Maltas pievilcība jaunizveidotiem uzņēmumiem: spēcīga ekosistēma un piekļuve finansējumam

Uzņēmējdarbības ceļojuma uzsākšana ir aizraujoša, taču jaunizveidotie uzņēmumi saskaras ar daudzām problēmām. No stabila biznesa plāna izstrādes līdz kvalificētas komandas komplektēšanai un mērķtiecīga mārketinga īstenošanai katrs solis ir būtisks. Tomēr finansējuma nodrošināšana bieži vien ir panākumu atslēga. Taču Maltā uzņēmēji atrod labvēlīgu vidi un unikālas priekšrocības.

Piekļuve Startup Assistance pakalpojumam Maltā

Izprotot finansējuma galveno lomu veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanas nodrošināšanā, Malta Enterprise, valdības ekonomiskās attīstības aģentūra, paplašina dažādas finansējuma paketes un nepalielina palīdzību. Uzņēmēji, kas nodibina savus uzņēmumus Maltā, var arī iegūt piekļuvi ES finansējumam, veicinot pētniecību un attīstību, talantu iegūšanu un sadarbības pasākumus.

Papildus finansējumam jūs gaida visaptverošs palīdzības komplekts. Malta veicina jaunuzņēmumus visos posmos, sākot no iekļūšanas pasaulslavenās paātrinātāju programmās līdz mentoringa un konsultāciju pakalpojumiem. Īpaša komanda ir gatava vadīt uzņēmējus visā iestatīšanas procesā, turpinot piedāvāt atbalstu viņu uzņēmējdarbības gaitā.

Šis spēcīgais atbalsta tīkls ne tikai rada jaunas izaugsmes iespējas, bet arī iedveš pārliecību par Maltas uzņēmējdarbības uzsākšanu un uzplaukumu, kalpojot kā katalizators ambiciozu uzņēmējdarbības sapņu īstenošanai audzinošā un labvēlīgā vidē.

Malta: patvērums jaunuzņēmumu dibinātājiem un topošajiem uzņēmējiem

Maltas uzņēmējdarbībai labvēlīga vide

Ar spēcīgu starta ekosistēmu un uzsvaru uz maziem un vidējiem uzņēmumiem Malta izceļas kā pievilcīgs galamērķis. Sala lepojas ar vienu no visstraujāk augošajām ES ekonomikām, un tā piedāvā uzņēmējdarbību atbalstošu vidi, ko atbalsta saprātīgs regulējums un valdības politika. Angļu valodas kā oficiālās valodas izmantošana atvieglo saziņu, savukārt plaši izplatītais 5G un bezmaksas publiskais wifi uzlabo savienojamību. Maltas stratēģiskā atrašanās vieta ar vieglu piekļuvi Eiropai un MENA reģionam vēl vairāk palielina tās pievilcību.

Startup rezidence dibinātājiem ārpus ES

Dibinātājiem ārpus ES, kas vēlas Maltu, Startup Residence programma nodrošina racionalizētu ceļu uz vidēja termiņa uzturēšanos. Šī programma, kas ir Residency Malta un Malta Enterprise sadarbība, piešķir uzturēšanās atļauju uz 3+5 gadiem. Atvērts dibinātājiem, līdzdibinātājiem, galvenajiem darbiniekiem un tuvākajiem ģimenes locekļiem, tas nodrošina vienmērīgu uzturēšanās periodu, ļaujot uzņēmējiem koncentrēties uz saviem pasākumiem. Minimālā investīciju prasība ir 25 000 eiro, kas nodrošina ilgtermiņa stabilitāti un bezvīzu piekļuvi Šengenas valstīm.

Malta: drošs patvērums ar salas dzīvesveidu

Malta piedāvā ne tikai uzņēmējdarbībai draudzīgu vidi, bet arī drošu un dinamisku dzīvesvietu. Sala, kas ir slavena ar augstākās klases izglītības iestādēm un pasaules līmeņa veselības aprūpi, nodrošina Vidusjūras dzīvesveidu ar maigu klimatu un viesmīlīgiem vietējiem iedzīvotājiem. Turklāt Maltas kultūras ainava, vēsturiskā arhitektūra un daudzveidīgā virtuve — no Vidusjūras līdz Āzijas saplūšanai un viss pa vidu – vēl vairāk papildina Maltas šarmu.

Tam visam vajadzētu pietiekami nopietni rosināt apetīti, lai būtu vēlme uzzināt vairāk par Maltas piedāvātajām iespējām.

Lai iegūtu papildinformāciju par Maltas Startup Residence programmu, lūdzu noklikšķiniet šeit. Lai iegūtu visaptverošu informāciju par Maltas uzņēmumu iniciatīvām un finansējumu, lūdzu, skatiet: Sāciet Maltā.