Samsung dizaina evolūcija sākas ar Galaxy Z Fold 6 un Flip 6

Dažas dienas atpakaļ tika ziņots, ka Samsung plāno būtiskas dizaina izmaiņas Galaxy S25 sērijai, kas ieradīsies 2025. gada sākumā. Šķiet, ka uzņēmuma Galaxy ierīču dizaina kapitālais remonts sāksies 2024. gadā. Protams, ne ar Galaxy S24 sēriju, bet gan ar Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6. Jaunajiem salokāmajiem modeļiem vajadzētu debitēt nākamā gada jūlijā vai augustā.

Galaxy Z Fold 6 un Flip 6 var tikt veiktas lielas dizaina izmaiņas

Samsung viedtālruņa dizains pēdējos gados gandrīz nav attīstījies. Uzņēmums ir uzlabojis dizainu ar katru jauno paaudzi, taču mēs neesam redzējuši radikālas izmaiņas. Neatkarīgi no tā, vai tie ir budžeta un vidējas klases modeļi, flagmaņi vai salokāmi, jaunākās Galaxy ierīces ir izskatījušās identiskas to priekšgājējiem. Pamatojoties uz noplūdēm, šķiet, ka Korejas firma neplāno daudz ko mainīt arī ar nākamo Galaxy tālruņu ražu.

Galaxy S24 sērijas dizains tiek tikai pakāpeniski uzlabots, tāpat kā 2024. gada Galaxy A modeļi. Vismaz tie, kas nāks nākamā gada pirmajā pusē, piemēram, Galaxy A25 5G, Galaxy A35 un Galaxy A55. Tomēr, sākot ar 2024. gada otro pusi, Samsung tālruņi var izskatīties daudz savādāk. Tiek ziņots, ka Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6 aizsāks šo centienu.

Saskaņā ar Korejas plašsaziņas līdzekļiem, tiks piedāvāti 2024. gada saliekamie lielāki un plašāki displeji. Gan ārējā vāka ekrāns, gan iekšējais salokāmais displejs būs platāki un ar plānākiem rāmjiem. Samsung arī samazinās ierīču svaru, kas ir lieliskas ziņas, ņemot vērā, ka ekrāni kļūst arvien lielāki. Uzņēmums to atrisinās, padarot tālruņus plānākus. Cerams, ka tas nesamazinās akumulatora jaudu.

Šī nav pirmā reize, kad mēs dzirdam par to, ka Samsung nākamgad pārveidos savus salokāmos tālruņus. Iepriekšējā ziņojumā teikts, ka Galaxy Z Flip 6 vāciņa displeja diagonāli būs aptuveni 3,9 collas. Pašreizējam modelim ir 3,4 collu vāka ekrāns. Plānotās izmaiņas padarīs Galaxy Z Fold 6 vāka ekrānu vairāk līdzīgu kārtīgam viedtālruņa displejam. Šobrīd tas ir nedaudz par šauru.

Aiz šīs Galaxy pārbūves ir bijušais Mercedes dizaina vadītājs

Huberts H. Lī, bijušais Mercedes galvenais dizaina vadītājs, ir aiz šīs baumām izskanējušajām Galaxy pārprojektēšanas nākamajā gadā. Samsung pagājušā gada decembrī nolīga Lī vadīt savu viedtālruņu dizaina komandu. Viņam ir vairāk nekā divu gadu desmitu pieredze produktu dizaina jomā. Korejas firma uzticēja viņam pārveidot Galaxy ierīču izskatu un darbību, izmantojot dizaina mākslu. Laiks rādīs, vai Lī un komanda spēj pārsteigt Samsung fanus ar savu darbu.