Amazon populārajiem 4. sērijas Fire televizoriem joprojām ir lielas atlaides

Amazon 4-Series Fire TV modeļi joprojām tiek pārdoti pirms brīvdienām. 43 collu modelis tiek pārdots par 259 USD, salīdzinot ar parasto cenu 369 USD. Lai gan 50 collu modelis ir samazinājies līdz 299 USD, un tas ir zemāks nekā tā parastā cena 449 USD. 55 collu modelis tagad ir samazinājies līdz 319 USD no parastās cenas 519 USD. Visas trīs cenas ir 10 $ robežās no visu laiku zemākajām cenām.

Jūs droši vien domājat, kāpēc vēlaties iegādāties Amazon 4-Series Fire TV. Ja neskaita cenu, šie ir patiešām labi televizori. Neskatoties uz to, ka tie ir daļa no Amazon vidējās klases televizoru klāsta, tos ir vērts izvēlēties otrai guļamistabai vai pat galvenajai izklaides vietai.

Kā minēts iepriekš, 4-sērijai ir trīs izmēri: 43, 50 un 55 collas. Tātad ne lielākais, ne mazākais televizora izmēros šeit. Bet katram kaut kas.

Tie ir 4K televizori ar HDMI 2.0 komplektāciju. Iekļauts arī HDMI 2.1 eARC ports, taču tas diemžēl neatbalsta 4K@120 spēlēm. Un tas ir tāpēc, ka televizors faktiski darbojas tikai 60 Hz.

Šeit ir HDR atbalsts ar HDR10, bet nav Dolby Vision. Amazon ietaupa Dolby Vision saviem augstākās klases televizoriem, kas ir loģiski. Par šo cenu jūs īsti nevarētu gaidīt, ka jums būs Dolby Vision.

Audio pusē ir Dolby Digital Plus atbalsts. Tas ir labi, bet ne pats labākais. TV skaļruņi kopumā nav tik lieliski. Tātad, ja vēlaties iegūt Dolby Atmos, šim televizoram varat pievienot skaņas joslu, izmantojot tajā esošo HDMI eARC portu.

Visbeidzot, tas darbojas Fire TV un nodrošina piekļuvi visām jūsu iecienītākajām lietotnēm. Tie ietver Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, YouTube TV, Hulu un daudz ko citu. Tajā ir iekļauta arī Alexa, un Alexa vienmēr klausās. Tagad varat to izslēgt, ja vēlaties. Pēc tam jums būs jānospiež mikrofona poga uz tālvadības pults, lai tai piekļūtu.

Amazon 4-Series ir patiešām lieliski televizori jūsu mājās, it īpaši par šīm cenām.