vivo X Fold 3 nāks vai nu 1. ceturkšņa beigās, vai šī gada 2. ceturkšņa sākumā.

Tālrunis, iespējams, darbosies ar Snapdragon 8 Gen 3, taču līdz šim nekas nav apstiprināts. Dažas baumas pat vēstīja, ka šogad mēs, iespējams, iegūsim divas Vivo X Fold 3 ierīces, parasto un Pro.

Vivo X Fold 3 varētu palikt ekskluzīvs tikai Ķīnā

Ņemiet vērā, ka Vivo X Fold un Vivo X Fold 2 nesasniedza pasaules tirgus. Abi viedtālruņi palika tikai Ķīnā. Mēs ceram, ka tas mainīsies ar Vivo X Fold 3, bet gaidīsim un redzēsim.