Nanoleaf vēlas pārņemt jūsu griestu apgaismojumu ar “Skylight”

Nanoleaf tikko ir paziņojis par savu nākamo apgaismojuma produktu šeit CES ar “Skylight” griestu apgaismojuma paneļu sēriju, kas izstrādāta, lai aizstātu garlaicīgos vecos griestu lukturus, kurus jūs, iespējams, pašlaik izmantojat. Jumta logu paneļi, tāpat kā citi Nanoleaf paneļi, piemēram, Shapes, ir modulāri. Tas nozīmē, ka tos var savienot kopā, lai izveidotu vienu viengabalainu apgaismojuma iestatījumu virs galvas.

Tāpat kā ar Nanoleaf formām, katram Skylight komplekta kvadrātveida gaismas panelim ir izkliedēts apgaismojums, kas izskatās un jūtas maigāks. Nanoleaf saka, ka dizains ir paredzēts, lai nodrošinātu “brīvas debess pieredzi, kas pārveidos jūsu dzīves telpu sajūtu”. Tas tiešām nevarētu būt patiesāk, izmantojot Nanoleaf Skylight plānošanas funkciju. Tas darbojas tieši tāpat kā ar Nanoleaf formām. Jūs iestatāt grafiku, un gaismas ieslēgsies jūsu norādītajā laikā. Bet tie ne tikai ieslēdz pilnu izvilkšanu. Tie pakāpeniski kļūst gaišāki, lai imitētu saullēktu tā, it kā jūs pamostos no saules gaismas, kas ieplūst pa logu vai, jūs zināt, jumta logu.

Šai brīvdabas debesu pieredzei ir vēl lielāka jēga, ja iestatāt Skylight paneļus uz konkrētu ainu ar nosaukumu “Morning Sky” lietotnē Nanoleaf. Kas sajauc balto un ļoti gaišo zilo krāsu sajaukumu, lai saulainā dienā atdarinātu debesis.

Nanoleaf Skylight paneļi pārklāj jūsu istabu krāsu jūrā

Nanoleaf jumta logu paneļi (3)
Nanoleaf jumta logu paneļi (4)
Nanoleaf jumta logu paneļi (1)
Nanoleaf jumta logu paneļi (3)
Nanoleaf jumta logu paneļi (4)

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegūt mīkstu baltu apgaismojumu vai izrotāt istabu ar krāsām, Nanoleaf Skylight paneļi var paveikt darbu. Tie atbalsta vairāk nekā 16 miljonus RGB krāsu. Sniedzot jums bezgalīgas iespējas telpas apgaismošanai. Skylight ir saderīgs arī ar Nanoleaf Scenes un Magic Scenes. Ainas parasti ir iepriekš konfigurētas krāsu kombinācijas, ko veido Nanoleaf un kopiena. Lai gan burvju ainas ir kaut kas tāds, ko jūs izveidojat pats.

Izmantojot Magic Scenes, jūs vienkārši ierakstiet dažus vārdu uzvednes, un lietotne Nanoleaf izveidos ainu, pamatojoties uz vārdu(-iem). Skylight var arī sinhronizēties ar jūsu mūziku. Joprojām nav skaidrs, vai Skylight ir saderīgs ar Nanoleaf 4D komplektu. Bet mēs ceram, ka tas ir tāpēc, ka tas sniegtu vislabāko izklaides pieredzi.

Nosedziet visus griestus ar Skylight paneļiem

Labākā daļa par Skylight vai jebkuru Nanoleaf produktu ir modularitāte. Varat savienot tonnas šo paneļu un radīt pilnīgi atšķirīgu sajūtu savai telpai. Nanoleaf saka, ka viss, kas jums jādara, ir piestiprināt vienu kvadrātveida paneli. Pēc tam varat pievienot līdz pat 100 papildu paneļiem, saistot tos ar pirmo. Tie būtībā ķēdē kopā. To darot, jūs varat segt lielāko daļu griestu ar šiem paneļiem. Ja tas ir kaut kas, ko vēlaties darīt.

Skylight atbalsta arī balss vadību, izmantojot Google Assistant vai Amazon Alexa. Varat izmantot komandas, lai veiktu visu, sākot no apgaismojuma ieslēgšanas vai izslēgšanas līdz aptumšošanas regulēšanai. Nanoleaf Skylight ir pieejams iepriekšējai pasūtīšanai, sākot no šodienas, un Nanoleaf piedāvā viedākos komplektus, kas sākas ar 3 iepakojumiem. Tie būs mazumtirdzniecībā par 249,99 USD. Bet jūs varat arī ietaupīt 10%, ja izmantojat kodu “FAST10” un iepriekš pasūtāt līdz 31. janvārim. Tomēr 3 paneļu iepakojums neaizņems daudz vietas.

Tātad, ja vēlaties kaut ko aizraujošāku, sākuma komplektos var būt iekļauti visi līdz pat 12 paneļiem. Tomēr tas ir nedaudz dārgāks. Šeit ir lieliska lieta. Nanoleaf paneļu modulārais dizains ļauj sākt ar mazumiņu, un vēlāk varat tos paplašināt, izmantojot paplašināšanas pakotnes, kas ietver 1 paneli par 69,99 USD katrā. Tāpēc iestatīšanas procesā ir zināma vieta.