Snapdragon 8 Gen 4 varētu palaist ātrāk, nekā gaidīts

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 procesors varētu tikt palaists ātrāk, nekā gaidīts. Šī informācija ir balstīta uz kaut ko, ko teica labi zināms padomu sniedzējs. Informācija nāk no Digital Chat Station un tika kopīgota, izmantojot Weibo.

Snapdragon 8 Gen 4 varētu palaist ātrāk, nekā gaidīts

Padomdevējs teica, ka mikroshēmas iekšējā pārbaude norit labi. Viņš īpaši neminēja neko saistībā ar Snapdragon 8 Gen 4 palaišanas datumu, taču viņš pieminēja tālruņus, kurus darbinās šis procesors.

Viņš minēja, ka šie tālruņi masveida ražošanā nonāks septembrī, kas ir nedaudz agrāk nekā parasti. Šķiet, ka GizmoChina domā, ka padomu sniedzējs cita starpā runā par Xiaomi 15 sēriju, kas ir iespēja.

Jebkurā gadījumā, pamatojoties uz šo tālruņu masveida ražošanas laiku, Snapdragon 8 Gen 4 patiešām varētu tikt palaists nedaudz ātrāk, nekā gaidīts. Snapdragon 8 Gen 3 tika palaists 24. oktobrī, savukārt Snapdragon 8 Gen 2 ieradās novembrī.

Snapdragon 8 Gen 3 ieradās pagājušā gada 24. oktobrī

Šķiet, ka Qualcomm pastāvīgi pārceļ šos palaišanas datumus. Tā tas būs gadījumā, ja Snapdragon 8 Gen 4 patiešām tiks palaists agri. Pamatojoties uz to, ko esam redzējuši līdz šim, tas ieradīsies agrāk nekā 24. oktobrī, iespējams, pat septembrī.

Tomēr ņemiet vērā to visu ar nelielu sāls graudu, jo tas ir balstīts uz viedtālruņu masveida ražošanas grafikiem, kurus paredzēts darbināt ar Snapdragon 8 Gen 4. Lai gan šie laika grafiki nāk no uzticama avota.

Snapdragon 8 Gen 4 būs 3 nm procesors, jo Qualcomm pievienosies TSMC šīs mikroshēmas ražošanai. Šīs mikroshēmas kodētais nosaukums ir “Saule”, un tas, iespējams, izmanto 2+6 struktūru. Tiek apgalvots, ka Qualcomm Oryon arhitektūras dizains un veiktspēja ir “ievērojami uzlaboti”. Paredzams, ka šī mikroshēma nodrošinās veiktspējas lēcienu uz galda.

Līdz Snapdragon 8 Gen 4 gaidāmajai versijai vēl ir daudz laika, tāpēc pirms secinājumu izdarīšanas pagaidīsim plašāku informāciju.