Amazon Twitch atlaidīs 500 darbiniekus jeb 35% no sava darbaspēka

Tiek ziņots, ka Amazon.com Inc. piederošā tiešraides straumēšanas platforma Twitch plāno samazināt savu darbaspēku par aptuveni 35% jeb aptuveni 500 darbiniekiem, liecina Bloomberg ziņojums. Personas, kas pārzina situāciju, teica, ka šī kustība ir daļa no virknes darba vietu samazināšanas, kas notiek Twitch.

Paredzams, ka šie samazinājumi oficiāli tiks paziņoti jau trešdien. Bloomberg ziņoja, ka lēmums pieņemts saistībā ar bažām par finansiālajiem zaudējumiem Twitch un pēc vairāku galveno vadītāju aiziešanas īsā laika periodā. Kad tika saņemts komentārs, Twitch pārstāvis izvēlējās nesniegt nekādu paziņojumu par šo jautājumu.

Šīs ziņas nāk dažas dienas pēc tam, kad Sanfrancisko videospēļu programmatūras nodrošinātājs Unity Software piedzīvoja visu laiku lielāko atlaišanu, samazinot aptuveni 25% no darbaspēka, kas atbilst 1800 darbavietām.

Twitch ir jaunākais tehnoloģiju uzņēmumu sērijā, kas paziņo par darbinieku skaita samazināšanu. Pēdējos mēnešos tehnoloģiju uzņēmumi, kriptovalūtu biržas, finanšu uzņēmumi un bankas ir samazinājušas darbinieku skaitu un palēninājušas darbinieku skaitu, jo globālās ekonomikas izaugsme vājinās draudošās lejupslīdes, inflācijas un augstāku procentu likmju dēļ.

Saskaņā ar Layoffs.FYI, vietni, kas izseko tehnoloģiju atlaišanu, izmantojot datus, kas apkopoti no publiskiem ziņojumiem, vairāk nekā 17 tehnoloģiju uzņēmumi šogad līdz šim ir atlaiduši 2945 darbiniekus.

Amazon iegādājās Twitch 2014. gadā. Kopš tā laika tas ir mēģinājis to apvienot ar citiem Prime pakalpojumiem, piemēram, Amazon Music un Prime Gaming, ko kādreiz sauca par Twitch Prime.