SteelSeries izlaiž Arctis Nova 7 Dragon Edition

SteelSeries ir atgriezies ar vēl vienu īpašā izdevuma modeli vienai no savām labākajām spēļu austiņām — Arctis Nova 7 Wireless — un šoreiz tā svin Mēness Jauno gadu ar Dragon Edition austiņām. SteelSeries sākotnēji paziņoja par austiņām 8. janvārī, bet tagad austiņas ir oficiāli izlaistas.

Ja esat redzējis Arctis Nova 7 Diablo IV izdevumu, tad zināt, ka SteelSeries ierobežotā izdevuma dizains mēdz iet uz priekšu. Šeit tā ir ne mazāk patiesa. Faktiski varētu teikt, ka SteelSeries šeit ir pārspējis un neticami pievērš uzmanību detaļām. Tomēr vispirms veltiet laiku, lai apbrīnotu krāsu. Šis dziļais sarkanais tonis Pantone krāsu ceļvedī ir pazīstams kā “Biking Red”, un tas nodrošina uzkrītošu stūrakmeni pārējām austiņu detaļām.

Dragon Edition Arctis Nova 7 austiņas ir aprīkotas ar unikālām dizaina detaļām

SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (2)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (3)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (4)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (6)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (7)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (8)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (9)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (10)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (1)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (2)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (3)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (4)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (6)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (7)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (8)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (9)
SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (10)

Krāsa ir tā, kas liek jums izskatīties pirmajā vietā. Tad jūs sākat pamanīt citus glītus dizaina elementus. Tāpat kā pūķis uz skaļruņu plāksnēm. Tomēr dažas vēsākās detaļas ir paslēptas. Un jūs tās pamanītu tikai tad, ja austiņas valkātu jūs. Vai arī kāds jums parādīja austiņas. Tas liek justies kā noslēpumam, kas jāpatur pie sevis. Kaut kas jums un jums vienam, ko baudīt.

Tas ietver pūķa mēroga rakstu, kas ir iespiests ComfortMax galvas stīpas audumā. Jūs nekad to neredzētu, ja redzētu kādu valkājam šīs austiņas. Tā kā ComfortMax lente atrodas uz cilvēka galvas un raksts ir iespiests tajā pusē. Bet tas nepadara to mazāk foršu vai unikālu. Zem skaļruņa plāksnes ir arī paslēpta ķīniešu rakstzīme. “Zem pūķa, kas ir izrotāts uz skaļruņu plāksnēm, ausu kausus rotā apļveida ķīniešu rakstzīmes veiksmei (Fú) versija,” stāsta SteelSeries.

SteelSeries pat iepako otru skaļruņu plākšņu komplektu kopā ar austiņām. Tie ir vienā Biking Red krāsā. Bet pūķa vietā viņiem ir SteelSeries logotips.

Mantojumu pārņemts

SteelSeries Arctis Nova 7 Dragon Edition (11)

Viena lieta, kas mūs vienmēr ir aizraujoša, ir noskaidrot, kas iedvesmo produktu dizainu. Šajā gadījumā Dragon Edition Arctis Nova 7 izstrādāja SteelSeries dizaineru un produktu menedžeru kolektīvs ar Ķīnas un Taivānas mantojumu. Šis gads ir Pūķa gads, tāpēc austiņu dizains ir veids, kā godāt šo mantojumu. Vienlaikus nodrošinot patērētājiem patiešām foršu vienas no labākajām spēļu austiņām versiju.

Tāpat kā citas SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless versijas, šīs ir vairāku platformu austiņas. Tāpēc varat to izmantot ar Nintendo Switch, PlayStation 4 un PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, personālo datoru un pat mobilajām ierīcēm. Tas tiek uzlādēts, izmantojot USB-C, un mazumtirdzniecības cena ir 199,99 USD. Varat to paņemt tieši no SteelSeries, lai gan šķiet, ka tas pašlaik nav noliktavā sakarā ar iepriekšēju izpārdošanu, kas notika šī mēneša sākumā. SteelSeries arī pārdod austiņas dažādos mazumtirgotājos, tostarp Best Buy, Amazon un citos. Tomēr šobrīd šī versija nav pieejama pie citiem mazumtirgotājiem, tāpēc, iespējams, jums būs nedaudz jāpagaida pirms iegādes.