Visas šīs Galaxy S24 AI funkcijas tiek veiktas ierīcē

Samsung tikko novilka Galaxy S24, Galaxy S24+ un, Galaxy S24 Ultra un mēs apskatījām, kādas AI funkcijas piedāvās šie tālruņi. Lai gan AI funkcijām parasti ir nepieciešams savienojums ar mākoni, S24 tālruņi izmantos citu ceļu. Daudzas Galaxy S24 AI funkcijas izmantos ierīces AI.

Tikai šodien Samsung paziņoja, ka Galaxy AI darbina Google Gemini Nano. Šis ir jaudīgs AI modelis, kas var pastāvēt viedtālruņa mikroshēmā. Tas nozīmē, ka ierīce varēs veikt jaudīgus AI uzdevumus bez nepieciešamības izveidot savienojumu ar internetu. Tas arī paver iespējas tālruņiem labāk integrēt AI ar sistēmas pamatfunkcijām.

Šīs Galaxy AI funkcijas tiek veiktas ierīcē

Samsung pasākuma laikā paziņoja par daudzām jaunām AI funkcijām, un lielākā daļa no tām tiek veiktas ierīcē.

Pirmkārt, uzņēmums paziņoja par funkciju kolekciju, kas koncentrējas uz runas un teksta tulkošanu cilvēkiem. Kamēr sūtāt kādam īsziņu, varat viegli iztulkot rakstīto, izmantojot Samsung tastatūras pogu Galaxy AI. Vienkārši ierakstiet ziņojumu un pieskarieties Tērzēšanas tulkošana pogu. tas ļaus jums pārtulkot ziņojumu vienā no vairākām valodām.

Tulkošanas rīks pārtulkos klātienes sarunu starp jums un citu personu. Lietotne tiks atvērta dalīta ekrāna skatā ar mikrofona ikonu katrā pusē. Tas ļaus abiem cilvēkiem runāt pa tālruni un tulkot visu, ko viņi saka otrai personai.

Ja vēlaties tiešraidē sarunāties ar personu, kas runā citā valodā, varat to izdarīt pa tālruni. Galaxy AI varēs tulkot tālruņa sarunas starp cilvēkiem reāllaikā.

Citas AI funkcijas

Samsung Notes arī saņēma stimulu ar ierīces AI. Lietotne izmantos AI, lai sakārtotu, apkopotu un izveidotu veidnes jūsu piezīmēm. Tas arī izveidos AI ģenerētus vākus jūsu piezīmēm, lai jūs varētu tās vieglāk identificēt.

Šeit ir vēl viena noderīga funkcija, kas jums palīdzēs ar ziņojumapmaiņu. Chat Assist izmantos ģeneratīvo AI, lai jūsu ziņojumiem piešķirtu citu toni. Kad esat ierakstījis ziņojumu, Chat Assist analizēs jūsu rakstīto un piedāvās alternatīvas. Ja vēlaties, lai tas skanētu formālāk, varat izvēlēties formālo toni. Ja vēlaties, lai tas izklausītos neformālāk, varat izvēlēties šo opciju.

Veiciet pasūtījumu!

Ja jūs ar nepacietību gaidāt iespēju iegādāties kādu no šiem tālruņiem, veiciet iepriekšēju pasūtījumu. Izmantojot tālāk esošās saites, jūs saņemsiet 50 $ atlaidi.