Tālruņu salīdzinājumi: Google Pixel 8 Pro vs Apple iPhone 15 Plus

Mēs jau esam salīdzinājuši labāko no Google ar Apple labākajiem. Šajā rakstā mēs nedaudz sajaucam lietas. Mēs salīdzināsim Google Pixel 8 Pro un Apple iPhone 15 Plus. Citiem vārdiem sakot, labākās Google iespējas vēršas pret… labi, viena no ierīcēm, ko Apple paziņoja kopā ar saviem flagmaņiem. IPhone 15 Plus nav gluži flagmanis, taču tas ir diezgan tuvu Pixel 8 Pro cenu zīmei, un tas ir arī diezgan jaudīgs.

Kā parasti, mēs vispirms uzskaitīsim to specifikācijas un pēc tam salīdzināsim tās citās kategorijās. Mēs salīdzināsim to dizainu, displejus, veiktspēju, akumulatora darbības laiku, kameras un audio veiktspēju. Šiem diviem tālruņiem pašiem par sevi nav daudz kopīga, tāpēc salīdzināšanu vajadzētu padarīt daudz interesantāku. To sakot, ķersimies pie tā, vai ne?

Specs

Attiecīgi Google Pixel 8 Pro vs Apple iPhone 15 Plus

Ekrāna izmērs:
6,7 collu Super Actua AMOLED displejs (plakans, 120 Hz LTPO, HDR10+, 2400 niti)
6,7 collu Super Retina XDR displejs (60 Hz, HDR, 2000 nitu)
Displeja izšķirtspēja:
2992 x 1344
2796 x 1290
SoC:
Google Tensor G3
Apple A16 Bionic
RAM:
12 GB (LPDDR5X)
6 GB
Uzglabāšana:
128 GB/256 GB/512 GB/1 TB (UFS 3.1)
128GB/256GB/512GB
Aizmugurējās kameras:
50 MP (f/1,68 apertūra, 82 grādu FoV, 1,2 um pikseļu izmērs, OIS), 48 MP (īpaši plats, f/1,95 diafragmas atvērums, 125,5 grādu FoV, 0,8 um pikseļu izmērs), 48 MP (telefoto, f/2,07 apertūra). um pikseļu izmērs, 5x optiskā tālummaiņa)
48MP (f/1.6 diafragma, sensora nobīdes OIS), 12MP (īpaši plats, f/2.4 diafragma)
Priekšējās kameras:
10,5 MP (f/2,2 diafragmas atvērums, 1,22 um pikseļu izmērs)
12MP (f/1,9 diafragma) + TrueDepth
Akumulators:
5050 mAh
4383 mAh
Uzlāde:
30 W vadu, 23 W bezvadu, reverss bezvadu (lādētājs nav iekļauts)
20 W vadu, 15 W bezvadu (lādētājs nav iekļauts)
Izmēri (atlocīti):
162,6 x 76,5 x 8,8 mm
160,9 x 77,8 x 7,8 mm
Svars:
213 grami
201 grams
Savienojamība:
5G, LTE, NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth 5.3
Drošība:
Displejā iebūvēts pirkstu nospiedumu skeneris (optiskais) un sejas atbloķēšana
Uzlabota sejas skenēšana
OS:
Android 14
iOS 17
Cena:
$999+
$899+
Pirkt:
Labākais pirkums
Apple

Google Pixel 8 Pro pret Apple iPhone 15 Plus: dizains

Uzreiz pamanīsit, cik atšķirīgi ir šie divi tālruņi, mirklī, kad uz tiem paskatīsities. Tie abi ir izgatavoti no metāla un stikla, un tiem abiem ir plakani displeji. Tomēr būtībā ar to līdzības beidzas. Pixel 8 Pro ir centrēta displeja kameras atvere. IPhone 15 Plus otrā pusē ir tabletes formas kameras caurums priekšpusē… kas arī ir centrēts. Tomēr tiem abiem ir ļoti plānas malas.

Pixel 8 Pro nav plakanu sānu, atšķirībā no iPhone 15 Plus. Pat Apple tālruņa sāniem komforta labad ir noapaļotas malas. Ja mēs apgriezīsim abus tālruņus, jūs pamanīsit vēl vairāk atšķirību. Pixel 8 Pro aizmugurē ir kameras vizieris, kas savienojas ar tā rāmja kreiso un labo pusi. Kameras vizieris ir pārklāts ar metālu, un tajā ir trīs kameras. IPhone 15 Plus aizmugurē ir divas kameras, kuras abas ir daļa no kameru salas, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī.

