Piecas AirPods Pro 2 funkcijas, kas jums jāzina

Ierašanās iOS 17 ir ieviesusi jaunas funkcijas AirPods Pro, par kurām jums vajadzētu zināt un šeit mēs ne tikai izskaidrojam, kas tās ir, bet arī iemācām, kā tās izmantot, lai izbaudītu šīs fantastiskās austiņas.

Ja atjauninājāt savu iPhone uz iOS 17 un jums ir AirPods Pro 2 vai arī domājat par bezvadu austiņu iegādi un neesat pārliecināts, vai ir vērts maksāt Apple austiņu cenu, šis video jūs ļoti ieinteresēs, jo, iespējams zina visu, ko var sniegt šie brīnišķīgie AirPods, kas nav tie, kas jums piedāvās vislabāko skaņu par šo cenu (lai gan tā ir laba skaņa), taču viņi Bez šaubām, tie ir tie, kas sniegs jums vislabākās papildu funkcijas.. Vai zināt visu, ko AirPods Pro piedāvā operētājsistēmā iOS 17?

Atjauniniet AirPods Pro 2

AirPods atjauninājumi darbojas automātiski, jūs nevarat darīt neko, lai atjauninātu. Jaunā programmaparatūra tiek lejupielādēta, kad austiņas netiek lietotas un tiek uzlādētas Ja jums tie ir bijuši jau ilgu laiku, jūs, iespējams, jau esat tos atjauninājis uz jauno versiju.un, ja jūs tos tikko iegādājāties un tie nav atjaunināti, jums vienkārši būs jāatstāj savs iPhone to tuvumā, jāuzlādē un jāpatur nedaudz pacietība, līdz tie tiks atjaunināti.

Jaunākā AirPods Pro 2 versija rakstīšanas laikā ir 6B34. Jūsu AirPod versiju var redzēt to iestatījumos. Lai to izdarītu, atveriet korpusa vāku vai ievietojiet tos ausīs un gaidiet, līdz tie izveido savienojumu ar jūsu iPhone. Pēc tam dodieties uz sava iPhone iestatījumiem un augšpusē redzēsit īpašu sadaļu saviem AirPods.. Ieejot tur, jums ir visi viņu iestatījumi, un apakšā varēsit redzēt viņu instalēto programmaparatūras versiju. Atcerieties: lai AirPods varētu atjaunināt, jūsu iPhone ir jāatjaunina uz iOS 17.

Jaunas funkcijas

Ar atjaunināto AirPods Pro varat izbaudīt šīs jaunās funkcijas, un tās visas ir izskaidrotas videoklipā:

  • Adaptīvā skaņa: starpposma opcija apkārtējās vides režīmam un trokšņu slāpēšanai, viens no interesantākajiem šī atjauninājuma uzlabojumiem un man arī režīms, kurā es tos vienmēr izmantoju.
  • Sarunu laikā izslēdziet mikrofonu
  • Pielāgots skaļums, kas mainās atkarībā no apkārtējā trokšņa
  • Sarunas noteikšana, kas maina dzirdamā skaļumu, kad runājat ar kādu
  • Ātrāka, vairāk pielāgojama automātiska ierīču pārslēgšana