HONOR Magic V2 specifikācijas

HONOR Magic V2 Ķīnā tika laists klajā pagājušā gada jūlijā. Uzņēmumam bija vajadzīgs diezgan ilgs laiks, lai to ieviestu vairākos tirgos, taču tas vienkārši notika. Globāls variants no šodien izlaistā HONOR Magic V2, un mēs esam šeit, lai tuvāk apskatītu tā specifikācijas.

Pirms sākam, ņemiet vērā, ka šeit mēs koncentrēsimies uz globālo variantu. Vienīgās atšķirības ir tādas, ka salīdzinājumā ar Ķīnas modeli ir pieejams mazāk krāsu variantu, mazāk RAM + krātuves opciju un globāla programmatūra.

HONOR Magic V2 ir pieejams stikla un vegānas ādas variantos

HONOR Magic V2 ir pieejams gan stikla, gan vegānas ādas variantos. Pirmā ir pieejama tikai purpursarkanā krāsā, bet otrā visā pasaulē ir pieejama melnā krāsā. Starp variantiem ir dažas atšķirības biezuma un svara ziņā.

Stikla modelis ir gan biezāks, gan smagāks. Tas ir 4,8 mm, kad tas ir atlocīts, un 10,1 mm, kad tas ir salocīts. Tas sver 237 gramus. Vegan Leather modeļa izmēri ir 4,7 mm atlocītā veidā, 9,9 mm salocītā veidā un sver 231 gramu. Šīs atšķirības ir niecīgas, bet tomēr… tās pastāv.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC darbina HONOR Magic V2, savukārt komplektācijā ir iekļauta 16 GB LPDDR5X RAM. Šis tālrunis piedāvā arī 512 GB UFS 4.0 iekšējo zibatmiņu. Krātuve nav paplašināma.

HONOR Magic V2 ietver ļoti jaudīgas specifikācijas, tostarp divus 120 Hz LTPO displejus

Iekļauts 7,92 collu salokāms OLED displejs. Tas ir LTPO displejs ar atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz. Ārējā displeja izmērs ir 6,43 collas, un tā izšķirtspēja ir 2376 x 1060. Tas ir arī LTPO AMOLED panelis un piedāvā atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz. Ārējais displejs tehniski var kļūt nedaudz gaišāks (2500 niti) nekā iekšējais panelis (1600 niti). Tomēr jūs nekad nesasniegsit šādus augstumus, un skaitļi attiecas uz HDR saturu.

Tālrunī atrodas 5000 mAh akumulators, un tas ir silīcija-oglekļa akumulators. Tam ir lielāks blīvums nekā parastajiem akumulatoriem, tāpēc mazāks nospiedums tādai pašai jaudai. Tālrunis atbalsta arī 66 W vadu uzlādi, un lādētājs ir iekļauts komplektā. Bezvadu uzlāde netiek atbalstīta, taču tiek atbalstīta 5 W reversā vadu uzlāde.

Trīs kameras atrodas aizmugurē, no kurām divas ir 50 megapikseļu vienības

50 megapikseļu galvenā kamera (f/1,9 diafragma, OIS, PDAF, lāzera autofokuss, 8 × 8 dToF) ir nodrošināta ar 50 megapikseļu īpaši plata kameras (f/2,0 diafragmas atvēruma) aizmugurē. Aizmugurē atrodas arī 20 megapikseļu telefoto iekārta (f/2.4 diafragma, OIS, 2.5x optiskā tālummaiņa). Katrā no diviem displejiem ir iekļauta 16 megapikseļu pašbildes kamera (f/2.2 diafragma).

Tālrunim ir diezgan spējīgi stereo skaļruņi, bet nav audio ligzdas. Iekļauts arī sānu pirkstu nospiedumu skeneris, kā arī Bluetooth 5.3. Šeit ir iepriekš instalēta operētājsistēma Android 13, kā arī MagicOS 7.2 apvalks.

Tika izlaists arī Porsche Design HONOR Magic V2 RSR. Šai ierīcei ir dubultā krātuve (1 TB) un atšķirīga izskata aizmugure. Tomēr aizmugurē joprojām ir stikls. Šis tālrunis ir pelēkā krāsā. Viss pārējais ir tāds pats kā specifikācijas.