Revolucionārā blokķēdes sacensību platforma Metawin tiek skaitīta līdz masveida 1 miljona dolāru balvu izlozei

Londona, Lielbritānija, 2023. gada 15. decembris, Chainwire

Atpakaļskaitīšana ir sākusies, kad MetaWin, novatoriskā blokķēdes sacensību platforma, tuvojas tās neparastā laika kulminācijai. MetaWin miljonārs notikumu. Līdz galvenās balvas izlozei atlikušas tikai 7 dienas 2023. gada 22. decembrisuztraukums ir jūtams.

Laiks rit: 1 miljons USDC gaida vienu laimīgo uzvarētāju

Notiek ļoti gaidītā MetaWin miljonāra balvu izloze piešķir vienam laimīgajam dalībniekam pārsteidzošu USD 1 miljonu USDC (USD bāzes stabila monēta). Plānots, ka konkurss tiks slēgts 22. decembrī plkst. 16:00 EST, atstājot dalībniekiem tikai nedēļu, lai nodrošinātu savu iespēju šajā dzīvi mainošajā negaidītajā situācijā.

Ietekmētāji pastiprina rosību

Konkurss MetaWin miljonārs ir izraisījis vīrusu neprātu visās sociālo mediju platformās, tostarp X, kur uzmanības centrā ir bijuši ievērojami ietekmētāji. Jāatzīmē, ka labi pazīstamais NFT kolekcionārs un Web3 vēstnieks @Pranksy, kuram ir 440 000 sekotāju, nesen iemeta savu cepuri ringā, izraisot ierakstu virkni un pastiprinot sajūsmu.

Blokķēdes tehnoloģija: jauna caurspīdīguma laikmeta atklāšana

MetaWin izceļas no tradicionālajām balvu izlozēm, darbojoties Ethereum blokķēdē. Šī novatoriskā pieeja nodrošina, ka visi lietotāji, ieraksti, kopējais ieguldījumu un bezmaksas ierakstu skaits ir redzams sabiedrībai. Uzvarētāja Ethereum adrese saņems balvu dažu sekunžu laikā pēc izlozes noslēguma, ļaujot pasaules sabiedrībai būt par aculieciniekiem un apsveikt uzvarētāju. Dalībnieki var nepārtraukti uzraudzīt savas izredzes uzvarēt līdz pat sacensību pēdējiem mirkļiem.

Blockchain tehnoloģija sniedz MetaWin iespēju vadīt maksu caurspīdīgino jauna definējot sacensību platformu ainavu.

Atbloķējiet bezmaksas ierakstus

MetaWin miljonārs piedāvā arī iespēju uzvarēt bez jebkādām finansiālām saistībām. Lietotāji var izvēlēties tiešsaistes bezmaksas ieejas metode samaksājot nominālo Ethereum tīkla gāzes maksu, ļaujot piedalīties bez iemaksas balvu fondā. Turklāt MetaWin viedā līgumu sistēma ļauj lietotājiem palielināt savus ierakstus, sniedzot vairākas iespējas laimēt par tādu pašu maksu par gāzi, veicot vienu ierakstu.

Atlicis ierobežots laiks

Atpakaļskaitīšanas pulkstenim tikšķot un strauji tuvojoties izlozes datumam, MetaWin aicina visus potenciālos dalībniekus izmantot mirkli un nodrošināt sev iespēju pievienoties MetaWin izveidotajām miljonāru rindām.

Izmantojot šo saiti, lietotāji var pieprasīt savu bezmaksas ieeju jau šodien un cerēt uz dzīvību mainošu uzvaru MetaWin oficiālā sacensību lapa šodien.

MetaWin novēl vislabākos novēlējumus visiem dalībniekiem un cer svinēt kopā ar laimīgo uzvarētāju.

Par MetaWin

MetaWin ir ķēdes sacensību platformu priekšgalā, mainot digitālo konkursu ainavu. Izmantojot blokķēdes tehnoloģijas jaudu, MetaWin nodrošina sacensību pieredzi, ko raksturo caurspīdīgums, godīgums un aizrautība. Ar ievērojamām dāvanām un nelokāmu apņemšanos ieviest jauninājumus, MetaWin veido tiešsaistes sacensību nākotni.

Šis raksts ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tas nav paredzēts kā juridiskas, finanšu vai nodokļu konsultācijas. Lasītājiem nevajadzētu paļauties tikai uz šeit sniegto informāciju un par viņu konkrētajām situācijām ir jākonsultējas ar saviem juridiskajiem, finanšu vai nodokļu speciālistiem. Autors(-i) un izdevējs negarantē vai negarantē šajā rakstā ietvertās informācijas precizitāti vai pilnīgumu. Paļaušanās uz jebkādu informāciju, kas sniegta šajā rakstā, ir tikai un vienīgi jūsu pašu risks.

Sazināties

MetaWin komanda
[email protected]