OpenAI iepazīstina ar savu teksta-video ģeneratoru ar nosaukumu “Sora”

Mēs esam nonākuši līdz vietai, kur mākslīgais intelekts var radīt veselus darbus bez cilvēka iejaukšanās. Ja iepriekš domājāt, ka lietas izskatās reālistiskas, vienkārši pagaidiet, līdz redzēsit OpenAI tikko atklāto. Saskaņā ar avotiem OpenAI tikko demonstrēja jaunu teksta-video ģeneratoru ar nosaukumu Sora, un tas var apmānīt dažus cilvēkus.

AI tehnoloģija, šķiet, sper lielus soļus, jo Google tikko atklāja savu jauno modeli ar nosaukumu Gemini 1.5. Šis ir jaunais uzņēmuma modelis, kas vairākos veidos uzlabo Gemini 1.0. Tas ievērojami palielināja konteksta logu kopā ar uzlabojumiem. Pašlaik tas tiek izlaists agrīnai testēšanai.

OpenAI atklāja savu teksta-video ģeneratoru ar nosaukumu Sora

Droši vien jau esat redzējis video, kurā jauns pāris staigā pa sniegotu taku Japānā. Tikai nav pāra un nav sniegota taciņa. Katru šī videoklipa kadru ģenerēja AI. Vidējais Džo tas izskatītos pēc tipiska drona video. Viss tajā ir ārkārtīgi reālistisks.

To sauc par Sora, un tas ir iestatīts, lai AI video ģenerēšanu paceltu nākamajā līmenī. Tas var pieņemt teksta uzvednes un pārvērst tos videoklipos, kuru garums nepārsniedz vienu minūti. Izvade izskatās hiperreālistiska, lai gan ar vairākiem mākslīgā intelekta pārkāpuma gadījumiem. Tomēr jaudīgums ir tik minimāls, ka jums būs rūpīgi jāpārbauda gandrīz katra detaļa, lai to pamanītu. Tas nav līdzīgs slavenajam Vila Smita Eating Spaghetti videoklipam, kas parādījās pagājušajā gadā.

Ja jums rodas jautājums, nē, jūs nevarat to uztvert un sākt rādīt videoklipus. Pašlaik Sora ir pieejama tikai uzņēmuma sarkano komandu grupai, tāpēc tā nav pieejama sabiedrībai. Uzņēmums plāno izplatīt šo rīku māksliniekiem, filmu veidotājiem un dizaineriem, lai saņemtu atsauksmes. Mēs neesam pārliecināti, kad OpenAI šo rīku piedāvās sabiedrībai.

Draudi ir acīmredzami

Daudziem piemēriem, kas tiek parādīti OpenAI vietnē, ir sava veida AI, piemēram, roku deformācija, objektu pazušana un kas notiek, piemēram, cilvēku komanda, kas rok krēslu.

Acīmredzot tas rada milzīgus draudus filmu veidotājiem. Vietnē ir sadaļa, kurā runāts par to, kā uzņēmums plāno droši izmantot šo tehnoloģiju, taču ir grūti pieņemt jebkuru AI uzņēmumu, ņemot vērā visu līdz šim notikušo. Ir grūti zināt, cik daudz filmu veidotāju zaudēs darbu vai cik daudz dezinformācijas pēc tam klīst apkārt. Mums būs tikai jāgaida un jāredz.