Marks Cukerbergs vēlas izveidot mākslīgo vispārējo intelektu (AGI)

Marks Cukerbergs plāno vairāk AI, jo pasaules lielāko tehnoloģiju uzņēmumu uzmanība tiek pievērsta mākslīgajam intelektam. Viņš paziņoja, izmantojot ziņu vietnē Threads, ka viņa uzņēmums Meta piedalās sacensībā, lai izstrādātu mākslīgā vispārējā intelekta (AGI) sistēmu. Jāatzīmē, ka Marks Cukerbergs ir tehnoloģiju pasaules galvenā figūra, kas pazīstama ar Facebook, pirmās plaši izmantotās sociālo mediju platformas izveidi. Tā joprojām darbojas šodien un joprojām ir populārākā sociālo mediju platforma. Tāpēc viņa vārdiem šajā nozarē ir nozīme. Un, ja viņš plāno izveidot AGI, tas būtu lielā mērā apspriests.

Marka Cukerberga nākamā misija ir izveidot mākslīgo vispārējo intelektu (AGI)

Miljardieris Marks Cukerbergs paziņoja par Meta ambiciozo plānu attīstīt savu progresīvo mākslīgo intelektu, īpaši mērķējot uz AGI. Tie, kas interesējas, kas tas ir, tas ir mākslīgā intelekta veids, kas potenciāli var pārspēt cilvēka intelektu dažādās jomās.

Meta izpilddirektors arī izteica Meta nodomu ne tikai izmantot šo progresīvo AI iekšēji, bet arī padarīt to pieejamu ārējiem izstrādātājiem. Atvērtā koda tas. Cukerbergs sīkāk paskaidroja videoklipā vietnē Threads. Viņš teica, ka, ja mēs vēlamies labākas datorprogrammas, piemēram, tērzēšanas robotus un rīkus radītājiem un uzņēmumiem, mums ir jāizveido ģeniāla datorsistēma. Viņš uzskata, ka ir pienācis laiks izveidot sava veida datorinteliģenci, kas spēj saprast un darīt daudz un dažādas lietas.

Tomēr nav laika skalas

Viņš īsi minēja, ka šīs izmaiņas palīdzēs uzņēmumam paātrināt pētniecības darbu. Galu galā tas padarīs metaversu, kas ir kā virtuāla telpa, kurā cilvēki var mijiedarboties, vēl labāku. Jāņem vērā, ka nav noteikta laika grafika. Bet, ja atceramies Meta galvenā AI zinātnieka iepriekšējās piezīmes. Jans Lekuns iepriekš bija teicis, ka AGI (mākslīgais vispārējais intelekts) ir desmitiem gadu attālumā.

Lai darbinātu šo īpaši viedo sistēmu, Cukerbergs minēja, ka viņi plāno izmantot aptuveni 350 000 īpašu datoru mikroshēmu. Viņi arī vēlas apvienot savas divas lielās pētniecības grupas, FAIR un GenAI, lai strādātu ātrāk. Līdz desmitgades beigām Cukerbergs domā, ka daudzi cilvēki izmantos viedās brilles (piemēram, tās, kuras viņi izgatavo ar Ray-Ban Meta), lai mijiedarbotos ar šiem īpaši viedajiem datoriem.

Tikmēr citi tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Microsoft, Google un Amazon, neatpaliek. Tomēr daži cilvēki ir noraizējušies par iespējamām problēmām, ko var radīt šie īpaši viedie datori. Un tas ir kaut kas, kam vajadzētu sekot līdzi.