Kā atcelt YouTube TV

YouTube TV regulāri ir sadusmojis savus klientus, lai gan tā nav vainīga. Daudzi klienti nav apmierināti starp cenu paaugstināšanu gandrīz divas reizes salīdzinājumā ar sākotnējo cenu (tagad 65 $ mēnesī) un kanālu zaudēšanu. Bet par laimi jūs varat atcelt savu YouTube TV abonementu. Tas ir auklas griešanas skaistums. Iespēja piedāvāt pakalpojumu konkurentam dažu minūšu laikā. Tikmēr ar kabeli tas nav iespējams. Tā kā lielākajā daļā reģionu ir pieejams tikai viens vai divi kabeļtelevīzijas operatori. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc ir ieteicams pārslēgties uz straumēšanas pakalpojumu. Atvieglo balsošanu ar savu maku.

YouTube TV nesen ir zaudējis Bally Sports reģionālos sporta tīklus (lai gan tā ir vairāk Sinklera, nevis YouTube TV vaina, jo tie noņem tīklus no visiem straumēšanas pakalpojumiem). Tad viņi gandrīz zaudēja NBC tīklus, kas ir aptuveni piektā daļa no YouTube TV kanālu piedāvājuma. Tomēr NBC nolēma pastiprināt un nepiespiest YouTube TV iekļaut Peacock savā dalībā. Un pārsteidzoši, ka cena nepaaugstinājās. Kas ir laba lieta.

Ja vēlaties uz dažām nedēļām pārtraukt lietot YouTube TV vai samazināt izmaksas, ieteicams apturēt YouTube TV. Tādējādi tiks saglabāti visi jūsu ieraksti un turpināsies ierakstīšana, taču bez maksas. Varat apturēt YouTube TV līdz sešiem mēnešiem. Šajā apmācībā mēs arī parādīsim, kā apturēt YouTube TV abonementu.

Kā atcelt YouTube TV

Lai atceltu YouTube TV, jums ir jāatver lietotne vai jāatver vietne tv.youtube.com. Process ir praktiski vienāds, ja neskaita pieskārienu un noklikšķināšanu.

Pēc tam labajā stūrī pieskarieties sava profila ikonai.

Pēc tam jūs pieskarsities Iestatījumi.

YouTube TV iestatījumi

Pieskarieties “Dalība”, kurai vajadzētu būt pirmajai opcijai kreisajā pusē. Un jau vajadzētu izcelt

Pēc tam zem YouTube TV saraksta, kurā tiek rādīts 64,99 ASV dolāri mēnesī, vajadzētu redzēt “Apturēt vai atcelt dalību”.

atcelt youtube TV
Anulējiet savu YouTube TV abonementu

Noklikšķiniet uz tā. Tagad varat skatīt dalības pārtraukšanas vai atcelšanas iespējas.

Kad noklikšķināsit uz Atcelt, tas lūgs pārliecināties, vai vēlaties atcelt, un vienkārši veiciet šo procesu, līdz tas ir veiksmīgi atcelts.

Un viss. To ir diezgan vienkārši atcelt, un tā ir viena lieta, kas joprojām ir pieejama YouTube TV, izmantojot kabeļus. Iespēja viegli atcelt TV pakalpojumu, nezvanot viņiem un nepaskaidrojot, ka vairs nevēlaties.

Kā apturēt YouTube TV

YouTube TV apturēšanai ir diezgan līdzīgs process kā tās atcelšanai. Sāciet, atverot lietotni YouTube TV.

Pēc tam pieskarieties savam profila attēlam.

Pēc tam pieskarieties vienumam Iestatījumi.

No turienes jūs vēlaties pieskarties dalībai.

Pēc tam pieskarieties “Pārvaldīt” blakus opcijai “Pamatplāns”. Tas būs pašā augšā.

Tagad jūs redzēsit iespēju apturēt sava konta darbību. Pēc noklusējuma tas ir astoņas nedēļas, bet jūs varat pielāgot slīdni līdz pat 24 nedēļām (vai apmēram sešiem mēnešiem). Tālāk tiks parādīts arī tas, kad jūsu konta darbība tiks atsākta. YouTube TV arī piemin, ka jūsu ieraksti tiks saglabāti, kas ir ļoti svarīgi.

atcelt youtube TV
Pārtrauciet YouTube TV abonementu

Tagad vienkārši pieskarieties Pauze.

Tagad jūs saņemsit apstiprinājumu, ka jūsu konts ir apturēts (saņemsit arī e-pasta ziņojumu ar detalizētu informāciju). Un viss ir gatavs.

Tieši tik vienkārši varat apturēt sava YouTube TV konta darbību. Varat arī jebkurā laikā atcelt tā pauzi. Tātad, ja apturējāt to kļūdas dēļ vai apturējāt pārāk ilgu laiku, varat to atcelt un atgriezties darbā. Ņemiet vērā: ja kopīgosit šo dalību ar citiem, arī viņu konti tiks apturēti.

Kāda ir atšķirība starp YouTube TV atcelšanu un apturēšanu?

Atcelšana nozīmē, ka jūs tuvākajā laikā neplānojat atgriezties. Pauze nozīmē, ka plānojat atgriezties pēc mēneša vai diviem vai pat ilgāk.

Ja vēlaties uz pāris mēnešiem atbrīvoties no YouTube TV, apturēšana ir pareizais veids. Tas ir tāpēc, ka visas jūsu pārraides tiks saglabātas jūsu bibliotēkā. Kamēr atceļot, tas viss tiks vaļā.

Tomēr līdz ar šo cenu kāpumu YouTube TV, visticamāk, redzēs, ka daudzi cilvēki atcels savu abonementu. Lai gan YouTube TV ir patiešām labs pakalpojums — es joprojām teiktu, ka viens no labākajiem. Par USD 65 mēnesī tas ir diezgan grūts jautājums. Jo īpaši tāpēc, ka YouTube TV ir tikai viens plāns, tāpēc jums ir jāmaksā par visiem šiem kanāliem 65 ASV dolāri mēnesī. Tā vietā, lai izmantotu mazāku plānu, kas maksā, teiksim, USD 50 mēnesī par mazāku kanālu skaitu.

Pārtraukšana ir laba ideja, ja vēlaties uz dažiem mēnešiem samazināt izmaksas vai ja jūsu iecienītākās pārraides pašlaik ir ārpus sezonas, tāpēc jums nav nepieciešams YouTube TV. Un tas ietaupīs jums 65 USD mēnesī, kas, godīgi sakot, nav mazas izmaksas. Lielākā daļa citu straumēšanas tiešraides pakalpojumu šo iespēju īsti nepiedāvā. Tātad tas ir liels darījums.

YouTube TV ir turpinājis uzlabot savu pakalpojumu un vēlas pievienot dažas elastīgākas pakotnes. Tāpēc mēs, iespējams, vairs neredzēsim cenu pieaugumu bāzes plānā. Taču mēs varam zaudēt dažus kanālus no šī pamata plāna. Ar tiem pāriet uz pievienojumprogrammām. Tas ir vienkārši tāpēc, ka izmaksas par šo kanālu pārnešanu kļūst diezgan dārgas.