Šķiet, ka Nothing Phone (2a) galu galā būs ar glifu interfeisu

Tas ir bijis kā amerikāņu kalniņš ar gaidāmā Nothing Phone (2a) dizainu. Mums bija iepriekšēja noplūde, kas norādīja uz to, ka uzņēmumam ir Glyph Interface, un noplūdes norādīja uz tālruni, kas to pilnībā atteica. Šķiet, ka pēdējais bija nepatiess. Nothing Phone (2a), visticamāk, iegūs Glyph interfeisu.

Nesen saņēmām ziņu, ka Nothing Phone (2a) grasās atteikties no klasiskajiem Nothing LED lukturiem aizmugurē. Tas visus mulsināja, jo gaismas patiešām raksturo Nothing un tā tālruņus. Tomēr izrādījās, ka šīs ziņas ir nepatiesas. Avots saņēma viltotu renderējumu. Tomēr kopš tā laika izdevums ir izdrukāts, un ar pasauli viss ir kārtībā.

Telefonam Nothing Phone (2a) joprojām varētu būt glifu interfeiss

Nesen noraidītajā renderējumā bija redzams tālrunis, kas bija diezgan noapaļots aizmugurē. Tas joprojām saglabā caurspīdīgo estētiku, taču tajā nebija nevienas LED gaismas, kas piešķirtu raksturu. Šim tālrunim bija arī kameras iepakojums tālruņa kreisajā pusē, atšķirībā no sākotnējās noplūdes, kurā tika parādīta centrā uzstādīta kameras pakotne.

Arī sākotnējais renderējums mums parādīja stipri modificētu glifu interfeisu. Mēs esam pārliecināti, ka tālrunis izskatīsies šādi, kad tas tiks palaists, taču tā joprojām ir noplūde, tāpēc šīs ziņas vēlēsities uztvert piesardzīgi. Mums būs jāgaida, līdz šis tālrunis tiks oficiāli prezentēts, lai patiešām saprastu visu estētiku, ko nekas tam nedod.

Kādas ir šīs ierīces specifikācijas?

Mums nav nekādu oficiālu specifikāciju, taču bija dažas baumas. Vienīgā informācija, kas mums ir, ir potenciālais procesors, kas varētu būt Dimensity 7200 SoC. Šis ir diezgan pienācīgs MediaTek vidējas klases procesors. Pareizi optimizējot programmatūru, tai vajadzētu būt iespējai sniegt jums ļoti gludu pieredzi.

Kas attiecas uz citām specifikācijām, mēs paliekam neziņā. Šīs ir spekulācijas, taču mēs sagaidām ļoti kabatas 1080p displeju ar 6 GB līdz 8 GB RAM un, visticamāk, 128 GB bāzes krātuvi.

Kamēr mēs nesaņemsim oficiālo atklāšanu, nevar pateikt, ar ko šis tālrunis tiks piegādāts. Tas, iespējams, parādīsies MWC laikā šogad. Tātad, tas dod mums kaut ko gaidīt