Ietaupiet $250 atlaidi XGIMI Halo+ 1080p projektoram tūlīt

Best Buy šobrīd notiek diezgan izdevīgs darījums, ietaupot jums 250 $ atlaidi no šī XGIMI Halo+ projektora parastās cenas. Tas samazina cenu līdz tikai 599 USD. Šī projektora cena ir diezgan iespaidīga, galvenokārt tāpēc, ka tas ir pārnēsājams.

Tagad jūs varētu domāt “pārnēsājams projektors?” un tā ir taisnība. Tā ir jauna tendence, ko esam novērojuši saistībā ar projektoriem pēdējos gados, kad uzņēmumi savos projektoros ievieto baterijas. Atvieglo pārvietošanos filmu vakaros, kempingos un tā tālāk. Un XGIMI Halo+ ir jaunākais šajā līnijā. Protams, tāpat kā jebkuram pārnēsājamam projektoram, akumulators nav ilgs. Ar pilnu uzlādi tas darbosies aptuveni divarpus stundas. Apmēram ir pietiekami daudz laika, lai noskatītos filmu.

Atsauksmes liecina, ka šī projektora attēls nav labākais. Tomēr atcerieties, ka šis projektors ir mazāks par 1000 USD ar iebūvētu akumulatoru. Tāpēc mēs no šīs krāsas neiegūsim visskaistāko krāsu. Tas ir 1080p projektors ar HDR atbalstu. Tas ir tehniski saderīgs ar 4K, jo tas var palielināt pikseļu mērogu, un, skatoties uz tik lielu attēlu, 4K jebkurā gadījumā izskatīsies vairāk kā 1080p.

Diemžēl I/O šeit ir nedaudz ierobežots. Jūs skatāties uz vienu HDMI portu un vienu USB portu. Tāpēc tas būs piemērots, lai pievienotu PS5, kurā varat spēlēt un skatīties iecienītākās filmas un TV pārraides no Netflix, Hulu, Max un citiem. Bet šī iemesla dēļ tas, iespējams, nav labs izklaides centrā.

Šis ir pienācīgs projektors par parasto cenu, un tagad tas ir vēl lētāks. Tāpēc ir lielisks laiks, lai paķertu kādu kopā ar gaidāmajām svētku kopā būšanām.