Tiem ir vienādi displeja izmēri, bet nedaudz atšķirīgas displeja malu attiecības. Tāpēc Pixel 8 Pro ir nedaudz garāks, bet tajā pašā laikā arī nedaudz šaurāks. Tas ir arī biezāks nekā iPhone 15 Plus. Pixel 8 Pro sver par 12 gramiem vairāk nekā iPhone 15 Plus, kas nav liela atšķirība, taču tas ir pamanāms, turot tos vienlaikus. Abas ierīces jūtas diezgan augstas, un tās abas piedāvā IP68 sertifikātu ūdens un putekļu izturībai.

Google Pixel 8 Pro vs Apple iPhone 15 Plus: displejs

Pixel 8 Pro ir aprīkots ar 6,7 collu LTPO OLED displeju ar 2992 x 1344 izšķirtspēju. Šis panelis ir plakans, un tas atbalsta 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Atsvaidzes intensitāte ir adaptīva, tas svārstās no 1 līdz 120 Hz. Tiek atbalstīts arī HDR10+ saturs, un šī paneļa spilgtums sasniedz 2400 nitus. Google flagmaņa displeja malu attiecība ir 20:9, savukārt paneli aizsargā Gorilla Glass Victus 2.

Savukārt iPhone 15 Plus ietver 6,7 collu paneli ar 2796 x 1290 izšķirtspēju. Šis ir Super Retina XDR OLED panelis, turklāt tas ir plakans. Tas atbalsta HDR10 saturu un Dolby Vision, taču diemžēl tas ir iestrēdzis pie 60 Hz. Maksimālais spilgtums šajā panelī ir 2000 niti. Displeja malu attiecība, kuru mēs skatāmies, ir 19,5:9, un displeju aizsargā keramikas vairoga stikls.

Galvenais ir tas, ka abi šie displeji ir patiešām labi, taču Pixel 8 Pro panelis ir jaunāks, un tam ir viena būtiska priekšrocība. Tas atbalsta 120 Hz atsvaidzes intensitāti, savukārt iPhone 15 Plus ir iestrēdzis pie 60 Hz. Lielākā daļa no jums pamanīs atšķirību ritināšanas laikā un dažos gadījumos pat spēlējot. Abi displeji izskatās ļoti labi un tomēr ir ļoti asi. Tie piedāvā spilgtas krāsas, lieliskus skata leņķus un dziļas melnas krāsas. Tie ir arī labi aizsargāti.

Google Pixel 8 Pro salīdzinājumā ar Apple iPhone 15 Plus: veiktspēja

Google flagmani darbina Google Tensor G3 procesors. Tā ir Google jaunākā mikroshēma, 4nm procesors. Google šeit iekļāva arī 12 GB LPDDR5X RAM un UFS 3.1 zibatmiņu. iPhone 15 Plus darbina Apple A16 Bionic mikroshēma. Tas ir arī 4 nm procesors, un tas nav jaunākais un labākais no Apple, taču tas joprojām ir lielisks. Google mikroshēma ir tehniski zemāka jaudas ziņā, taču tā ir pielāgota darbam ar pikseļiem, un tai ir lieliskas AI funkcijas. iPhone 15 Plus ietver arī 6 GB RAM un NVMe krātuvi.

Kas attiecas uz regulāru ikdienas sniegumu, viņi abi paveic lielisku darbu. Lietojumprogrammu atvēršana, vairākuzdevumu veikšana, multivides izmantošana, pārlūkošana… ar visu, ko vien varat iedomāties, šie divi tālruņi var viegli tikt galā. Iespējams, ka tas tā paliks ilgu laiku, tāpēc nav par ko uztraukties. Pat ja runa ir par spēlēm, abi tālruņi paveic lielisku darbu, taču iPhone 15 Plus ir priekšrocības, kad runa ir par visprasīgākajiem nosaukumiem. Abi tālruņi spēles laikā kļūst silti, taču ne pārāk silti. Kopumā, iespējams, jūs būsiet apmierināts ar abu ierīču veiktspēju.

