Sagatavojieties izmantot pakalpojumu Circle to Search… 8 mēnešos

Viena no galvenajām AI funkcijām, kas tika ieviesta Samsung Galaxy izpakošanas pasākuma laikā, bija Circle to Search. Tas būtībā padara Google Lens lietošanu ātrāku un vienkāršāku. Neilgi pēc ziņām par tā nonākšanu Pixel 8 tālruņos, mēs saņēmām ziņas, ka Circle to Search to ieviesīs vairākās ierīcēs līdz oktobrim.

Ja nezināt, kas ir Circle to Search, tas padara attēlu meklēšanu daudz ērtāku. Ja ekrānā ir redzams kaut kas, vienkārši piekļūstiet Google asistentam un apvelciet ekrānā esošo vienumu, kurā vēlaties meklēt. Pieņemsim, jūs skatāties videoklipu, kurā ir redzams noteikts apavu pāris. Piekļūstiet Google asistentam un uzzīmējiet apļveida zīmējumu ap šo apavu pāri. Pēc tam Google veiks šī attēla meklēšanu un sniegs rezultātus, pamatojoties uz redzēto.

Pašlaik tas ir pieejams visos Galaxy S24 tālruņos un Google Pixel 8 tālruņos. Tomēr, tā kā šī ir Google funkcija, ir paredzēts, ka laika gaitā tā kļūs pieejama vairākām ierīcēm.

Tomēr turiet savus zirgus: aplis vairumam ierīču meklēšana notiks tikai oktobrī

Tas tehnoloģiju kopienai skāra kā sitiens pa vēderu. Ap šo funkciju ir tik daudz fanfaru un ažiotāžu. Tas padara Google Lens daudz ātrāku un vieglāk pieejamu. Tātad šīs ir ļoti neapmierinošas ziņas, un tās kļūst sliktākas.

Saskaņā ar Samsung paziņojumu presei, funkcija Circle to Search nav plānota papildu Android ierīcēs līdz šī gada 5. oktobrim. Līdz tam ir atlikuši astoņi mēneši, un dedzīgiem tehnoloģiju entuziastiem ir jāgaida ļoti ilgs laiks. Tas neietver pat citas snapdragon 8 Gen 3 ierīces. Tātad mēs varam teikt, ka šis lēmums nav saistīts ar neapstrādātu apstrādes jaudu.

To pasliktina Samsung formulējums. “No 2024. gada 5. oktobra “Circle to Search var būt pieejams citu zīmolu Android ierīcēs.” tas”var” nāk pie citiem zīmoliem no 5. oktobra. Tātad, pastāv iespēja, ka tas nesanāks pat tad. Citāts turpina teikt, ka “nav aktīva attīstība”. Tas pārvērš ziņas no kaitinošām par satraucošām.

Tātad, kāds ir darījums?

Acīmredzot Samsung nepaskaidroja šī lēmuma iemeslus. Google arī par to klusēja. Vienīgais, ko mēs varam darīt, ir spekulēt un iegūt informāciju no tā, kas tika sniegts. Kādu informāciju mēs sniedzām? Nu, paskatīsimies uz mēnesi, oktobris. Līdz oktobrim, kas jau ir noticis? Nākamais Samsung Galaxy izpakotais pasākums, kurā Samsung iepazīstina ar saviem gaidāmajiem salokāmajiem tālruņiem. Tāpēc ir vilinoši uzskatīt, ka Samsung vēlas, lai Circle to Search būtu arī šo ierīču galvenā funkcija. Tātad vienīgie tālruņu lietotāji, kas neizmanto Pixel, ar šo funkciju būs Galaxy S24, Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Flip 6 lietotāji.

Kaut kas līdzīgs nav pilnīgi maz ticams, jo Galaxy Watch lietotājiem Wear OS 3 bija vairāk nekā pilnu gadu, pirms tā tika nogādāta citiem lietotājiem. Mēs visi zinām, ka Samsung un Google ir cieši draugi, un viņi iepriekš ir atstājuši citus lietojumus lietū, lai Galaxy ierīcēm piešķirtu īpašu attieksmi. Tātad, tas varētu būt šīs partnerības piemērs (lai gan Samsung noņem Google palīgu no saviem televizoriem).

Ja gaidījāt šīs funkcijas iznākšanu un jums nav Galaxy vai Pixel tālruņa, jums vienkārši būs jāgaida gandrīz vesels gads, lai to izmantotu.