Atspējot zvanu pāradresāciju iPhone tālrunī

Zvanu pāradresācija ir lieliska funkcija, kas ļauj pāradresēt visus zvanus, ko saņemam uz mūsu tālruņa numuru, uz citu numuru. Lai gan tas ir ļoti izdevīgi lielākajai daļai iPhone lietotāju, daži lietotāji nevēlas pāradresēt savus zvanus uz citu numuru.

Apple zvanu pāradresācijas opciju var atspējot, mainot dažus ierīces iestatījumus. Lietotājs to var arī atspējot, izmantojot mobilā tīkla pakalpojuma kodu. Tāpēc, ja vēlaties uzzināt, kā to izdarīt, šajā rakstā es paskaidrošu, kā to izdarīt Zvanu pāradresāciju iPhone tālrunī var deaktivizēt divos veidos. Dari tā!

Kāpēc aktivizēt zvanu pāradresāciju?

Zvanu pāradresācija ir funkcija, kas ļauj pāradresēt mobilos zvanus uz fiksēto vai citu mobilo tālruni. Ja esat iespējojis zvanu pāradresāciju un saņemat tālruņa zvanu, jūs netiksiet traucēts ienākošā zvana skaņa.

Tā vietā zvans tiks automātiski novirzīts uz numuru, kuru esat konfigurējis pāradresēto zvanu saņemšanai. Zvanu pāradresācija ir īpaši vienkārša iPhone tālrunī, un ir vērts pieminēt, ka varat izmantot šo parocīgo funkciju neatkarīgi no tā, kuru mobilo sakaru operatoru izmantojat.

Rokasgrāmata zvanu pāradresācijas atspējošanai iPhone tālrunī

Atspējot zvanu pāradresāciju iPhone tālrunī

Apskatīsim, kā to viegli izdarīt soli pa solim:

 • Vispirms atveriet lietotni Iestatījumi savā iPhone tālrunī.
 • Tagad iestatījumos ritiniet uz leju un meklējiet opciju Tālrunis sarakstā, kā parādīts.
 • Tagad pieskarieties opcijai zvanu pāradresācija.
 • Pagaidiet mazliet, līdz tiek ielādēta opcija
 • Ja tas ir iespējots, noklikšķiniet uz opcijas Pārsūtīt uz.
 • Dzēš ievadīto tālruņa numuru, ja tāds ir.
 • Tagad atgriezieties zvanu pāradresācijas lapā un deaktivizējiet zvanu pāradresācijas opciju, noklikšķinot uz labās pogas, kur mēs pārslēdzam funkciju.
 • Un tas arī viss, tik vienkārši ir deaktivizēt zvanu pāradresāciju.

Kā atspējot zvanu pāradresāciju iPhone tālrunī, izmantojot tālruņa lietotni

Apskatīsim, kā to viegli izdarīt soli pa solim:

 • Lai to izdarītu, vispirms ir jāatver lietojumprogramma Tālrunis savā iPhone tālrunī.
 • Kad lietotne Tālrunis ir atvērta, atveriet tastatūras cilni apakšā.
 • Tad jums ir jāatzīmē servisa kods *#61#
 • Pēc iepriekš minētā koda sastādīšanas jūs saņemsit rezultātu uznirstošo logu, kurā tiks parādīta visa informācija.
 • Detalizēta informācija ietver to, vai ir iespējoti vai atspējoti dažādi zvanu pāradresācijas veidi.
 • Tagad varat dzēst zvanu pāradresācijas opciju, sastādot norādīto kodu.

Izmantojot trešās puses lietojumprogrammu

Ja meklējat alternatīvu metodi zvanu pāradresācijas izslēgšanai savā iPhone, varat apsvērt iespēju izmantot trešās puses lietotni. Šīs lietotnes piedāvā uzlabotas funkcijas un pielāgošanas opcijas, kas var nebūt pieejamas iPhone sākotnējos iestatījumos.

Šīs lietojumprogrammas ļauj mums viegli aktivizēt vai deaktivizēt zvanu pāradresāciju mūsu iPhone tālrunī tikai ar dažiem pieskārieniem. Tie nodrošina ērti lietojamu saskarni, kas ļauj efektīvi pārvaldīt zvanu pāradresācijas iestatījumus. Turklāt lietotnes bieži piedāvā tādas funkcijas kā zvanu pāradresācijas plānošana, pielāgotu zvanu pāradresācijas kārtulu izveidošana un pat zvanu pāradresācija uz vairākiem numuriem vienlaikus.

Piesardzības pasākumi pirms zvanu pāradresācijas iestatīšanas un tās laikā

zvanu tālruņa bloks

Pārliecinieties, ka nepāradresējat zvanus uz aizņemtu numuru. Pretējā gadījumā, saņemot zvanu, zvanītājs dzirdēs aizņemtības signālu. Ja nevēlaties iespējot zvanu pāradresāciju, jūs vienmēr varat iestatīt balss pasta sveicienuinformējot zvanītājus sazināties ar jums pa citu numuru vai vēlāk.

Secinājums

Visbeidzot, zināšanas, kā iPhone tālrunī izslēgt zvanu pāradresāciju, ir noderīga prasme, kas var palīdzēt atgūt ienākošo zvanu kontroli. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties īslaicīgi vai neatgriezeniski deaktivizēt zvanu pāradresāciju, process ir diezgan vienkāršs un to var veikt tieši mūsu ierīces iestatījumu izvēlnē.

Izpildot šajā rakstā sniegtos soli pa solim sniegtos norādījumus, varat viegli izslēgt zvanu pāradresāciju savā iPhone tālrunī un nodrošināt, ka zvani tiek novirzīti uz ierīci, kā paredzēts.

Atcerieties, ka zvanu pāradresācija var būt noderīga funkcija, ja to izmanto pareizi. Tomēr var būt gadījumi, kad vēlaties to atspējot, lai nodrošinātu, ka visi zvani tiek saņemti jūsu iPhone tālrunī. Iepazīstoties ar zvanu pāradresācijas iestatījumiem, varat pilnībā izmantot sava iPhone funkciju priekšrocības un pilnībā kontrolēt ienākošos zvanus.

Kā vienmēr, es ceru, ka šis raksts, kurā mēs redzam, kā deaktivizēt zvanu pāradresāciju iPhone, jums patika un bija noderīgs.