Tālruņu salīdzinājumi: OnePlus Open vs HONOR Magic V2

Daži patiesi pārliecinoši salokāmi viedtālruņi, kas tika laisti tirgū aptuveni pagājušajā gadā. Abi, par kuriem mēs runāsim šajā rakstā, tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem. Mēs salīdzināsim OnePlus Open un HONOR Magic V2. Abi šie ir pieejami pasaules tirgos, un patiesībā tie ir diezgan atšķirīgi. Tie atšķiras ne tikai dizaina ziņā, bet arī vairākos citos veidos, kam vajadzētu padarīt lietas interesantas.

Ņemiet vērā, ka abi šie viedtālruņi ir salokāmi grāmatu stilā, taču tiem ir atšķirīga pieeja dizainam, kamerām, programmatūrai utt. Vispirms uzskaitīsim to specifikācijas un pēc tam runāsim par dažādiem citiem šo tālruņu aspektiem. To dizainiem tiks pievērsta liela uzmanība, un tad mēs pāriesim pie displejiem, veiktspējas, akumulatora darbības laika, kamerām un audio veiktspējas. Ķersimies pie tā, vai ne?

Specs

Attiecīgi OnePlus Open un HONOR Magic V2

Ekrāna izmērs (galvenais):
7,82 collu LTPO 3 AMOLED displejs (120 Hz, Dolby Vision, 2800 niti)
7,92 collu salokāms LTPO OLED (120 Hz, HDR10+, IMAX uzlabots, 1600 nits)
Ekrāna izmērs (vāks):
6,31 collas LTPO3 OLED (120 Hz, 2800 niti)
6,43 collu LTPO OLED (120 Hz, 2500 nits)
Displeja izšķirtspēja (galvenā):
2268 x 2440
2156 x 2344
Displeja izšķirtspēja (vāciņš):
2484 x 1116
2376 x 1060
SoC:
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
RAM:
16 GB (LPDDR5X)
16 GB (LPDDR5X)
Uzglabāšana:
512 GB (UFS 4.0)
256 GB/512 GB/1 TB (UFS 4.0)
Aizmugurējās kameras:
48MP (plats, f/1.7 apertūra, daudzvirzienu PDAF, OIS), 48MP (īpaši plats, 114 grādu FoV), 64MP (periskopa telefoto, 3x optiskā tālummaiņa, 6x “sensora” tālummaiņa, makro)
50MP (plats, f/1.9 diafragma, PDAF, OIS, lāzera AF), 50MP (īpaši plats), 20MP (telefoto, 2,5x optiskā tālummaiņa, OIS, PDAF)
Priekšējās kameras:
20MP (galvenais displejs, f/2.2 diafragma), 32MP (vāka displejs, f/2.4 diafragma)
16 MP (plats, f/2.2 diafragma)
Akumulators:
4805 mAh
5000 mAh
Uzlāde:
67 W ar vadu, 5 W reverss (iekļauts lādētājs)
66 W ar vadu, 5 W ar reverso vadu (iekļauts lādētājs)
Izmēri (atlocīti):
153,4 x 143,1 x 5,8 mm
156,7 x 145,4 x 4,7-4,8 mm
Izmēri (salocīts):
153,4 x 73,3 x 11,7 mm
156,7 x 74,1 x 9,9–10,1 mm
Svars:
239/245 grami
231/237 grami
Savienojamība:
5G, LTE, NFC, Wi-Fi, USB Type-C, Bluetooth 5.3
Drošība:
Uz sāniem vērsts pirkstu nospiedumu skeneris
OS:
Android 13 ar ColorOS (jaunināma)
Android 13 ar MagicOS 7.2
Cena:
1699 ASV dolāri
1999 eiro
Pirkt:
OnePlus Open (labākais pirkums)
HONOR Magic V2 (HONOR)

OnePlus Open vs HONOR Magic V2: dizains

Abi šie viedtālruņi ir salokāmi grāmatu stilā, taču tie ir diezgan atšķirīgi. OnePlus Open ir plakanas malas ar slīpām malām, savukārt HONOR Magic V2 sānos ir izmantots daudz vairāk izliekumu. HONOR Magic V2 ir arī nedaudz plānāks gan salocītā, gan nesalocītā veidā, lai gan ne daudz. Tomēr šie sānu izliekumi šķiet vēl plānāki, nekā tas patiesībā ir.

OnePlus Open ir 5,8 mm biezs salocītā stāvoklī un 11,7 mm, kad tas ir atlocīts. HONOR Magic V2 izmēri ir 4,7–4,8 mm salocītā stāvoklī un 9,9–10,1 mm, kad tie ir salocīti. Tas viss ir atkarīgs no tā, par kādu variantu mēs runājam, par vegānas ādas modeli vai stikla modeli. Magic V2 vegānu ādas variants ir nedaudz plānāks. OnePlus Open vegānu ādas modelis ir melnā krāsā, savukārt stikla modelis ir zaļā krāsā. Tas pats attiecas uz Magic V2 melno modeli, savukārt stikla variants ir purpursarkanā krāsā.

