Galaxy S24 varētu saņemt programmatūras atjauninājumus līdz 2031. gadam

Google šokēja tehnoloģiju pasauli, paziņojot, ka Pixel 8 tālruņi tiks atbalstīti septiņus gadus. Mēs nerunājam tikai par programmatūras un drošības atjauninājumiem, tas nozīmē arī lielus OS jauninājumus. Nu, šķiet, ka Samsung seko Google vietā, jo gaidāmie Galaxy S24 tālruņi varētu saņemt programmatūras atbalstu septiņus gadus.

Lai to aplūkotu perspektīvā, Android beigsies alfabēta burti, pirms Pixel 8 tālruņi zaudēs saderību. Tas bija diezgan liels solis uzņēmumam Google, jo tas iepriekš atbalstīja savas ierīces trīs gadus. Tas tika uzskatīts par atbildi uz to, ka Samsung mainīja savu jaunināšanas grafiku, lai piedāvātu četrus galvenos OS jauninājumus saviem tālruņiem piecu gadu drošības atjauninājumu laikā 2020. gadā.

Galaxy S24 varētu saņemt septiņu gadu programmatūras atbalstu

Tikko no CES 2024, Galaxy S24 tagad ir tehnoloģiju pasaules uzmanības centrā. Šie tālruņi ir paredzēti, lai nodrošinātu visu labāko mūsdienu tirgū esošo aparatūru. Tomēr tas, kas šodien ir tikpat svarīgs kā tā veiktspēja, ir tā veiktspēja turpmākajā ceļā. Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai viņu tālruņi tiktu atbalstīti ilgu laiku. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad viņi tērē vairāk nekā 1000 USD viņiem.

Samsung par to domāja, ieviešot piecu gadu programmatūras atbalstu. Tomēr saskaņā ar jaunu noplūdi šķiet, ka Samsung atbalstīs savas ierīces septiņus gadus.

Ikreiz, kad mēs runājam par programmatūras atbalstu, mums vienmēr ir jānošķir programmatūras atjauninājumi un OS jauninājumi. Programmatūras atjauninājumi parasti attiecas uz drošības ielāpiem un citiem nelieliem atjauninājumiem. Operētājsistēmas jauninājumi nodrošina jūsu tālruni ar nākamo lielāko Android versiju. Šķiet, ka Samsung piedāvās septiņus gadus ilgu laiku OS jauninājumi. Tas nozīmē, ka Galaxy S24 tālruņi varētu saņemt atjauninājumus līdz Android versijai 21.

Šī informācija vēl ir oficiāli jāapstiprina, taču to joprojām ir lieliski dzirdēt. Galaxy S24 tālruņi tiks prezentēti 17. janvārī. Mēs negaidām pārāk daudz aparatūras jauninājumu, izņemot jaunākos un labākos Snapdragon un Exynos procesorus. Tomēr Samsung piešķirs prioritāti AI tehnoloģijai un iekļaus to Galaxy pieredzē.