Jauna Galaxy A55 noplūde parāda šo tālruni miesā

Mēs esam sekojuši baumām par Samsung gaidāmajiem vidējās klases tālruņiem Galaxy A55 un Galaxy A35. Nu, mēs tikko saņēmām lielu Galaxy A55 noplūdi ar tiešraides attēliem, kas parāda šo ierīci miesā. Nav pārsteidzoši, ka dizains izskatīsies diezgan pazīstams.

Šobrīd mēs joprojām saskaramies ar nopludinātu informāciju, jo Samsung vēl nav oficiāli paziņojis par šiem tālruņiem. Tātad, jūs vēlaties uztvert šīs ziņas ar sāls graudu. Jebkura informācija var mainīties no šī brīža līdz oficiālajam palaišanas datumam. Tāpēc vēlēsities to paturēt prātā.

Jauni Galaxy A55 tiešraides attēli atstāj ļoti maz iztēles

Galaxy A sērija ir bijusi nākamā labākā lieta salīdzinājumā ar Galaxy S tālruņu sēriju… Tas bija līdz brīdim, kad Samsung sāka izlaist savus Galaxy S FE tālruņus. Jebkurā gadījumā jūs joprojām iegūstat pārliecinošu ierīci ar Galaxy A sērijas tālruni. Šobrīd mēs sekojam saitēm un baumām par Galaxy A55. Šis būs nākamais augstākās klases vidējas klases tālrunis no uzņēmuma, un cilvēki, kas izmanto Galaxy A tālruņus, būs satraukti.

Zemāk ielīmētajos attēlos redzams, ka šis tālrunis iegūst Galaxy S sērijas tālruņu dizaina estētiku. Tātad, mēs redzam, ka kameru objektīvi atsevišķi stiepjas no tālruņa korpusa, nevis tiek turēti kameras buferī. Tā ir dizaina estētika, kas pirmo reizi tika ieviesta ar Galaxy S22 Ultra. Tagad gandrīz katrs tālrunis, izņemot Galaxy Z Fold tālruņus, ir izlaists ar šo dizainu.

Tas ietver Galaxy S24 sērijas tālruņus. Galaxy S24 Ultra (Review) ir šodien jaudīgākais Galaxy tālrunis, un tam ir daudz AI funkciju. Galaxy S24+ (Review) ir arī ārkārtīgi jaudīga ierīce, un tajā ir iekļauta lielākā daļa AI funkciju, kas ir iekļautas Ultra.

Galaxy A55 tiešraides attēls 3
Galaxy A55 tiešraides attēls 2
Galaxy A55 tiešraides attēls 1
Galaxy A55 tiešraides attēls 4
Galaxy A55 tiešraides attēls 3
Galaxy A55 tiešraides attēls 2
Galaxy A55 tiešraides attēls 1

Baumotās specifikācijas

Par Galaxy A55 specifikācijām joprojām tiek baumots. Tomēr tie šķiet diezgan precīzi. Tie nāk no @stufflistings vietnē X. Saskaņā ar baumām Galaxy A55 būs aprīkots ar 50 megapikseļu galveno kameru, ko papildinās 12 pikseļu kamera un 5 megapikseļu kamera. Priekšpusē mēs skatāmies uz 16 megapikseļu pašbildes kameru.

Iekšējām ierīcēm mums ir tikai viena specifikācija, un tas ir fakts, ka tai varētu būt līdz 12 GB RAM. Tas ir ļoti svarīgi vidējas klases ierīcei. Tas ir vairāk nekā RAM bāzes Galaxy S24.

Viens no dizaina aspektiem būs jaunā “Key Island”. Šī ir paaugstināta rāmja daļa, kurā atrodas barošanas un skaļuma pogas. Tas patiesībā nekalpo citam mērķim, kā tikai padarīt tālruni nedaudz savādāku.

Izņemot to, mēs redzam, ka šim tālrunim būs plakans rāmis, kas atgādina Galaxy S24 tālruņus. Galaxy S23 tālruņu rāmji bija nedaudz noapaļoti. Tomēr plakanais rāmis var padarīt Galaxy A55 nedaudz izsmalcinātāku.