Kādas funkcijas mēs sagaidām operētājsistēmās iOS 17 un iOS 18 līdz 2024. gadam?

iOS 17 ir oficiāli pie mums četrus mēnešus, un joprojām ir daudz funkciju, kas tika solītas un kas vēl nav ienākušas. iOS 17.3 ieradīsies gada sākumā, un tas ir labs Apple solis ieviest dažus no tiem. No otras puses, iOS 18 tiks prezentēts WWDC24 jūnijā. Pirms šī datuma pūli sāks prognozēt, kādas jaunas funkcijas tiks ieviestas Apple jaunajā operētājsistēmā. Bet pirms… Izveidosim sarakstu ar iOS 17 un iOS 18 funkcijām, kuras mēs sagaidām šajā jaunajā 2024. gadā.

iOS 17 beigsies 2024. gadā, un iOS 18 sāks savu ceļu

Šo sarakstu, bez šaubām, sākam ar vienu no visvairāk gaidītajām funkcijām kopš šī gada jūnija: Koplietotie atskaņošanas saraksti pakalpojumā Apple Music. Šī funkcija ir vairākkārt apdraudēta pēc parādīšanās beta versijā izstrādātājiem, taču Apple nav izlēmusi nevienu galīgo versiju, kas radījis nelielu nogurumu lietotāju vidū. Ļoti iespējams, ka operētājsistēmā iOS 17.3 šī funkcija beidzot parādīsies tā, kā mēs esam redzējuši pēdējās dienās.

Vēl viena funkcija, kuru Apple ir atlikusi uz 2024. gadu, ir AirPlay saderība ar viesnīcas numuriem kas tika prezentēts arī jūnijā iOS 17 prezentācijā. Tomēr pirms dažām nedēļām Apple paziņoja par savu prezentāciju 2024. gada sākumā. Atcerieties, ka šī funkcija ļautu pārsūtīt audiovizuālo saturu no mūsu ierīcēm uz viesnīcu televizoriem.

No otras puses, mēs gaida palaišanu pirmās automašīnas ar jaunās paaudzes CarPlay kas bija izsludināti uz 2023. gada beigām, bet ņemot vērā, ka līdz gada beigām palikusi mazāk nekā nedēļa… šis pavērsiens neapšaubāmi notiks visu 2024. gadu. trešo pušu lietotņu veikalu atvēršana operētājsistēmās iOS un iPadOS vismaz Eiropas Savienībā ievērot Eiropas Parlamenta tiesību aktus saistībā ar Digitālo tirgu likumu.

iOS 18

Daudzas citas funkcijas, kas varētu būt pieejamas

Bez šaubām, viena no iOS 18 galvenajām funkcijām būs mākslīgais intelekts kam būs daudz svarīgāka un nozīmīgāka vērtība par to, kas tagad ir pieejams, izmantojot mašīnmācīšanos. Savas mācību sistēmas un LLM integrācija nodrošinās Siri lielāku darbības spēju, tuvojoties izmantošanai, ko mēs šodien varam nodrošināt ChatGPT vai Google Bard.

Beidzot gaidām vēl divus jaunumus. Pirmais, RCS starpplatformu ziņojumapmaiņas standarta piemērošanu Apple Messages, kas, iespējams, ieradīsies kopā ar iOS 18 un pieliks punktu strīdam, kas ilgst jau daudzus gadus. Un, visbeidzot, iespējamais iOS palīdzības uz ceļa paplašināšana vairākās vietās nekā Amerikas Savienotajās Valstīs — veids, kā palielināt iPhone spēju rīkoties ārkārtas situācijās.