Abiem viedtālruņiem vāka displejā ir centrēta displeja kameras atvere. Abiem ir pirkstu nospiedumu skeneris barošanas/bloķēšanas taustiņā, un abiem ir lieliska eņģe. Abu viedtālruņu atvēršana un aizvēršana ir ļoti apmierinoša, un abi nodrošina pareizu “klikšķi”, kad tie nofiksējas vietā.

Viņiem kopumā ir ļoti dažādi kameru iestatījumi

Ja mēs tos apgriezīsim, pamanīsit, ka viņu kameru iestatījumi ir diezgan atšķirīgi. OnePlus Open aizmugurē ir milzīga kameras oreo, kas ir centrēta. Šī kameras saliņa arī nedaudz izvirzīta aizmugurē un ir labs rādītājpirksta enkurs, kad turat ierīci. Magic V2 ir daudz mazāka kameras sala, un tā atrodas aizmugurējā augšējā kreisajā stūrī. Abos tālruņos ir trīs kameras aizmugurē. Abām ierīcēm ir arī plānas malas ap to galveno un vāka displeju.

Ņemiet vērā, ka tikai OnePlus Open piedāvā IPX4 vērtējumu pret šļakatām. HONOR Magic V2 nav pieejams ar šādu vērtējumu. Abi tālruņi jūtas lieliski, turot un lietojot, turklāt tie ir ļoti līdzīgi arī svara ziņā. Tomēr to lietošana atšķiras dažādu dizaina izvēļu dēļ. Tomēr šeit nav skaidra uzvarētāja, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm.

OnePlus Open vs HONOR Magic V2: displejs

OnePlus Open ir 7,82 collu 2268×2440 galvenais displejs. Tas ir salokāms LTPO3 AMOLED panelis, kas var projicēt līdz pat 1 miljardam krāsu. Šeit tiek atbalstīts Dolby Vision, un panelis sasniedz 120 Hz. Šī displeja maksimālais spilgtums ir 2800 niti. Vāka displeja izmērs ir 6,31 collas, un tā izšķirtspēja ir 2484 x 1116. Tas ir LTPO3 OLED panelis, kas var arī projicēt līdz pat 1 miljardam krāsu, un tam ir Dolby Vision atbalsts. Tā atsvaidzes intensitāte sasniedz arī 120 Hz, un tam ir tāds pats maksimālais spilgtums kā galvenajam panelim. Ceramic Guard aizsargā OnePlus Open vāka paneli.

HONOR Magic V2

Savukārt HONOR Magic V2 ir 7,92 collu 2156 x 2344 salokāms LTPO OLED galvenais displejs. Arī šis panelis projicē līdz pat 1 miljardam krāsu, un tā atsvaidzes intensitāte sasniedz 120 Hz. Tas atbalsta arī HDR10+ saturu, un tas ir “IMAX Enhanced”. Šī displeja maksimālais spilgtums ir 1600 niti. Vāka displeja otrā pusē izmēri ir 6,43 collas, un tā izšķirtspēja ir 2376 x 1060. Šis ir LTPO OLED displejs, kas var projicēt līdz pat 1 miljardam krāsu. Tas atbalsta HDR10+ saturu, un tā atsvaidzes intensitāte sasniedz arī 120 Hz. Tā maksimālais spilgtums ir 2500 niti, un to aizsargā nanokristālu stikls 2.0.

Runājot par faktisko displeja kvalitāti lietošanai reālajā dzīvē, visi četri šie paneļi ir izcili. Tie ir spilgti, spilgti un ar lieliskiem skata leņķiem. Melnā krāsa ir dziļa, un neviens galvenais panelis lietošanas laikā nešķita pārāk plastisks. Arī kroka ir labi paslēpta abos galvenajos displejos, un skārienjutība ir lieliska visos četros paneļos. Patiesību sakot, jums būs labi doties neatkarīgi no izvēlētā tālruņa… ciktāl tas attiecas uz displeju.

OnePlus Open vs HONOR Magic V2: veiktspēja

OnePlus Open darbina Snapdragon 8 Gen 2 procesors, bet tajā ir arī 16 GB LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņa. HONOR Magic V2 ir aprīkots arī ar Snapdragon 8 Gen 2, kā arī 16 GB LPDDR5X RAM un UFS 4.0 zibatmiņu. Specifikāciju ziņā tie ir vienādos apstākļos. Vai tas nozīmē faktisko lietojumu abās ierīcēs? Nu jā, tā dara.

