Loora piesaista $ 12 miljonus A sērijas finansējumam, lai paplašinātu savu ģeneratīvo AI angļu valodas apmācības platformu

Tiek prognozēts, ka pasaules angļu valodas apguves tirgus līdz 2030. gadam pārsniegs 70 miljardus ASV dolāru. Šo pieaugumu veicina cilvēku pastāvīgā vēlme uzlabot savas angļu valodas prasmes, paverot labākas darba izredzes un sociālās iespējas. Turklāt ar mākslīgo intelektu balstītu valodu apguves rīku parādīšanās veicina šo paplašināšanos, apmierinot pieaugošo auditoriju.

Tomēr, neskatoties uz dažādu risinājumu pieejamību, pastāv ierobežojumi. Tradicionālie pasniedzēji var būt dārgi un ne vienmēr ir viegli pieejami. Daudzas esošās valodu apguves lietotnes, pat tās, kurās ir iekļauts mākslīgais intelekts, bieži ir paredzētas iesācējiem vai gadījuma apguvējiem, liekot nopietniem angļu valodas apguvējiem meklēt efektīvākas iespējas.

Šeit darbojas Loora. Loora ir ģeneratīvs AI angļu valodas apguves tehnoloģiju iesācējs, kas ar virtuālo AI pasniedzēju padara angļu valodu pieejamu un sasniedzamu visā pasaulē. Lietotne Loora nodrošina apmācāmajiem personalizētu apmācību, kas pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, piedāvājot reāllaika atsauksmes par izrunu un gramatiku sarunās par jebkuru tēmu, un tas viss par pieņemamu cenu. Loora unikālā pieeja ļauj lietotājiem praktizēt angļu valodu sev svarīgos kontekstos, piemēram, simulējot darba intervijas vai iesaistoties tehniskās diskusijās, tādējādi dodot viņiem iespēju progresēt karjerā un sociālajā mijiedarbībā.

Nesen Loora paziņoja, ka ir nodrošinājis A sērijas finansējumu 12 miljonu ASV dolāru apmērā, lai turpinātu savu misiju padarīt angļu valodu pieejamu visā pasaulē. Šis ieguldījums, ko vadīs QP Ventures un kam pievienojās Hearst Ventures kopā ar esošajiem investoriem, palīdzēs Loora paplašināt savu komandu, uzlabot tās AI iespējas un sasniegt jaunas auditorijas.

Loora, kuru 2020. gadā dibināja Rojs Mors un Jonti Levins, cenšas izmantot ģeneratīvo AI, lai demokratizētu angļu valodas zināšanas. Viņu platforma nodrošina pieredzi, kas līdzinās sarunai ar angļu valodas runātāju, bet ar lietotnes elastību un pieejamību. Ar nepārtrauktiem uzlabojumiem, ko veicina viņu unikālā AI apmācības metodoloģija un dati, Loora ir piedzīvojusi ievērojamu lietotāju noturēšanas un ikgadējo ieņēmumu pieaugumu.

Komentējot ieguldījumu, Loora izpilddirektors Rojs Mors, Loora izpilddirektors, pauda sajūsmu par to tehnoloģiju pozitīvo ietekmi uz cilvēku dzīvi gan personīgi, gan profesionāli. Viņš uzsvēra, cik svarīgi ir nepārtraukti uzlabot savu AI, lai nodrošinātu efektīvu, saistošu un personalizētu mācību pieredzi.

“Angļu valodas brīvas zināšanas var ievērojami uzlabot cilvēku izredzes neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas virzīties uz priekšu savā profesionālajā vai personīgajā dzīvē. Mēs esam priecīgi, ka esam ātri izveidojuši realitāti, kurā Loora izmanto AI uz labu, ļaujot mūsu strauji augošajai audzēkņu kopienai visā pasaulē uzlabot savu dzīvi ar šo jauno tehnoloģiju,” sacīja Rojs Mors, Loora izpilddirektors un līdzdibinātājs. . “AI izveide, kas var vadīt un atbalstīt audzēkņus visā viņu ceļojumā, lai efektīvi, saistošā un personalizētā veidā apgūtu angļu valodu, ir nozīmīgs tehnoloģisks darbs. Mēs esam pateicīgi, ka mums ir tik neticami investori, kas mūs atbalsta, kad mēs strādājam, lai nepārtraukti uzlabotu mūsu tehnoloģiju un paplašinātu tās sasniedzamību vēl lielākam skaitam cilvēku, profesionāļu un organizāciju.

2023. gadā uzņēmums Loora piedzīvoja ievērojamu izaugsmi, vairāk nekā 8 reizes palielinot ikgadējos ieņēmumus (ARR) un 2 reizes uzlabojot lietotāju noturēšanu. Uzņēmums savu straujo progresu saista ar unikālu AI apmācības metodiku un patentētiem datiem, kas nepārtraukti uzlabo savus galvenos modeļus.

Loora panākumi ir piesaistījuši tādu investoru uzmanību kā QP Ventures un Hearst Ventures, kuri atzīst uzņēmuma potenciālu revolucionizēt angļu valodas apguvi globālā mērogā. Tā kā Loora jau ir tūkstošiem abonentu dažādos reģionos, tā ir gatava turpmākai paplašināšanai, tostarp Android lietotāju sasniegšanai un uzņēmuma risinājuma paplašināšanai.

“Mēs ieguldām izcilās komandās ar pārdrošām idejām, kurām ir tālejoša ietekme, un Loora lieliski atbilst šim mērķim ar savu īpašo AI pielietojumu angļu valodas apguvei, kas nodrošina patiesu sarunvalodas raitu plašā mērogā,” atzīmēja Daniels Robins no QP Ventures.

Loora ar tūkstošiem maksājošu abonentu visā ASV, Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā pašlaik ir pieejama lejupielādei App Store. Uzņēmums plāno izmantot nesen iegūto finansējumu, lai turpmākajos mēnešos paplašinātu savu komandu, uzlabotu tās pamatā esošo AI tehnoloģiju un paplašinātu pakalpojumu Android un uzņēmumu lietotājiem.

Tā kā mākslīgais intelekts tiek plaši izmantots, Loora ir daudzsološs sasniegums valodu apguves tehnoloģijā, izmantojot AI, lai padarītu angļu valodas pārvaldību vieglāk sasniedzamu un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē.