Nekas īsti nevēlas padarīt ChatGPT par noklusējuma balss palīgu

Nekas OS sāk kļūt par diezgan unikālu Android pieredzi. Pirmā versija būtībā bija Android 11 spoguļattēls, bet Nothing OS 2 vēl vairāk raksturo uzņēmuma vīziju par Android platformu. Kārlis Pejs tikko parādīja, cik viegli ir izmantot ChatGPT, izmantojot Nothing OS 2. Tādējādi ChatGPT varētu vieglāk aizstāt Google palīgu tālruņos Nothing.

Ja neesat dzirdējis, ChatGPT tagad ir ērta ātro iestatījumu flīze. Rakstot šo rakstu, jums ir jābūt instalētai jaunākajai ChatGPT beta versijai. Kad tas būs izdarīts, jums būs iespēja piešķirt elementu Ātrie iestatījumi. Kad to darāt, jums vienkārši jāpieskaras flīzei, lai atvērtu ChatGPT balss palīgu.

ChatGPT balss palīgs tiks parādīts jebkurā ekrānā redzamajā lietotnē. Tātad, lai to izmantotu, jums nav jāvirzās uz lietotni ChatGPT. Jūs runājat par to un saņemat mutisku atbildi. Turklāt lietotne ChatGPT saglabās šīs sarunas ierakstu, lai jūs varētu turpināt to vēlāk lietotnē.

Carl Pei parāda, cik viegli ir izmantot ChatGPT operētājsistēmā Nothing OS

Jaunajā videoklipā, kas publicēts Karla Peja X kontā, mēs redzam, cik ātri var piekļūt ChatGPT operētājsistēmā Nothing OS. Viena lieta, kas jāņem vērā saistībā ar operētājsistēmu Nothing OS, ir tāda, ka ātros iestatījumus varat pievienot sākuma ekrānam, izmantojot logrīku. Tādējādi ir daudz vieglāk piekļūt noteiktiem iestatījumiem, nepazeminot paziņojumu paneli.

ChatGPT ātro iestatījumu logrīka pievienošana sākuma ekrānam šķiet loģisks nākamais solis. Mēs redzam īsu video, kurā parādīta funkcionalitāte. Tas galvenokārt ir Nothing OS vitrīna; uzņēmums nepaziņo par jaunu partnerību ar OpenAI vai ciešu ChatGPT integrāciju Nothing OS. Tātad, tas nav nekas jauns. Tomēr, ja esat meklējis citus veidus, kā savā dzīvē iegūt ChatGPT, un jums ir tālrunis Nothing (1) vai Nothing Phone (2), tad šī ir jums piemērota iespēja.