Galaxy S24 un Galaxy S24+ ir pamanīti citā sertifikācijas vietnē

Aptuveni pirms divām nedēļām Samsung saņēma regulatīvo apstiprinājumu Galaxy S24 Ultra no Taizemes NBTC. Aģentūra tagad ir sertificējusi Galaxy S24 un Galaxy S4+. Topošie Samsung flagmaņi ir saņēmuši sertifikātus arī no vairākām citām regulējošām iestādēm visā pasaulē, tostarp no FCC ASV, BIS Indijā, KTR Dienvidkorejā un TKDN Indonēzijā.

Samsung Galaxy S24 tālruņi saņem vairāk sertifikātu

Galaxy S24 un Galaxy S4+ ir norādīti NBTC vietnē ar modeļu numuriem attiecīgi SM-S921B un SM-S926B. Saskaņā ar Samsung pašreizējo konvenciju “B” beigās norāda globālo versiju, kas tiek pārdota Eiropā, Āfrikā un Āzijā (izņemot Ķīnu). Tas izmanto sufiksu “0” ķīniešu valodas versijai, “N” korejiešu valodai un “U” ASV vienībām. “DS” aiz modeļa numura apzīmē divu SIM karšu atbalstu.

Kā parasti, NBTC sertifikāti gaidāmajiem Galaxy flagmaņiem neatklāj nekādu informāciju. Tomēr diez vai ir kaut kas tāds, ko mēs jau nezinām par tālruņiem. Noplūdes jau ir atklājušas detalizētas tālruņu specifikācijas un dizainu, atstājot maz iztēles ziņā. Turklāt citi sertifikācijas saraksti ir apstiprinājuši dažas no baumām aprakstītajām specifikācijām agri.

FCC atklāja, ka Galaxy S24 Ultra (SM-S928B) atbalstīs Wi-Fi 7, bet divi mazākie modeļi ir ierobežoti ar Wi-Fi 6E. Visi tālruņi atbalsta Sub-6GHz un mmWave 5G tīklus, Bluetooth 5.3, NFC, bezvadu uzlādi, bezvadu jaudas pārsūtīšanu (reversā bezvadu uzlāde) un UWB (ultra platjoslas). Paredzams, ka bāzes modelim būs 6,2 collu displejs un 4000 mAh akumulators ar 25 W ātru uzlādi.

Gan Galaxy S24+, gan Ultra vajadzētu lepoties ar 45 W ātru uzlādi ar attiecīgi 4900 mAh un 5000 mAh akumulatoriem. Viņu ekrāna izmēri ir 6,7 collas un 6,8 collas, un Galaxy S24 Ultra saņem S Pen atbalstu. Samsung visus trīs modeļus aprīkos ar plakaniem OLED paneļiem — Ultra vairs nebūs izliekta ekrāna. Kopējais dizains ir gandrīz tāds pats kā Galaxy S23 sērijai.

Jaunie Samsung flagmaņi būs pieejami divos procesoru variantos

Samsung visā pasaulē izmantoja Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesoru Galaxy S23 sērijā. Tomēr Galaxy S24 klāsts būs pieejams divos procesoru variantos. Nu, ne Ultra modelis, kurā ir Snapdragon 8 Gen 3. Pārējos divos modeļos dažos reģionos, tostarp Eiropā un Indijā, būs Samsung iekšējais Exynos 2400 SoC. Paredzams, ka tālruņi tiks oficiāli laisti pārdošanā 2024. gada 17. janvārī. Pārdošana var sākties 30. janvārī. Sekojiet līdzi oficiālajam paziņojumam par izlaišanas datumu.

Samsung Galaxy S24 Plus NBTC
Samsung Galaxy S24 NBTC
Samsung Galaxy S24 Plus NBTC