Abi šie tālruņi piedāvā lielisku veiktspēju. Mums patika izmantot abus, lai gan man jāsaka, ka OnePlus Open programmatūra ir bijusi patīkamāka. Tai ir vairāk funkciju tālruņa salokāmajam aspektam, un, godīgi sakot, labākas. Tas arī darbojas labāk ar dažām lietotnēm, kad runa ir par displeja locīšanu/atlocīšanu. MagicOS uz HONOR Magic V2 ir ļoti plūstoša un kopumā darbojas lieliski, taču ir nepieciešamas dažas izmaiņas, kā arī labāka vairākuzdevumu veikšana kopumā.

Tomēr abas programmatūras iterācijas bija ļoti mainīgas. Vairāku uzdevumu veikšana bija vienkārša, un tas attiecas uz visu, kam šīs ierīces izmantosit ikdienas lietošanā. Pat ja runa ir par spēlēm, abi tālruņi paveica patiešām labu darbu, tāpēc nav jāuztraucas.

OnePlus Open vs HONOR Magic V2: akumulators

Kā ar viņu baterijām? OnePlus Open ir 4805 mAh vienība, savukārt HONOR Magic V2 ir 5000 mAh akumulators. HONOR faktiski Magic V2 izmantoja silīcija-oglekļa akumulatoru. Teorētiski abas akumulatora jaudas ir pietiekami labas, vai tas tomēr nozīmē faktisko lietojumu? Nu jā, akumulatora darbības laiks bija ļoti labs abos viedtālruņos, vismaz mums tā bija, mūsu lietošanai.

Mēs vairākas reizes varējām šķērsot OnePlus Open ekrāna darbības laika atzīmi 7–7,5 stundu robežās. Patiesību sakot, šīs lietošanas laikā spēles īsti nebija daļa no vienādojuma, taču mēs netaupījām tālruni. Runājot par HONOR Magic V2, arī akumulatora darbības laiks bija ļoti labs, lai gan ne tik labs kā OnePlus Open. Tomēr ir iespējams sasniegt 7 stundu ekrāna darbības laiku, jo Magic V2 neatpaliek daudz no akumulatora darbības laika. Kopumā, iespējams, jūs būsiet apmierināts ar akumulatora darbības laiku abās ierīcēs.

Runājot par uzlādi, tie abi var uzlādēties ļoti ātri. OnePlus Open atbalsta 67 W vadu un 5 W reverso vadu uzlādi. HONOR Magic V2 atbalsta 66 W vadu un 5 W reverso vadu uzlādi. Abi tālruņi tiek uzlādēti mazāk nekā stundu, un tie abi tiek piegādāti ar lādētājiem kastē, atšķirībā no dažiem citiem mūsdienu viedtālruņiem. Tomēr neviens tālrunis neatbalsta bezvadu uzlādi.

OnePlus Open vs HONOR Magic V2: kameras

OnePlus Open ir 48 megapikseļu galvenā kamera, 48 megapikseļu īpaši plata vienība (114 grādu FoV) un 64 megapikseļu periskopa telefoto kamera (3x optiskā tālummaiņa, 6x “sensora” tālummaiņa). Savukārt HONOR Magic V2 ietver 50 megapikseļu galveno kameru, 50 megapikseļu īpaši platu kameru un 20 megapikseļu telefoto kameru (2,5x optiskā tālummaiņa).

OnePlus Open AM AH 21
OnePlus atvērts

Šie divi viedtālruņi nodrošina pilnīgi atšķirīgus attēlus. OnePlus Open cenšas saglabāt lietas tuvāk reālajai dzīvei, vienlaikus saglabājot ēnas nedaudz tumšākas un padarot attēlus mazliet kontrastīgākus. OnePlus Open piedāvāto attēlu krāsas ir izcilas. HONOR Magic V2 mēdz nedaudz paspilgtināt attēlus vājā apgaismojumā, un krāsas kopumā kļūst rotaļīgākas. Attēli no Magic V2 arī mēdz izskatīties nedaudz apstrādātāki salīdzinājumā.

Dienas laikā abi viedtālruņi lieliski darbojas. Attēli galu galā izskatās asi un detalizēti, un pat HDR veiktspēja ir lieliska no abiem viedtālruņiem. Tomēr kopumā mēs dodam priekšroku OnePlus Open veiktspējai. Tas attiecas uz visām trim kamerām aizmugurē, lai gan HONOR Magic V2 kameras veiktspēja nemaz nav slikta. Tas ir tikai līmenis zem OnePlus Open piedāvājuma.

Audio

Abos viedtālruņos ir iekļauti stereo skaļruņi. HONOR Magic V2 skaļruņi izrādījās nedaudz skaļāki, taču atšķirība nemaz nav tik liela. Skaņa, kas nāk no abiem viedtālruņiem, bija labi līdzsvarota, un kropļojumu gandrīz nebija.

Tomēr jūs nesaņemsit audio ligzdu nevienā no šiem diviem viedtālruņiem. Jūs vienmēr varat izmantot to C tipa portus vadu audio savienojumiem. Tomēr, ja vēlaties izmantot bezvadu savienojumu, abi viedtālruņi atbalsta Bluetooth 5.3.