Control D ievieš Control D organizācijām: kiberdrošības demokratizācija visu izmēru organizācijām

Toronto, Kanāda, 2024. gada 29. janvāris, Cyberwire

Laikmetā, kad tiešsaistes draudi vairs nav diskriminējoši pēc uzņēmuma lieluma, Control D, ko nodrošina Windscribe VPN spēcīgās drošības zināšanas, šodien paziņoja par “Control D for Organizations” izlaišanu. Šis modernais DNS pakalpojums demokratizē kiberdrošību, padarot to pieejamu jebkura lieluma uzņēmumiem, sākot no jaunizveidotiem uzņēmumiem līdz vēlīnās stadijas MVU un MSP.

Izmantojot pasaulē lielākā fiziskā VPN tīkla spēku, Control D sniedz nepārspējamas zināšanas kiberdrošības izaicinājumu pārvarēšanā un globālajā uzraudzībā to uzņēmumu rokās, kuriem tradicionāli trūka šīs uzlabotās aizsardzības.

Kontrole D organizācijām ir paredzēta visu izmēru uzņēmumiem, skolām un NVO, piedāvājot vienkāršību mazākām komandām un ļoti specifiskas un uzlabotas vadīklas lielākām organizācijām. Control D ir ​​aprīkots ar rīku arsenālu, kas paredzēts dažādu komandu nodrošināšanai un pilnvarošanai:

1. Ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana: Uzņēmējdarbības nepārtrauktības aizsardzība pret ļaunprātīgiem draudiem, izmantojot mūsdienīgas noteikšanas metodes, kas visas ir iebūvētas uzņēmumā. Aizsargājiet atsevišķas ierīces vai veselus tīklus tikai dažu minūšu laikā.

2. **Vairāku īre: novērš piekļuves un filtrēšanas politiku pārvaldības sarežģītību dažādos departamentos, meitasuzņēmumos vai klientu kontos liela uzņēmuma vai pakalpojumu sniedzēja iestatījumos.

3. Mūsdienu protokoli: drošību nevar nodrošināt, izmantojot standarta DNS protokolus. Tāpēc Control D atbalsta visus modernos (un šifrētos) protokolus, piemēram, DNS-over-HTTPS/3 un DNS-over-TLS.

4. Pielāgota filtrēšana: ļoti detalizēti tīmekļa filtri nodrošina pieredzējušiem lietotājiem pilnīgu kontroli, savukārt vispārīgāki atlasītie saraksti ļauj DNS drošības jaunpienācējiem ar minimālu piepūli gūt maksimālus drošības ieguvumus.

5. Praktiski ieskati: Detalizēta tīkla darbības analīze sniedz uzņēmumiem iespēju uzlabot drošības stāvokli un pieņemt stratēģiskus lēmumus.

Control D for Organizations ir vairāk nekā drošības rīks — tas apliecina, ka augstākā līmeņa kiberdrošība vairs nav greznība. Tas iemieso jaunu laikmetu, kurā organizācijas neatkarīgi no to lieluma vai finansiālajām spējām var droši aizsargāt savas darbības un datus.

“Kontrole D organizācijām”, sniedzot katram uzņēmumam iespēju uzlabot kiberdrošību

Control D ir programmatūras drošības pionieris, kura mērķis ir piedāvāt nākamā līmeņa, uz lietotāju orientētus risinājumus. Pamatojoties uz Windscribe VPN drošības pieredzi, kas aizsargā vairāk nekā 68 miljonus cilvēku, Control D izmanto lielāko fizisko VPN tīklu un vienu no ātrākajiem Anycast DNS tīkliem, lai nodrošinātu nepārspējamu drošību un brīvību no uzraudzības globālā mērogā.

Pievienojieties DNS drošības revolūcijai un aprīkojiet savu uzņēmumu ar Control D. Apmeklējiet vietni controld.com, lai iegūtu plašāku informāciju un spertu pirmo soli ceļā uz visaptverošu digitālo aizsardzību. Ir pieejama papildu palīdzība kanāla partneru uzņemšanai. Ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods bez maksas.

Plašsaziņas līdzekļu kontaktinformācija:

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar Jegoru Saku pa e-pastu [email protected] vai mūsu kanāla partnera vadītāju Džo Jagabu pa e-pastu [email protected]

Sazināties

Dibinātājs
Jegors Saks
Kontrole D
[email protected]
+1(848)500-9848