Samsung uzsāk ilgtermiņa sadarbību ar Qualcomm Snapdragon mikroshēmām

Tiek ziņots, ka Samsung ir parakstījis vairāku gadu līgumu ar Qualcomm par Snapdragon for Galaxy mikroshēmām saviem gaidāmajiem flagmaņiem. 2024. gada 1. ceturkšņa peļņas novērtējuma laikā Qualcomm apstiprināja šo lietu, sakot: “Mēs arī paziņojam, ka esam pagarinājuši vairāku gadu līgumu ar Samsung par Snapdragon platformām vadošā viedtālruņa Galaxy laišanai tirgū, sākot no 2024. gada. Pagarinātais līgums parāda Snapdragon 8 vērtību, mūsu vadošā loma tehnoloģiju jomā un mūsu veiksmīgā ilgtermiņa stratēģiskā partnerība ar Samsung.

Cilvēki joprojām dod priekšroku Qualcomm mikroshēmām savos Galaxy flagmaņos, un šeit abu milžu vairāku gadu partnerība kļūst par labām ziņām. Tas nozīmē, ka mēs turpināsim redzēt Qualcomm absolūti labāko piedāvājumu Galaxy ierīcēs vēl vismaz dažus gadus.

Tomēr mēs, visticamāk, turpināsim redzēt arī Exynos mikroshēmas līdzās Snapdragon līdziniekam

Šis daudzgadu darījums sākas šogad, un pirmais partnerības produkts ir Galaxy S24 sērijas ierīces. Galaxy S24 Ultra tiek piegādāts ar Snapdragon 8 Gen 3, kas paredzēts Galaxy SoC visā pasaulē. Tomēr bāzes Galaxy S24 un Galaxy S24 Plus daudzos reģionos joprojām izmanto iekšējo Exynos 2400 SoC, tāpat kā to agrāk redzējām pirms Galaxy S23 sērijas, kuru darbināja tikai Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 mikroshēma. .

Samsung pēdējo dažu paaudžu laikā ir samazinājis veiktspējas atšķirību starp Qualcomm mikroshēmām un tā iekšējo Exynos piedāvājumu, un Exynos 2400 veiktspējas ziņā ir daudz tuvāks, salīdzinot ar Galaxy Snapdragon 8 Gen 3. Maz ticams, ka Samsung atstās visu savu attīstību un izmantos tikai diezgan dārgās flagmaņa Snapdragon mikroshēmas visiem savu gaidāmo flagmaņu modeļiem visos reģionos.

Tā kā baumas par Samsung paredzamo Galaxy ekskluzīvo mikroshēmu izrādās patiesas, Samsung varētu vienkārši turpināt izmantot savu iekšējo piedāvājumu Exynos 2500 gaidāmās sērijas bāzes un Plus modeļos tādos reģionos kā ES. Tomēr mēs varam paredzēt, ka nākamie Ultra modeļi tiks piegādāti ar nākotnes Snapdragon mikroshēmām visā pasaulē, tāpat kā Galaxy S24 sērija.

Avots: Qualcomm