Jauni pavedieni par HomePod ar ekrānu tvOS 17.4 beta versijā

Šķiet, ka pēdējās nedēļās Cupertino apkārtnē HomePods kaut kas pārvietojas. Pirms dažām dienām mēs jums stāstījām par homeOS koncepcijas atkārtotu parādīšanos tvOS 17.4 beta versijā, kas ir iespējama operētājsistēma produktam, kas varētu centralizēt mājas automatizāciju, piemēram, HomePod ar ekrānu. Pēc nedēļas tam parādījās pierādījumi Ierīce ar A15 Bionic mikroshēmu varētu darboties tvOS 17.4 beta versijā. Vai mēs saskaramies ar HomePod ar skārienekrānu drīzu atnākšanu?

Vai HomePod beidzot ieradīsies ar ekrānu?

Šī jaunā informācija, ko mēs šodien atkārtojam, lielā mērā atbilst jaunākajām noplūdēm saistībā ar iespējamo a HomePod ar skārienekrānu, kuru varētu novietot augšējā ekrānā ar apļveida ekrānu vai ar hibrīdproduktu, kas sajauktu HomePod ar iPad mini.

TVOS 17.4 beta versijas pirmkods atklāj, ka ir a jauna ierīce ar kodu “Z314” kas spēj strādāt ar šo operētājsistēmu. Šai ierīcei ir a A15 Bionic mikroshēma, kas, kā norāda 9to5mac, atbilst mikroshēmai, kas ir arī iPad mini 6. Atcerieties, ka viena no HomePods īpatnībām ir tā, ka tie darbojas ar tvOS, taču tie to dara bez lietotāja interfeisa, kas varētu mainīties, ja mēs beidzot redzētu homeOS, iOS un tvOS sajaukums.

Turklāt šīs ierīces identifikatori norāda, ka ir iekšējas izstrādes un ražošanas versijas, kas varētu liecināt par to, ka iespējamā jaunā ierīce jau būtu diezgan progresīvā tās izveides stadijā. Visbeidzot, tvOS 17.4 tiek pievienots kadri HomePod, izmantojot SwiftUI komplektu. Un, no otras puses, tas tika pievienots hangtracerd (lietotāja saskarņu atkļūdošanas process) uz tvOS 17.4. Un tas ir dīvaini, ņemot vērā, ka tvOS nav HomePod lietotāja interfeisa.