2024. gada laikā Galaxy AI sasniegs gandrīz 100 miljonus Galaxy ierīču

Jūs droši vien esat dzirdējuši par Galaxy AI — Samsung jaunāko ieguldījumu uz AI balstītu funkciju izstrādē. Tiek ziņots, ka šī AI izstrāde tikai 2024. gadā nonāks gandrīz 100 miljonos Galaxy ierīču.

Galaxy Unpacked 2024 pasākumā, Galaxy S24 sērijas palaišanas pasākumā, Samsung MX (Mobile Experience) prezidents un vadītājs TM Roh teica: “Galaxy AI Galaxy S24 sērijā ir hibrīds AI, kas izmanto gan ierīcē, gan mākoņa pakalpojumus. balstīta AI. Šogad mēs iepazīstināsim Galaxy AI aptuveni 100 miljonus Galaxy viedtālruņu, lai globāli paplašinātu mobilo AI.

Dažas galvenās Galaxy AI funkcijas

Viens ievērojams un populārs Galaxy AI papildinājums Galaxy S24 sērijai ir iespēja meklēt jebko ekrānā, vienkārši apvelkot to apli. Galaxy AI atpazīst objektu un sadarbojas ar Google, lai parādītu jums līdzīgus rezultātus no interneta, tāpat kā to dara Google Lens, taču vienkāršāk.

Šo funkciju sauc par “Circle to Search”, un to izstrādāja Google. Proti, no 31. janvāra Circle to Search būs pieejams arī Google Pixel 8 un Google Pixel 8 Pro.

Vēl viens apspriests papildinājums, ko Galaxy AI piedāvā Galaxy S24 sērijas ierīcēm, ir iespēja tiešraidē tulkot jūsu zvanus un sarunas kopumā. Tas varētu būt ļoti noderīgs atsevišķiem lietotājiem, piemēram, ceļotājiem, jo ​​balss atpazīšana darbojas nevainojami. Turklāt Galaxy AI arī pārvērš jūsu balsi par tekstu un arī vēlāk sniegs sarunas kopsavilkumu, ja jautāsiet. Atkal šī būs lieliska funkcija, kad balss atpazīšana kļūs pilnībā precīza.

Jaunajai flagmaņu sērijai ir pievienotas arī dažas fotoattēlu rediģēšanas iespējas ar vienu klikšķi. Tajā ir iekļautas tādas funkcijas kā fona aizmiglošana vai objekta automātiska kadrēšana.

Galaxy AI jūtas pārāk labi, lai būtu patiesība?

Interesantā, taču satraucošā notikumā TM Roh runāja par to, ka Samsung vēl nepārskata iespēju iekasēt maksu no lietotājiem par AI funkcijām. Viņš apstiprināja, ka lietotāji varēs baudīt AI funkcijas vismaz līdz 2025. gadam. Tas mums liek domāt, ka lietotājiem turpmāk būs jāmaksā par (vai vismaz dažām no) pašlaik pieejamajām AI funkcijām Galaxy S24 sērijā.

Nākotnē Samsung savās Galaxy ierīcēs var ieviest uzlabotas AI funkcijas, kurām var būt nepieciešama ievērojama izpēte un attīstība. Un šeit nāk jēdziens par tālruņa funkciju abonēšanu. Galaxy AI ietver gan servera puses, gan ierīcē esošos modeļus, un mums būs jānoskaidro, vai Samsung apsver iespēju iekasēt maksu par funkcijām, kas darbojas ierīcē.