YouTube ieviesa jaunu video līmeņa komentāru pauzes funkciju

YouTube ir ieviesis jaunu video līmeņa komentāru moderēšanas rīku. Tas ļauj veidotājiem apturēt komentārus saviem videoklipiem, īslaicīgi bloķējot skatītāju iespēju publicēt komentārus. Esošie komentāri tiek saglabāti un redzami visiem skatītājiem. Satura veidotāji var ļaut skatītājiem izveidot jaunus komentārus, kad vien viņi vēlas.

YouTube tagad ļauj satura veidotājiem apturēt komentārus

Līdz šim YouTube veidotājiem bija tikai divi veidi, kā regulēt komentārus. Viņi var pilnībā atspējot komentārus savos kanālos vai aizturēt komentārus pārskatīšanai pirms to publicēšanas. Jaunais Pauzes rīks sniedz viņiem lielāku kontroli pār komentāriem ar video līmeņa iestatījumiem. Satura veidotāji var apturēt komentārus videoklipa līmenī, nevis kanālā.

YouTube jau kādu laiku ir testējis jauno rīku noteiktas satura veidotāju un moderatoru grupā. Uzņēmums atklāja, ka satura veidotāji izmanto komentāru pauzes opciju, lai “iegūtu lielāku elastību attiecībā uz to, kā viņi pārvalda savus komentārus”. Šis rīks arī palīdz viņiem “atpūsties no komentāru pārvaldīšanas, ja tie kļūst nepārspējami, un tie nav pilnībā jāizslēdz”.

Jaunais regulēšanas rīks ir pieejams video līmeņa komentāru iestatījumos. Satura veidotāji var noklikšķināt uz zobrata ikonas skatīšanas lapas komentāru paneļa augšējā labajā stūrī, lai tai piekļūtu. Rīkam var piekļūt tieši no YouTube lietotnes vai YouTube Studio galddatorā un mobilajā ierīcē. Nav skaidrs, vai YouTube plāno pievienot pauzes opciju komentāriem visam kanālam. Atspējojot komentārus, tiek paslēpti arī esošie komentāri.

“Mēs ar prieku piedāvājam jums lielāku izvēli un elastību attiecībā uz to, kā pārvaldīt komentārus saviem videoklipiem,” ceturtdien publicētajā emuāra ziņojumā teikts YouTube. “Mēs labprāt dzirdētu jūsu atsauksmes tālāk sniegtajos komentāros,” tā piebilda. Nav pārsteidzoši, ka visiem patīk jaunais regulēšanas rīks.

YouTube arī pārdēvēja dažus esošos regulēšanas iestatījumus

Jaunākā komentāru regulēšanas rīku atjauninājuma ietvaros YouTube pārdēvēja dažus esošos iestatījumus. Kad komentāri ir iespējoti, veidotājiem ir četras papildu iespējas, no kurām izvēlēties. “Neviens” nesatur nevienu komentāru pārskatīšanai, “Pamata” satur potenciāli nepiemērotus komentārus pārskatīšanai, “Stingri” satur plašāku skaitu potenciāli nepiemērotu komentāru pārskatīšanai, un “Aizturēt visus” pieprasa pārskatīt visus komentārus pirms to publicēšanas. .

YouTube saka, ka jaunais komentāru regulēšanas rīks ir plaši pieejams ikvienam. Visiem satura veidotājiem tuvāko dienu laikā vajadzētu piekļūt video līmeņa pauzes iestatījumiem. Mēs jūs informēsim, ja YouTube ieviesīs kanāla līmeņa iestatījumu, lai apturētu komentārus, neslēpjot esošos.