Acer jaunāko spēļu klēpjdatoru darbina Intel Core Ultra CPU

Šorīt Intel paziņoja par savu CPU piedāvājumu nākamās paaudzes Intel Core Ultra, un Acer ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ieviesuši klēpjdatorus ar šīm jaunajām mikroshēmām, paziņojot par Predator Triton Neo 16. Šis ir Acer jaunākais spēļu klēpjdators, un tas ir kādu laiku ir gatavs kļūt par vienu no labākajiem uzņēmuma klēpjdatoriem. Tas nenozīmē, ka tam būs labāka neapstrādātā veiktspēja nekā visam pārējam, ko pašlaik pārdod Acer.

Tas vienkārši ir izveidots, lai sniegtu lielisku pieredzi. Un galvenais iemesls (nav paredzēts kalambūrs) tam ir iekšā esošie Intel Core Ultra CPU. Šīs jaunās mikroshēmas ir izstrādātas, lai nodrošinātu labāku enerģijas efektivitāti un veiktspēju. Intel saka, ka veiktspējas ziņā Core Ultra CPU veiktspēja uz vatu ir 2x lielāka nekā 13. paaudzes Intel Core i CPU. Vienmēr efektīvāk izmantojot jaudu. Mikroshēmas ir arī izstrādātas ar jaunu izgatavošanu, izmantojot Intel 4 procesu tehnoloģiju, un tās izkrauj ikdienišķākus uzdevumus uz efektivitātes un mazjaudas efektivitātes kodoliem, lai uzlabotu akumulatora darbības laiku. Galu galā Intel saka, ka tas var “pagarināt akumulatora darbības laiku par stundām”.

Īsāk sakot, The Predator Triton Neo 16 akumulatoram vajadzētu darboties ilgāk pat spēļu laikā. Cik ilgi vēl nav skaidrs, jo mēs to neesam pārbaudījuši. Bet jebkurš akumulatora darbības laika uzlabojums, spēlējot bez lādētāja, ir apsveicams uzlabojums.

Acer Predator Triton Neo 16 ir paredzēts veiktspējai

Acer Predator Triton Neo 16 (10)
Acer Predator Triton Neo 16 (9)
Acer Predator Triton Neo 16 (6)
Acer Predator Triton Neo 16 (1)
Acer Predator Triton Neo 16 (7)
Acer Predator Triton Neo 16 (2)
Acer Predator Triton Neo 16 (5)
Acer Predator Triton Neo 16 (3)
Acer Predator Triton Neo 16 (4)
Acer Predator Triton Neo 16 (8)
Acer Predator Triton Neo 16 (10)
Acer Predator Triton Neo 16 (9)
Acer Predator Triton Neo 16 (6)
Acer Predator Triton Neo 16 (1)
Acer Predator Triton Neo 16 (7)
Acer Predator Triton Neo 16 (2)
Acer Predator Triton Neo 16 (5)
Acer Predator Triton Neo 16 (3)
Acer Predator Triton Neo 16 (4)

Intel Core Ultra CPU ir tikai sākums šim klēpjdatoram. No GPU puses Acer aprīko Predator Triton Neo 16 ar līdz pat NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU. Tas nozīmē DLSS 3.5 atbalstu tādām lietām kā uzlabota staru izsekošana. Visu laiku, kamēr Core Ultra CPU neironu apstrādes vienība nodrošina ar AI uzlabotu vizuālo attēlu.

Predator Triton Neo 16 var būt arī līdz 32 GB RAM un līdz 2 TB iekšējās SSD atmiņas. Apvienojiet to ar 165 Hz atsvaidzes intensitātes displeju ar 3,2 K izšķirtspēju, un jums ir klēpjdatora zvērs. Protams, jāņem vērā arī citi faktori. Piemēram, klēpjdatoram ir visi šie jaudīgie komponenti, taču, lai tie darbotos optimāli, klēpjdatoram būs jāpaliek vēsam.

Acer risina šo problēmu ar savu jauno dzesēšanas sistēmu. Aplauzums ietver šķidru metāla termisko smērvielu uz CPU un vektora siltuma caurules gaisa plūsmai. Palīdzēs arī Acer 5. paaudzes AeroBlade 3D ventilators. Kopumā klēpjdators, cerams, saglabāsies salīdzinoši vēss pat pie lielākas slodzes.

Klēpjdators tiks pārdots martā, sākot no 1499 USD

Es vienmēr esmu bijis Acer spēļu klēpjdatoru cienītājs, taču uzņēmums pēdējā laikā patiešām ir piedāvājis savu A-spēli. Ja esat tāds pats kā es un jums patīk Acer piedāvātais, jūs varēsiet paņemt Predator Triton Neo 16, sākot no 2024. gada marta. Klēpjdatora sākumcena būs 1499,99 USD. Cenai pieaugot atkarībā no izvēlētajām konfigurācijas opcijām.

Šķiet, ka Acer ir iestrēdzis ar dizainu, kas līdzīgs tā Predator Triton 14 SE. Tam ir slaids profils ar ļoti smalku izskatu, kas pārāk neapgrūtina spēļu estētiku. Tomēr tam joprojām ir taustiņu RBG fona apgaismojums, tāpēc neuztraucieties. Izmantojot Tom’s Hardware, varat apskatīt dažus reālās dzīves kadrus no klēpjdatora.

Papildus Acer Samsung ir paziņojis par savu Galaxy Book 4, ko darbina Intel jaunās mikroshēmas. Un Lenovo ir arī jauns IdeaPad.