Google Pixel 8 Pro pret Apple iPhone 15 Plus: akumulators

Google flagmanis ietver 5050 mAh akumulatoru, savukārt iPhone 15 Plus ir 4383 mAh vienībā. Apple tālruņiem parasti ir mazāki akumulatoru komplekti, un tas ir saistīts ar iOS darbību. Tas nebūt nenozīmē, ka tam ir sliktāks akumulatora darbības laiks, un šajā gadījumā tas tā noteikti nav. iPhone 15 Plus patiesībā piedāvā izcilu akumulatora darbības laiku, vienu no labākajiem, kādu esam piedzīvojuši pēdējā gada laikā.

Pārvarēt 9 stundu ekrāna darbības laiku ar iPhone 15 Plus ir viegli izdarāms, pat pārsniedzot 10 stundu ekrāna darbības laiku. Šis viedtālrunis bez šaubām ir lieliska izvēle, ja nepieciešams ilgs akumulatora darbības laiks. Pixel 8 Pro īsti nevar sasniegt šos augstumus, taču tā akumulatora darbības laiks nav slikts, nemaz. Kad akumulators nomierinājās, mums regulāri izdevās pārsniegt 7 stundu ekrāna darbības laika atzīmi, dažreiz pat sasniedzot 8 stundu atzīmi.

Abi viedtālruņi piedāvā vadu un bezvadu uzlādes atbalstu. Pixel 8 Pro atbalsta 30 W vadu, 23 W bezvadu un 5 W reverso bezvadu uzlādi. Apple iPhone 15 Plus atbalsta 20 W vadu, 15 W MagSafe un Qi2 bezvadu, 7,5 W Qi bezvadu un 4,5 W reverso vadu uzlādi. Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka neviens no viedtālruņiem tomēr netiek piegādāts ar lādētāju kastē.

Google Pixel 8 Pro vs Apple iPhone 15 Plus: kameras

Pixel 8 Pro aizmugurē ir iekļautas trīs kameras, savukārt iPhone 15 Plus ir aprīkots ar divām. 50 megapikseļu galvenā kamera ir nodrošināta ar 48 megapikseļu īpaši platu vienību (126 grādu FoV) un 48 megapikseļu telefoto kameru (5x optiskā tālummaiņa). IPhone 15 Plus ir 48 megapikseļu galvenā kamera un 12 megapikseļu īpaši plata vienība (120 grādu FoV).

Google Pixel 8 Pro apskats AM AH 07

Galvenās kameras abos viedtālruņos ir patiešām labas. Tas attiecas gan uz dienu, gan nakti. Tomēr Pixel 8 Pro darbojas labāk, kad runa ir par HDR situācijām, un gala rezultāti ir diezgan atšķirīgi. Pixel 8 Pro attēli parādās vairāk un šķiet apstrādāti labā nozīmē. IPhone 15 Plus cenšas saglabāt lietas tuvāk reālajai dzīvei, kā rezultātā tiek iegūti dažādi attēli. Īpaši platas kameras patiešām labi darbojas labā apgaismojumā, saglabājot līdzīgu krāsu līdzsvaru kā galvenajām kamerām. Tomēr Pixel 8 Pro ir nepārprotams telefoto uzvarētājs.

Vājā apgaismojumā Pixel 8 Pro mēdz mazliet paspilgtināt ainas, savukārt iPhone 15 Plus atkal cenšas saglabāt lietas tuvāk reālajai dzīvei. Abi paveic lielisku darbu un spēj saglabāt daudz detaļu no ēnām. Viņu īpaši platās kameras arī atbilst uzdevumam, savukārt Pixel 8 Pro viegli uzvar telefoto kategorijā arī vājā apgaismojumā. iPhone 15 Plus joprojām ir pārsvars video nodaļā, un tas attiecas gan uz dienu, gan nakti.

Audio

Abās šajās ierīcēs ir iekļauti stereo skaļruņi. Viņu produkcija ir patiešām laba, tā ir labi sabalansēta. Pixel 8 Pro skaļruņi ir nedaudz skaļāki, taču iespējams, ka daudzi no jums to nepamanīs.

Nevienam tālrunim nav audio ligzdas, taču tie abi ir aprīkoti ar C tipa pieslēgvietām. Tātad jūs varat tos izmantot, lai savienotu austiņas, izmantojot vadu. Ja vēlaties izmantot bezvadu savienojumu, Bluetooth 5.3 ir iekļauts abās ierīcēs.