AI ir vairāk nekā 30 000 Google darbinieku, kuri baidās par savu darbu

AI tehnoloģija varētu virzīt cilvēci uz priekšu, taču daudzi cilvēki baidās, ka tā novedīs cilvēci uz bezdarba līniju. Tas ir tas, kas nodarbina vairāk cilvēku prātus, jo AI iegūst iespēju automatizēt arvien vairāk uzdevumu. Tagad desmitiem tūkstošu Google darbinieku baidās, ka viņus aizstās tas pats AI, kas maksā viņu algas.

Šis stāsts joprojām attīstās, un mēs joprojām gaidām papildu informāciju no Google. Tātad, mēs jūs informēsim par notiekošo. Google ir liels reklāmu uzņēmums, un tam ir liela reklāmu pārdošanas nodaļa, kurā strādā vairāk nekā 30 000 darbinieku. Tiek ziņots, ka uzņēmums vēlas beidzot izmantot dažādus AI rīkus, lai palīdzētu palielināt produktivitāti iekšēji.

Lai gan dažos veidos mākslīgais intelekts nav tik gudrs kā cilvēks, citos veidos tas joprojām ir gudrs, un tam ir spēja veikt uzdevumus daudz ātrāk nekā cilvēks. Tas ir tas, kas daudzos cilvēkos rada bailes no bezdarba. Tātad uzņēmuma pāreja uz AI rīku izmantošanu ir radījusi zināmu trauksmi uzņēmumā.

Tūkstošiem Google darbinieku baidās, ka viņus aizstās AI

Bailes tikai pieaug, jo saskaņā ar The Information Google paziņoja saviem darbiniekiem, ka tā pārkārtos savu reklāmu pārdošanas biznesu. Protams, tas nav tiešs paziņojums darbiniekiem: “Iepakojiet savas lietas”, taču tajā joprojām ir daudz darbinieku. Tāpat mēs nevaram noliegt, ka tad, kad daudzi uzņēmumi likvidē darba vietas, viņi to dēvē par noteiktu nodaļu “reorganizāciju” vai “pārstrukturēšanu”. Tas ir veids, kā cukurot skarbos faktus.

Kā norādīts ziņojumā, aptuveni 45% no 30 000 darbinieku reklāmu pārdošanas nodaļā strādā pie projektiem, kurus vienkāršojis AI. Tas nozīmē, ka gandrīz puse nodaļas cilvēku strādā pie projektiem, kurus viegli varētu pārņemt Bards vai Gemini.

Ja uzņēmums efektivitātes nolūkos samazina savus darbiniekus, tas patiešām izmetīs uzgriežņu atslēgu visā uzņēmuma mākslinieciskā intelekta attīstības atbildīgi. Šī gada sākumā uzņēmums veica lielu darījumu par to, kā tā AI tehnoloģija negatīvi neietekmēs cilvēkus. Nu, vai tas attiecas uz cilvēkiem, kas strādā uzņēmumā? Par to mēs visi brīnāmies.

Mums tikai jāgaida un jāskatās, ko uzņēmums dara. Diemžēl tas šķiet iespējams, jo uzņēmumi samazina darba vietas pa kreisi un pa labi. Intel nesen atcēla simtiem darba vietu.