Lynex integrē ZK Proofs pēc partnerības ar Web3 drošības firmu Salus

Linea bāzes DEX un ķēdē esošais likviditātes tirgus Lynex saņems atbalstu drošības likmēm pēc tam, kad būs apstiprināts sadarbību ar blokķēdes drošības uzņēmumu Salus. Partnerībā DeFi platforma pirmo reizi integrēs Zero-Knowledge (ZK) tehnoloģiju, lai nodrošinātu uzlabotu darījumu drošību un lietotāju privātumu.

Linea, kuras misija ir izveidot nozarē drošāko zkEVM ekosistēmu, pašlaik ir vairāk nekā 3,7 miljoni aktīvo lietotāju un gandrīz 300 dApps, no kuriem Lynex ir populāra izvēle. Saskaņā ar partnerību DEX tiks aprīkots ar ZK funkcijām, ko Salus īpaši izstrādājis platformai.

zkLynex ir svētīgs DeFi tirgotājiem

Zero-Knowledge pierādījumu integrācija Lynex nodrošinās, ka darījumu informācija paliek privāta pat verifikācijas laikā, kas nozīmē, ka lietotāji var tirgoties ar pārliecību, zinot, ka netiek atklāta sensitīva informācija, kas attiecas uz viņu darījumiem.

Papildus acīmredzamajām priekšrocībām darījumu privātuma ziņā, pilnībā rekursīvu SNARK izmantošana Lynex padarīs sarežģītus darījumus ātrākus un lētākus, vienlaikus uzlabojot platformas mērogojamību.

zkLynex, kā tas būs zināms, ievieš tumšā baseina jēdzienu DEX, kas ir analogs slepenam tirdzniecības klubam, kurā darījumi paliek publiski paslēpti, līdz tie tiek pabeigti. Saskaņā ar Saluskura pakalpojumi ietver viedo līgumu auditu un Web3 iespiešanās testēšanu, tas nodrošinās lielāku cenu stabilitāti, jo slepenie darījumi novērš pēkšņu nepastāvīgu tirgus reakciju risku uz lieliem darījumiem.

Lai gan ziņošana par datu izpildi pēc tirdzniecības sola līdz minimumam samazināt tirgus traucējumus, zkLynex arī aizsargā lietotājus no izslīdēšanas upuriem, ko izraisa MEV roboti, kas darbojas priekšgalā un izvietojas. Šis process ietver pārbaudītājus un MEV robotprogrammatūras, kas skenē publisko mempool un izmanto zināšanas par gaidāmajiem darījumiem, lai veiktu tūlītējus darījumus.

Vai privātuma saglabāšana DeFi kļūs par normu?

Pieņemot darbā Salus, lai paaugstinātu drošību un privātumu savā likviditātes līmenī, Lynex balstās uz apņemšanos nodrošināt izcilu lietotāja pieredzi. Līdz šim tas ir ietvēris baseina līdzsvarošanas gamma stratēģiju ieviešanu, lai nodrošinātu gandrīz 50/50 sadalīšanu, kas ir process, kura mērķis ir ievērojami samazināt risku, ka lietotāji ciestu nepārejošus zaudējumus.

Šīs ziņas dažos liks aizdomāties, vai DeFi, kas ilgu laiku tika uzskatīts par nelikumīgiem savvaļas rietumiem, ir jaunas ēras rītausmā, kurā lietotāji var sagaidīt stingru privātuma aizsardzību, mijiedarbojoties ar dApps. Lai gan ZK tehnoloģijai ir lielas tehniskās izmaksas, vairākas Ar ZK darbināmas blokķēdes ir parādījušies, un lietojumprogrammas, kas savos pakalpojumos ievieš ZK pierādījumus, iegūst konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar konkurējošiem protokoliem.

Bijusī FCA regulators Diāna Tlupova arī uzskata ZK tehnoloģijas integrācija ļaus DeFi platformām izpildīt normatīvās prasības, neapdraudot lietotāju datus.

Lynex-Salus partnerība sakrīt ar sākotnējā marķiera $LYNX izlaišanu, kas ir iekļauts MEXC un Gate biržās 15. februārī. Aktīvam, kam ir lietderības un pārvaldības funkcijas, ir galvenā loma platformā, un to var veikt. arī tiek likts uz likmi, lai nodrošinātu tīklu apmaiņā pret atlīdzību.