Nubia Z60 Ultra būs aprīkots ar lielu silīcija-oglekļa akumulatoru

Puzle Nubia Z60 Ultra pamazām sanāk. Nubia apstiprināja, ka tālrunis tiks laists klajā 19. decembrī pavisam nesen, kamēr mēs saņēmām arī dažādas citas detaļas par tālruni. Jaunākā oficiālā informācija apstiprina, ka Nubia Z60 Ultra būs liels silīcija-oglekļa akumulators.

Nubia Z60 Ultra ietvers lielu silīcija-oglekļa akumulatoru

Tālrunis tiks piegādāts ar 6000 mAh vienību. Ņemot vērā, ka šis ir silīcija-oglekļa akumulators, tam ir lielāks enerģijas blīvums. Tas būtībā ļauj Nubia izmantot lielu akumulatora ietilpību mazākā nospiedumā. Tas patiesībā ir kaut kas līdzīgs tam, ko HONOR darīja šī gada sākumā.

Šis viedtālrunis būs jaudīgākais, ko Nubia ir paziņojis līdz šim. Uzņēmums mums jau parādīja savu dizainu, savukārt uzņēmums arī dalījās ar dažiem kameru paraugiem ar pasauli.

Šeit tiks izmantota arī kamera zem displeja

Atšķirībā no vairuma citu ierīču, šai ierīcei būs zem displeja kamera. Tas nodrošinās jums skaidru audeklu priekšpusē un arī ļoti plānas malas. Tālrunis būs kastē, ar plakaniem sāniem.

Tā barošanas/bloķēšanas atslēga būs sarkanā krāsā, ko mēs esam pieraduši redzēt no Nubijas. Tās kameras iestatījums aizmugurē izskatīsies dīvaini un atšķirīgi. Katram no trim kameras sensoriem būs atšķirīgs dizains, kā redzams tālāk.

Nubia Z60 Ultra color 2
Nubia Z60 Ultra krāsa 3
Nubia Z60 Ultra krāsa 1
Nubia Z60 Ultra color 2
Nubia Z60 Ultra krāsa 3

Tālrunis ir pieejams trīs krāsās

Nubia Z60 Ultra ieradīsies melnā, krēmkrāsas un zvaigžņotās nakts krāsās, un tas būs diezgan jaudīgs. Ierīci darbinās Snapdragon 8 Gen 3 SoC, un tā atbalstīs 80 W vadu uzlādi. Mēs vēl neesam pārliecināti par bezvadu uzlādi.

Tam būs arī IP68 ūdens un putekļu izturības sertifikāts. Tiks iekļauta 50 megapikseļu galvenā kamera, papildus 50 megapikseļu īpaši platleņķa kamerai un 64 megapikseļu periskopa telefoto kamera.

Viss tiks atklāts nākamnedēļ, kad tālrunis tiks izlaists savā dzimtenē. Mēs neesam pārliecināti, vai šis tālrunis tiks izlaists visā pasaulē vai nē.